Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Facebook socialinių programėlių paketas
 
 

Facebook socialinių programėlių paketas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-06-11 17
Socialinių tinklų milžinė „Facebook“, laikydamasi JAV įvestų apribojimų, pranešė nebeleisianti diegti bendrovės programų „Huawei“ išmaniuosiuose telefonuose, pardavinėjamuose su iš anksto įdiegtomis programomis, o šis žingsnis vadinamas dar vienu smūgiu Kinijos technologijų milžinei. Bet iš tikro nėra taip blogai, kaip skelbiama.
(0) 2018-08-01 -3
Nors didžiausias pasaulyje socialinis tinklas laikosi savo nuomonės ir mygtuko „nepatinka“ siūlyti neketina, jis vartotojams (kol kas – tik JAV) pradeda siūlyti ribotos apimties „nubalsavimo“ mygtuko bandymus. Šie bandymai, prasidėję be formalaus „Facebook“ pranešimo, jau vykdomi mobiliuosiuose įrenginiuose, rašo „Ars Technica“.
(2) 2017-01-27 4
„Messenger“ yra itin populiari susirašinėjimo programėlė, kuria naudojasi daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje. Tad natūralu, kad „Facebook“ norėtų ją kaip įmanoma labiau monetizuoti. O dabar šis procesas jau ir prasideda, rašo „Android Authority“.
(0) 2017-01-10 -2
Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. Pirmieji ženklai rodo, kad ir šiemet pokyčių šioje platformoje tikrai nemažės, tad verta aptarti neseniai įdiegtas ar planuojamas įdiegti naujoves, kuriomis naudosis šio tinklo vartotojai.
(0) 2016-11-22 -10
Apie „Facebook“ programėlės trūkumus kalbama jau senokai – ji lėta netgi ir galingiausiuose „iOS“ bei „Android“ įrenginiuose, o prieš tris su puse metų tai buvo oficiali prasto „iPhone“ baterijos tarnavimo laiko priežastis! „iOS“ programėlės versiją „Facebook“, atrodo, ištaisė, bet šiuo metu su baterijos tarnavimo laiko problemomis susiduria ir „Android“ telefonų naudotojai.
(0) 2013-04-22 0
Beveik lygiai prieš savaitę rašėme, jog „Facebok Home“ programėlių grupė, kuri jūsų „Google Android“ operacine sistema paremtame įrenginyje gali pasiūlyti „Facebook“ vartotojo sąsają, patyrė fiasko. Fiasko iš kritikų pusės, bet ne vartotojų, nes jie ypač susidomėję šia naujove.
(16) 2013-04-16 0
„Facebook“ praėjusią savaitę išleido naująją aplinką „Facebook Home“, skirtą „Android“ telefonams, tačiau pirmieji atsiliepimai nesuteikia optimizmo: vartotojai ją vertina žemiausiais balais ir peikia už nepatogią vartotojo sąsają.
(4) 2013-04-05 0
Kaip jau tampa įprasta didžiosioms, daugiausiai dėmesio traukiančioms technologijų kompanijoms, „Facebook“ iki paskutinių akimirkų stengėsi išsaugoti staigmenos veiksnį prieš vieną iš svarbesnių savo pranešimų, vykusių ketvirtadienio vakarą (JAV vakarinės pakrantės laiku – vidury dienos).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos