Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Europos sąjunga ir jos tendencijos
 
 

Europos sąjunga ir jos tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2010-12-22 0
Paskutinė įstojo, pirmoji išstos? Jauniausia euro zonos narė Slovakija prakalbo apie „plano B“ paieškas, jei šalis nuspręstų atsisakyti bendros ES valiutos.
(0) 2010-03-26 0
Jaunimo padėties gerinimas, ekonomikos gaivinimas bei moksliniai tyrimai turėtų būti tarp kitų metų ES biudžeto prioritetų. Tai sakoma ataskaitose, kurias ketvirtadienį patvirtino Europos Parlamentas.
(24) 2010-03-04 0
Istoriką Rusijos ir Europos santykiuose labiausiai pritrenkia tai, kad vakariečių iliuzijos dėl Rusijos nesikeičia ir ši sugeba primesti idėjas, pagal kurias užsieniečiai ją – dar ir klaidingai – interpretuoja.
(12) 2010-03-02 0
Europos Komisija leido auginti Europos Sąjungoje Vokietijos chemijos koncerno BASF išvestas genetiškai pakeistas bulves, pranešė „NewEurope.eu“.
(7) 2010-01-31 0
2010 metais tapti pirmaujančia pasaulyje ekonomine jėga! Akivaizdu, kad šis Lisabonos strategijos šūkis taip ir liko neįgyvendintas. Ar Europai pavyks tai padaryti per ateinantį dešimtmetį?
(8) 2010-01-28 0
Nemažai vietovių turi pretenzijų būti geografiniu Europos centru. 1989 m. prancūzų geografai nustatė, kad jis yra Lietuvoje, ant netoli Purnuškių kaimo esančios kalvos. Baltarusių kartografai mano, kad jis yra netoli miesto, kurį rusai vadina Vitebsku (baltarusiškai – Vitsyebsk).
(8) 2010-01-25 0
Europos Sąjungos valstybės narės nesutaria dėl priemonių mąsto, vykdant savo įsipareigojimus dėl anglies dvideginio lygio sumažinimo 30 procentų. Toks sumažinimas turėtų būti pasiektas iki 2020 m. Būtent aptarti šiam klausimui praėjusį savaitgalį ir buvo susitikę už aplinkosaugą atsakingi atskirų Bendrijos narių ministrai.
(2) 2010-01-22 0
Narystė ES „buvo daugelio ispanų kartų svajonė“, o ją įgyvendinusi Ispanija labai išsivystė, todėl ji džiaugiasi galėdama prisidėti prie ES pažangos. Taip trečiadienį Europos Parlamente teigė Ispanijos ministras pirmininkas José Luis Rodríguez Zapatero, šį pusmetį pirmininkaujantis ES Tarybai.
(5) 2010-01-15 1
Europos Sąjunga (ES) per pusę amžiaus išsiplėtė nuo 6 valstybių ekonominės bendrijos iki 27 šalis jungiančio klubo, kuriame, be ekonomikos, vis didesnį vaidmenį ėmė vaidinti ir politiniai aspektai. ES plėtra tęsiasi ir toliau. Nors kai kurios ES narės reiškia nepasitenkinimą bendrijos ribų plėtimu, ES išlieka atvira naujų šalių narystei ir deklaruoja kiekvienos senojo žemyno valstybės teisę pareikšti norą prisijungti prie bendrijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos