Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Erogeninės zonos
 
 

Erogeninės zonos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-09-13 20
Nereikia manyti, kad moteris turi vienintelę erogeninę zoną. Kalbant apie seksą, kartais kyla įspūdis, kad visas dėmesys sutelkiamas vos į kelias vietas. Tai nėra blogai, tačiau apsiribojant vien jomis, dažnai apribojame savo seksualinių pojūčių spektrą.
(0) 2018-08-19 28
Daktarė Beverly Whipple, mokslininkė, padėjusi atrasti G tašką ir moterų ejakuliaciją, pakeitė požiūrį į sekso ir moters malonumo suvokimą, rašo „The Independent“.
(2) 2018-02-28 21
Vokiečių ginekologas Ernstas Gräfenbergas 1950 metais sujaukė viso pasaulio žmonių sąmonę pranešdamas, kad egzistuoja taškas, kurį stimuliuojant moterys patiria didžiausią malonumą. Net ir pačio moterys nenujautė apie jo egzistavimą, o vyrai kaip mat išsiruošė jį surasti. Šio gydytojo vardu ta vieta ir pavadinta „G tašku“, bet ar ji tikrai egzistuoja. Mokslininkams teko tyrinėti net 97 metų moteris, kad tai išsiaiškintų.
(0) 2017-05-22 45
Atlikus apklausą paaiškėjo, kad moterys, deja, apie savo kūnus žino nedaug. Dar mažiau žino jų partneriai, todėl, norint pagerinti susiklosčiusią situaciją, womenshealthmag.com parengė sąrašą procesų, kurie sekso metu įvyksta moters lytiniuose organuose.
(1) 2016-08-22 51
Ypač patartina perskaityti Nr. 3, kad pagaliau nustotumėte tikėti, jog tai tiesa.
(2) 2015-04-03 247
Ponai, jei ramybės neduoda mintys apie vienokį ar kitokį centimetrinį deficitą, nusiraminkite – kad ir koks tas deficitas būtų, homo sapiens falas yra bene didžiausias iš visų primatų. Vyrų, gorilų ir kitų žmogbeždžionių rūšių patinų genitalijų dydžio lyginamąją analizę atlikęs evoliucinės biologijos profesorius Darrenas Curnoe iš Naujojo Pietų Velso universiteto (Australija) priėjo išvadą, kad vyriškos žmogaus genitalijoms primatų pasaulyje nėra lygių galimai dėl dviejų priežasčių.
(7) 2014-06-25 4
Vokietijoje pagal mainų programą į Tiubingeno universitetą atvykęs amerikietis studentas įstrigo milžiniškoje vaginoje. Iš didžiulės akmeninės vaginos skulptūros, stovinčios universiteto kieme prie mikrobiologijos ir virusologijos fakulteto, vaikinuką turėjo vaduoti net 22 ugniagesiai.
(3) 2014-05-20 -2
Kanados mokslininkams pagaliau pavyko rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų jaudina moteris ir kaip pažadinti jų geismą. Tyrimo metu buvo fiksuojama, kokį poveikį moters seksualiniam susijaudinimui daro švelnūs prisilietimai, spusčiojimai ir kitokios glamonės. Taip išsiaiškinta, kokioms glamonėms tam tikros kūno vietos yra jautriausios.
(0) 2014-03-14 2
Reprodukcinė sistema – išorinių ir vidinių lytinių organų aibė, kuri funkcionuoja tam, kad būtų sukurta nauja gyvybė. Jūsų dėmesiui – keletas netikėčiausių faktų apie reprodukcinę sistemą.
(1) 2014-03-14 2
Daugiau kaip šimtmetį medicinos pasaulyje diskutuojama dėl to, kas turi lemiamos įtakos moterų seksualinės kulminacijos – orgazmo – pasiekimui: vidinė ar išorinė partnerės genitalijų stimuliacija. Prancūzų mokslininkai atliko moterų seksualinio susijaudinimo tyrimus ir priėjo aiškią išvadą.
(11) 2013-10-10 1
Puikiai žinome, kad vienus vyrus traukia aptakių formų moterys, o kitiems mielesnės tos, kurių krūtinė mažesnė. Kaip atsiranda šie prioritetai? Du neseniai atlikti tyrimai atskleidė gana netikėtų įžvalgų.
(2) 2013-08-05 6
Apsilankymas pirtyje neretam vyrui tampa galvos skausmu dėl esą per mažo penio. Susikrimtusius vyrus tenka guosti urologams. Šios srities medikai susiduria ir su gan pikantiškomis bėdomis.
(21) 2013-04-10 4
Mokslininkai priėjo išvadą, kad santykinai ilgi Homo sapiens rūšies vyrų lytiniai organai gali būti natūraliosios atrankos rezultatas.
(15) 2012-09-28 0
Kodėl heteroseksualūs vyrai tiek daug dėmesio skiria dideliems apvaliems riebalų maišams, karantiems nuo moterų krūtinių? Mokslininkai niekada negalėjo pateikti patenkinamo atsakymo į šį klausimą, tačiau visai neseniai neurologas iškėlė teoriją, kuri, pasak jo, „daug ką paaiškina“, rašo lifeslittlemysteries.com.
(0) 2012-04-25 2
G reiškia tašką. Bet ar iš tikrųjų? Amerikiečių mokslininkas tik ką paskelbė atradęs G tašką (mįslingąją sritį moters genitalijose, kurio paskirtis - sustiprinti orgazmus) ir aprašęs jo anatomiją informuoja „Newscientist.com“. Tačiau daugeliui jo kolegų atrodo kitaip – jų manymu, nepanašu, jog G taškas būtų vienetinė struktūra. Greičiau – tai sudėtingas G kompleksas. Ar mokslininkams pagaliau pavyks sudėlioti visus taškus ant G?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos