Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Estijos energetikos strategija
 
 

Estijos energetikos strategija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2019-08-14 5
Neseniai teko lankytis Estijos Ekonomikos ir transporto ministerijoje ir kalbėtis apie Estijos iniciatyvas, mažinant CO2 išmetimus transporto sektoriuje, keičiant iškastinius degalus atsinaujinančiais energijos ištekliais.
(0) 2018-09-13 9
Lietuvos, Latvijos ir Estijos reguliuotojai pasirašė bendrą kaštų pasidalinimo susitarimą dėl elektros tinklų sinchronizavimo su kontinentine Europa, pranešė Kainų komisija.
(17) 2015-01-28 13
Stambiausias Estijos privatus energetikos koncernas „Utilitas“ nusprendė sumažinti rusiškų dujų naudojimą ir atpiginti centrinį šildymą. Bendrovė, priklausanti vietos verslininkui Kristijanui Rahu, nori didinti Talino šildymo malkomis apimtis bent du kartus, nurodo „Postimees“.
(0) 2013-03-29 1
Stambaus estų verslininko Endelio Siffo įmonė „Baltic Blue Energy“ kreipėsi į Estijos Ekonomikos ir komunikacijų ministeriją prašydama leidimo statyti tarp Saremos ir Hyjumos vėjo jėgainių parką, kuris šiuo metu būtų vienas iš didžiausių pasaulyje, rašo Estijos delfi.ee.
(3) 2013-02-25 0
Didžiojoje Britanijoje vykusiame Londono ekonomikos mokyklos (London School of Economics) Baltijos šalių forume energetinės politikos analitikas Reinis Aboltinis teigė, kad jo tėvynėje į Lietuvos politikų veiksmus energetikoje žiūrima kaip į chuliganizmą, tačiau iš gerosios pusės.
(17) 2013-01-16 0
Vi­sa­gi­no ato­mi­nės elekt­ri­nės (VAE) pro­jek­to per­spek­ty­vos po Sei­mo rin­ki­mų ir re­fe­ren­du­mo Es­ti­jo­je ver­ti­na­mos pe­si­mis­tiš­kai, o ne­ma­ža da­lis es­tų jau­čia­si su­tri­kę ir su­sier­zi­nę dėl to, kad pro­jek­to atei­tis po rin­ki­mų vėl ta­po neaiš­ki, sa­ko po­li­to­lo­gas, Es­ti­jos už­sie­nio po­li­ti­kos ins­ti­tu­to di­rek­to­rius And­re­sas Ka­se­kam­pas.
(1) 2013-01-08 0
Energetika Baltijos šalims išlieka Achilo kulnu, tad nenuostabu, jog valstybės, siekdamos užsitikrinti patikimą energetinių išteklių tiekimą, tam skiria daug dėmesio ir lėšų. Šiuo metu regione vykdomi keli projektai, tačiau neretai dėl jų sudėtingumo ir palyginti ilgo įgyvendinimo laikotarpio pokyčiai valstybių viduje ar tarptautinėje aplinkoje gali sukelti riziką, kad jų įgyvendinimas užsitęs arba bus išvis nutrauktas.
(10) 2012-09-01 0
Estijos valstybinės energetikos bendrovės „Eesti Energia“ sutartys su Prancūzijos koncernu „Alstom“ nubrėžia konkrečią datą – kitų metų gegužę, iki kada Estija turi apsispręsti, ar imsis statyti dar vieną skalūnais ir biokuru kūrenamos elektrinės bloką, ar investuos į Visagino atominę elektrinę (AE), trečiadienį rašo „Verslo žinios“.
(18) 2011-08-22 0
Net 81 proc. estų nenori, kad jų šalyje būtų statoma atominė elektrinė. Tai paaiškėjo po tyrimų bendrovės „GfK“ atliktos apklausos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos