Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Energijos vartojimo taupymas
 
 

Energijos vartojimo taupymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2010-07-08 0
Lietuvoje jau galima įsigyti elektros energiją taupančios prekybos įrangos. Ją pradėjo tiekti prekybos informacinėmis technologijomis bendrovė „CHD LT“. Pirmieji modernūs kompiuteriai, valdantys kasos aparatus, jau įdiegti Kauno regione veikiančiame maisto ir plataus vartojimo prekių parduotuvių tinkle „Express Market“. Tokia taupanti įranga ypač aktuali išaugus elektros energijos kainoms.
(6) 2010-04-08 0
Ketvirtadienį kino teatre "Pasaka" įvyks pirmasis Lietuvoje ekologiško dviračių kino (velokino) seansas, kuriuo pradedamas racionaliai energiją vartojančio kino ciklas. Jo metu filmai bus rodomi naudojant energiją, kurią kurs žiūrovai, mindami dviračius. Šis projektas yra vienas iš taupaus energijos vartojimo iniciatyvos "Tiek, kiek reikia" konkurso, kurį įgyvendino AB Rytų skirstomieji tinklai ir Pilietinės atsakomybės fondas, nugalėtojų.
(16) 2010-03-26 0
Lietuva šiuo metu yra viena iš Europos valstybių, kurios vidutiniškai suvartoja mažiausiai energijos, teigia Švedijos ekspertai.
(6) 2010-03-17 0
Indianos valstija (JAV) turi 92 apygardas, bet iki 2006 metų tik 15 iš jų sukiojo laikrodžių rodykles, įvesdamos vasaros ir žiemos laiką, daugiausia dėl to, kad kitose tam priešinosi vietiniai fermeriai.
(0) 2010-03-03 0
Kovo 2 – 19 d., Klaipėdos „Akropolio“ koridoriuose startavo Europos Komisijos inicijuojamas projektas-paroda „IŠJUNK“. Projekto tikslas – skatinti žmones nešvaistyti energetikos išteklių ir kasdieninėje buityje, išnaudojant šiuolaikiškus taupymo būdus ir galimybes, elektros energiją naudoti taupiai ir efektyviai.
(7) 2010-03-03 0
Įjungę elektros prietaisą į elektros lizdą, dažniausiai net ir po naudojimo jų neatjungiame nuo elektros tinklo, rašo Ecofriendly.org. Tačiau taip palikti elektros įrenginiai paprastai veikia budėjimo režimu ir taip švaisto energiją. Industriniai dizaineriai Dong Hoon Han, Hwa Yong Shin ir Dong Jin Shin sukūrė originalų prietaisą „Multitap“, kuris šviesdamas įspėja vartotoją apie tokius be reikalo elektrą naudojančius įrenginius.
(13) 2010-02-11 0
Naujai kuriamo duomenų centro serverių išskiriama šiluma šildys Helsinkio miestą. Apie tai šiandien pranešė projektą įgyvendinanti "Helsingin Energia".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos