Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Energijos vartojimo taupymas
 
 

Energijos vartojimo taupymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2008-12-09 0
Europos Sąjunga per trejus metus suplanavo uždrausti tradicines kaitrines lemputes. Tokiu būdu norima taupyti energiją ir mažinti dujų emisijas.
(3) 2008-11-20 0
Penki didžiausi telefonų gamintojai susitarė dėl telefonų įkroviklių, kurie taupiau naudotų elektros energiją. Bus sukurta bendra reitingų sistema, kuri žymės, kaip efektyviai įkrovikliai naudoja elektros energiją, praneša „Reuters".
(18) 2008-10-25 1
Vienas iš Europos Komisijos raginimų, kaip kovoti su klimato kaita, susijęs su energiją taupančiomis lemputėmis. Tokia lemputė esą per savo veikimo laikotarpį gali sutaupyti iki 60 eurų bei 400 kg sumažinti anglies dvideginio emisijas. Daugelyje ES šalių jos iš tiesų pakankamai populiarios. Tačiau naujausi tyrimai joms nepalankūs. Teigiama, kad lemputėse esantis gyvsidabris skleidžia žmogaus sveikatai pavojingus ultravioletinius spindulius. Taigi kuri blogybė mažesnė?
(8) 2008-10-09 0
Japonijos inžinieriai pristatė termoelektrinio įtaiso prototipą, galintį generuoti elektros energiją panaudojant nešiojamų kompiuterių skleidžiamą šilumą. Tikėtina, jog nelabai tolimoje ateityje bus pagerintas ne tik nešiojamų, bet ir galbūt stacionarių kompiuterių energijos suvartojimo efektyvumas.
(0) 2008-09-10 0
Nuotraukoje pavaizduota iškarpa iš kompanijai "Google" priklausančio ir 2007 metais įregistruoto patento. Tai - vandenyje plaukiojanti serverių stotis, kuri energija aprūpinama panaudojant specialių bangų energiją surenkančių plūdurų sistemą.
(12) 2008-03-30 0
Šiandien visa Europos Sąjunga, tame tarpe ir Lietuva, laikrodžio rodykles persuks viena valanda į priekį. Kaip ir kiekvienais metais, ši operacija susilaukia daugybės diskusijų. Štai Vokietijos spaudoje pasirodę mokslininkų komentarai tvirtina, jog rodyklių sukiojimas tik didina sąskaitas už elektrą ir trikdo žmonių biologinius laikrodžius.
(0) 2008-01-09 0
Švedijos nekilnojamo turto kompanija "Jernhusen AB" planuoja surinkti Stokholmo pagrindinėje traukinių stotyje esančių žmonių šilumą ir panaudoti ją apšildant netoliese stovintį ofisams skirtą pastatą. Firmos atstovai mano, jog tokia sistema galėtų tiekti apie 15% visos 13 aukštų pastatui šildyti reikalingos energijos. Kasdien pagrindinėje Švedijos sostinės stotyje apsilanko apie 250000 keleivių. Projekto idėja - stotyje įrengti didelius ventiliatorius, kurie įtraukt...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos