Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Facebook
 
 

Facebook

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-12 3
„Facebook" kasmet moka milijonus dolerių mokslininkams ir klaidų medžiotojams, siekdama ištaisyti savo produktų ir infrastruktūros saugumo spragas, tačiau po „Cambridge Analytica" skandalo bendrovė antradienį pradėjo "Bounty" programą, skirtą apdovanoti vartotojus už pranešimus apie piktnaudžiavimą duomenimis.
(0) 2018-04-12 -2
Bendrovė „Facebook“ eilinį sykį susikompromitavo, leisdama kažkam nevaržomai pelnytis pasinaudojant mūsų asmeniniais duomenimis. Šįkart pasipiktinimo ir nusivylimo išties būta didelio – nemažai žmonių ėmė svarstyti galimybę apskritai pasitraukti iš „Facebook“. Nepaisant to, viskas bus gerai, įsitikinę komunikacijos specialistai S. Shyamas Sundaras, Bingjie Liu ir Carlina DiRusso, kurių rašinys šia tema skelbiamas žurnale „Live Science“.
(1) 2018-04-10 7
Jeigu per susirašinėjimo programėlę „Messenger“ draugas atsiųs jums nuorodą su jūsų „Facebook“ paskyros nuotrauka ir užrašu „Youtube video Vardenis Pavardenis“ (žinoma, su jūsų vardu ir pavarde), jokiu būdu neatidarinėkite – piktadariai bando tokiu būdu įvilioti jus į pinkles.
(0) 2018-04-08 7
„Facebook" savo vartotojams išleido dar vieną bombą, pripažindama, kad visi 2.2 milijardai vartotojų turėtų manyti, kad kenkėjiškos trečiųjų šalių programinė įranga galėjo pažeisti ar pasinaudoti viešąja vartotojo profilio informacija.
(2) 2018-04-04 31
Vos spėjote pagalvoti, kad jums reikia kokio nors naujo daikto, net neieškojote jo internete, o „Facebook“ socialiniame tinkle jau matote reklamas, kurios tarsi skaitytų jūsų mintis? Sveiki atvykę į naująją tikrovę, kur jūsų mintys jau nelabai jūsų.
(0) 2018-03-29 9
Jūsų dėmesys yra pagrindinė valiuta rinkodaros ir reklamos specialistams. Tai produktas, kurį socialiniai tinklai parduoda visiems norintiems didinti žinomumą apie savo paslaugą ar prekę. Kaip be būtų, bet kurio iš mūsų dėmesys yra ribotas resursas. Kiekvieną dieną vidutiniškai mes praleidžiame 3-5 valandas žiūrėdami į ekranus, įskaitant kompiuterį, mobilų telefoną, planšetę ar televizorių. Tai suvokdamos tokios kompanijos kaip „Facebook“ naudoja įvairias technikas tam, kad savo paslaugų vartotojus galėtų prikaustyti prie ekranų kuo ilgesniam laikui.
(1) 2018-03-28 6
Kompanijų „Tesla“ ir „SpaceX“ savininkas Elonas Muskas pašalino iš socialinio tinklo „Facebook“ oficialias šių kompanijų paskyras. E. Muską tai padaryti paskatino „Twitter“ vartotojai, surengę „Facebook“ boikotą dėl vartotojų asmeninių duomenų nutekėjimo, pranešė CNN.
(1) 2018-03-28 -1
Duomenų mokslininkas Chrisas Wylie, pirmasis viešai prabilęs apie balsavimo (2016 m. JAV prezidento rinkimų ir „Brexit“ referendumo) rezultatus pakeisti galinčias „Cambridge Analytica“ priemones, kuriose panaudojami neteisėtais būdais gauti „Facebook“ duomenys, turėjo talkininkų. O vienas iš šių talkininkų – lietuvis Tadas Jucikas, rašo „Buzzfeed“.
(0) 2018-03-28 6
Kompanijai „Facebook“ Britanijos ir JAV laikraščiuose sekmadienį paskelbus savo atsiprašymą dėl kilusio skandalo, susijusio su didžiausio pasaulyje socialinio tinklo milijonų vartotojų duomenų netinkamu panaudojimu, interneto milžinė sulaukė naujų klausimų dėl telefono numerių ir žinučių rinkimo iš įrenginių su operacine sistema „Android“.
(6) 2018-03-28 22
"Facebook" daug žino apie tave, tavo mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, draugus ir tai nenuostabu, nes patys pateikiame šią informaciją sutikdami su jos naudojimosi taisyklėmis, spausdami patinka/nepatinka, bendrindami ką nors...
Bet ar žinote, jei savo Android įrenginyje įdiegėte "Facebook Messenger" programą, yra tikimybė, kad įmonė surinks jūsų kontaktus, SMS ir skambučių istorijos duomenis bent iki praėjusių metų pabaigos.
(0) 2018-03-23 20
Labai tikėtina, kad šimtų milijonų „Facebook“ vartotojų asmeninė informacija buvo renkama bendrovių, kurios ją panaudojo ne pačiais nekalčiausiais tikslais – pavyzdžiui, perdavė įmonei „Cambridge Analytica“, rašo „The Guardian“.
(0) 2018-03-23 5
Paprastai renkatės ekologišką maistą? Studijavote Meksikoje? Ar jums patinka raudoni batai? Tokios smulkmenos apie „Facebook“ naudotojus pavieniui gali atrodyti nesvarbios, tačiau jeigu tokia informacija renkama stambiu mastu, ji interneto milžinei gali atnešti milijardus. Štai kaip viskas yra.
(27) 2018-03-22 38
Dėl kilusio skandalo, susijusio su netinkamu milijonų socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų asmeninių duomenų panaudojimu, vis didesnį pagreitį įgyja judėjimas #IštrinkFacebook, raginantis internautus ištrinti savo paskyras.
(1) 2018-03-22 -1
Tai, ką veikiate socialiniuose tinkluose, apie jus pasako labai daug, teigia Ilinojaus universiteto (JAV) psichologijos profesorė, tyrėja dr. Jaime Derringer.
(0) 2018-03-12 0
Tyrimai rodo, kad kai gauname netikėtus mobiliųjų aplikacijų pranešimus, pavyzdžiui, jog ant mūsų įrašo socialiniame tinkle kas nors paspaudė mygtuką „patinka“, organizme išsiskiria cheminė medžiaga dopaminas ir jaučiamės laimingesni. Būtent tai priverčia mus praleisti papildomą pusvalandį su telefonu rankoje ar priešais kompiuterio ekraną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos