Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Europos sąjunga ir jos tendencijos
 
 

Europos sąjunga ir jos tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2010-01-31 0
2010 metais tapti pirmaujančia pasaulyje ekonomine jėga! Akivaizdu, kad šis Lisabonos strategijos šūkis taip ir liko neįgyvendintas. Ar Europai pavyks tai padaryti per ateinantį dešimtmetį?
(8) 2010-01-28 0
Nemažai vietovių turi pretenzijų būti geografiniu Europos centru. 1989 m. prancūzų geografai nustatė, kad jis yra Lietuvoje, ant netoli Purnuškių kaimo esančios kalvos. Baltarusių kartografai mano, kad jis yra netoli miesto, kurį rusai vadina Vitebsku (baltarusiškai – Vitsyebsk).
(8) 2010-01-25 0
Europos Sąjungos valstybės narės nesutaria dėl priemonių mąsto, vykdant savo įsipareigojimus dėl anglies dvideginio lygio sumažinimo 30 procentų. Toks sumažinimas turėtų būti pasiektas iki 2020 m. Būtent aptarti šiam klausimui praėjusį savaitgalį ir buvo susitikę už aplinkosaugą atsakingi atskirų Bendrijos narių ministrai.
(2) 2010-01-22 0
Narystė ES „buvo daugelio ispanų kartų svajonė“, o ją įgyvendinusi Ispanija labai išsivystė, todėl ji džiaugiasi galėdama prisidėti prie ES pažangos. Taip trečiadienį Europos Parlamente teigė Ispanijos ministras pirmininkas José Luis Rodríguez Zapatero, šį pusmetį pirmininkaujantis ES Tarybai.
(5) 2010-01-15 1
Europos Sąjunga (ES) per pusę amžiaus išsiplėtė nuo 6 valstybių ekonominės bendrijos iki 27 šalis jungiančio klubo, kuriame, be ekonomikos, vis didesnį vaidmenį ėmė vaidinti ir politiniai aspektai. ES plėtra tęsiasi ir toliau. Nors kai kurios ES narės reiškia nepasitenkinimą bendrijos ribų plėtimu, ES išlieka atvira naujų šalių narystei ir deklaruoja kiekvienos senojo žemyno valstybės teisę pareikšti norą prisijungti prie bendrijos.
(7) 2009-01-27 0
Naujo tyrimo duomenys rodo, jog Europos aktyvumas mokslinių tyrimų srityje atsilieka nuo kitų regionų mokslinės veiklos, o investicijos į tyrimus ir diegimą (research and development - R&D) nedidėja, rašo www.nature.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos