Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Facebook
 
 

Facebook

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-31 0
Ne naujiena, jog “Facebook” yra populiariausias socialinis tinklas pasaulyje. Šių metų vasario 4 dieną tinklas atšventė aštuonerių metų gimtadienį. Nors įsikūrusi 2004-iais, atrodo, jog paslauga egzistuoja daug ilgiau.
(5) 2012-12-14 1
Nepaisant nepastovios akcijų vertės ir nesutarimų dėl privatumo politikos, kompanija „Facebook“ organizacijos "Glassdor" buvo išrinkta geriausia darboviete 2012-aisiais.
(8) 2012-12-13 6
JAV Federalinis tyrimų biuras praneša išaiškinęs kriminalinę programišių gaują, kuri iš „Facebook“ narių galėjo pasisavinti per 850 mln. JAV dolerių.
(0) 2012-12-12 8
Socialinis tinklas „Facebook“ vėl veikia visu pajėgumu. Kompanija išplatino štai tokią žinutę, paaiškinančią, kas nutiko techniniu požiūriu: „Atlikome pakeitimus mūsų DNS infrastruktūroje, o dėl tų pakeitimų dalis žmonių laikinai negalėjo pasiekti tinklalapio".
(0) 2012-11-28 10
Socialiniame tinkle „Facebook“ virusiniu būdu plinta nauja žinutė, kurioje nurodoma, kad ją paskelbęs asmuo tariamai susigrąžina jam priklausančias teises į viešai paskelbtas nuotraukas, vaizdo įrašus ir pranešimus.
(0) 2012-11-27 14
Galbūt jūs to ir nežinojote, tačiau iki trečiadienio kiekvienas „Facebook“ narys turėjo balsavimo teisę. Didžiausia virtuali pasaulio bendruomenė, milijardą narių vienijantis socialinis tinklas nuo šiol atsisako demokratijos ir pereina prie savotiško "oligarchinio" modelio.
(3) 2012-11-19 14
Kaip žinia, „Facebook“ yra didžiausias pasaulyje socialinis tinklas, kuriuo kas mėnesį naudojasi apie milijardas internautų. Turint tiek vartotojų ir jų asmeninės informacijos, saugumas yra kritinis aspektas. Dėl to „Facebook“ netrukus visiškai pereis prie HTTPS protokolo.
(0) 2012-11-07 0
Viename programišių forume pasirodžius žinutei, atskleidžiančiai „Facebook“ saugumo spragą, socialinis tinklas skubiai išjungė funkciją, kuri leido prisijungti prie kai kurių narių profilių be slaptažodžio.
(0) 2012-10-31 0
Socialinis tinklalapis „Facebook“ pirmiausia plačiai paplito Amerikoje, o dar kiek vėliau sparčiai išpopuliarėjo Europoje ir tapo daugelio neatskiriama kasdienio gyvenimo dalimi. Markas Zuckerbergas – žmogus, atradęs „Facebook“, tikriausiai nė neįsivaizdavo, kad šis socialinis tinklas taps ne tik jaunimo ir studentų erdve, bet sulauks ir vyresniųjų dėmesio.
(30) 2012-10-30 0
Jungtinėje Karalystėje buitinės technikos gamintojai „Haier“ surengė tūkstančio moksleivių apklausą, kurios rezultatai yra šokiruojantys – pasirodo, 5-16 m. vaikams „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas yra pažįstamas labiau (jį teisingai atpažino 68 proc. vaikų) nei bene garsiausias praėjusio amžiaus mokslininkas Albertas Einsteinas (atpažino tik 45 proc.), paskelbęs reliatyvumo teoriją.
(3) 2012-10-29 0
Kai bendrovėms suteikiate galimybę prieiti prie jūsų „Facebook“ paskyros, ar pagalvojate apie tai, kaip ir kokiais tikslais jos ją panaudos? Daugelis ne.
(1) 2012-10-26 1
Socialiniai tinklai šiandien yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Bendraujame, dalijamės gyvenimo džiaugsmais ir nuoskaudomis internete ir dažnai nė nesusimąstome, kad visa ši informacija vieną dieną mums gali pakenkti. Juk rašyti socialiniame tinkle „Facebook“ apie tai, kaip nekenčiate savo boso, yra tas pats, kas tai parašyti ant jo biuro sienos.
(3) 2012-10-24 0
In­ter­ne­to pla­ty­bė­se tar­si žu­vys plau­kio­jan­tys su­kčiai ne­beap­si­ri­bo­ja elekt­ro­ni­nių duo­me­nų vilio­nė­mis. Prieš ke­lias die­nas Ak­me­nės ra­jo­no po­li­ci­jai pra­neš­ta apie su­kčia­vi­mus per socialinio tink­lo svetainę „Fa­ce­book“. Ana­lo­giš­ką ty­ri­mą neseniai pra­dė­jo ir Rad­vi­liš­kio ra­jo­no pa­rei­gū­nai.
(0) 2012-10-22 0
Įdomų tyrimą atliko bendrovė Napkin Labs, užsiimanti programėlių kūrimu “Facebook” socialiniame tinkle. Buvo ištirta daugiau nei 50 skirtingų įmonių ir organizacijų “Facebook” fanų puslapių, siekiant išsiaiškinti, kiek iš tų gerbėjų yra iš tikro aktyvūs ir “naudingi”.
(0) 2012-10-15 0
Rugsėjo 14 d. prie „Facebook“ prisijungė milijardinis vartotojas. Apie tai, ką socialiniam tinklui reiškia milijardas vartotojų ir kokių tai suteikia galimybių, „Bloomberg Businessweek“ kalbėjo su socialinio tinklo įkūrėju ir vadovu Marku Zuckerbergu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos