Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Facebook
 
 

Facebook

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2013-12-28 0
Italijos parlamentas priėmė įstatymą, kuris žiniasklaidos jau pramintas „Google Tax“. Remiantis šiuo teisės aktu, kompanijoms siūloma reklamą talpinti per Interneto paslaugų tiekėjus, kurie yra registruoti šioje šalyje. Taip bandoma priversti, jog nebūtų naudojamos mokesčių vengimo schemos, prisidengiant „lengvatinėmis valstybėmis“, pavyzdžiui, Airija, Liuksemburgu ar įvairiomis Karibų regiono šalimis.
(5) 2013-12-19 -1
Didžiausias socialinis tinklas pristatė naują ženklą „nepatinka“. Tačiau jis (bent jau kol kas) bus naudojamas tik „Facebook Messenger“, ir dar nebus galima išreikšti nepritarimo viešoms draugų žinutėms ar nuotraukoms.
(4) 2013-12-18 0
Jei ketvirtadienį naršant „Facebook“ naujienų sraute jūsų kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane atsiras filmo „Divergent“ reklama, nenustebkite – didžiausias pasaulyje socialinis tinklas nutarė pritraukti daugiau pajamų ir išnaudoti dar vieną pelningą nišą – įtraukti vaizdo reklamą.
(4) 2013-12-04 0
Populiarus socialinis tinklas „Facebook“ tampa vis labiau nepageidaujamas ministerijose. Užsienio reikalų ministerijos (URM) pastate liko vos keletas kompiuterių, iš kurių galima prisijungti prie jo, iš kitų priėjimas uždraustas. Šiuo socialiniu tinklu jau kurį laiką negali naudotis ir dauguma Krašto apsaugos ministerijos (KAM) darbuotojų.
(4) 2013-11-08 0
Socialiniame tinkle „Facebook“ cirkuliuojančios melagingos žinutės pasižymi įvairiomis emocijų spalvomis. Jos siekia suvirpinti jūsų širdžių stygas, sugundyti jūsų smalsiąją pusę ar pakurstyti pykčio liepsnas bei baimę. Svetainė huffingtonpost.com pateikia kelis populiariausius ir kartais pavojingus triukus, kurie naudojami tinkle „Facebook“. Būkite atsargūs!
(14) 2013-10-15 1
Daugiausia uždirbančių „Twitter“ darbuotojų sąraše išsiskiria Christopheris Fry, rašo businessinsider.com. Pastarasis pernai uždirbo nei daug, nei mažai – 10,3 mln. JAV dolerių (25,7 mln. litų).
(3) 2013-10-01 1
Pilka statiška 1,28 mlrd. pikselių (vakar buvo tik 1,15 mlrd.) masė – taip atrodo į vieną nuotrauką sudėtos visų "Facebook" naudotojų viršelio nuotraukos. Tiesiogiai veikianti programėlė "The Faces of Facebook" ("Veidaknygės veidai") skenuoja kiekvieno "veidaknygės" vartotojo viešą profilį, o tokių – maždaug septintadalis planetos gyventojų. Jei kiltų noras aplankyti kiekvieną profilį paeiliui, prireiktų 36 metų, 5 mėnesių, 9 parų, 6 valandų, 46 minučių ir 16 sekundžių.
(0) 2013-09-30 0
Ką daryti, kai asmeninė „Facebook“ paskyra pradeda panašėti ne į draugų susitikimo vietą, o į formalų vakarėlį: nei kaip reikiant atsipalaiduosi, nei laisvai – be pasekmių karjerai ar reputacijai – paplepėsi? Paaugliams vis daugiau rūpesčių kelia įkyrūs tėvai.
(12) 2013-09-20 -1
Radijo stotis „Pūkas“ ir „Pūkas 2” bei regioninę Kauno televiziją „Pūkas TV“ valdantis verslininkas Kęstutis Pūkas ėmėsi veiksmų prieš įrašą socialiniame tinkle „Facebook“ parašusią dabar jau buvusią savo darbuotoją Virginiją Maksvytytę. Verslininko teigimu, merginos įrašai socialiniame tinkle ne tik nedera su etika, bet yra ir šmeižikiški. K. Pūkas ne tik atleido darbuotoją, bet ir žada kreiptis į teismą.
(1) 2013-09-09 -1
Prieš daugiau nei metus laiko keli ką tik studijas baigę jaunuoliai pastebėjo, kad daugelis įmonių, aktyviai besinaudojančių „Facebook”, neturi galimybių meilę savo fanams atvirai pademonstruoti už populiariausio pasaulyje socialinio tinklo ribų.
(7) 2013-09-07 0
Kompanija Facebook atidėjo naujos savo konfidencialumo politikos pakeitimų patvirtinimą, dėl kurių kilo didelis šio socialinio tinklo vartotojų ir privatumo teisių gynimo organizacijų nepasitenkinimas, pranešė dienraštis „Los Angeles Times“.
(4) 2013-09-06 0
„Facebook“ pernai buvo išrinkta geriausia darboviete pasaulyje, tačiau panašu, kad ne visi šios kompanijos darbuotojai sutiktų su tokiu įvertinimu. Keli buvę „Facebook“ darbuotojai atskleidė, koks iš tiesų yra darbas šioje „svajonių kompanijoje“.
(0) 2013-09-05 0
Rugsėjo 5 dieną socialinis tinklas „Facebook“ keičia naudojimo taisykles: nuo šiol jose bus numatyta teisė kompanijai naudoti narių duomenis reklamose, skelbia Techlicious.com.
(0) 2013-09-02 0
Apdairūs skolintojai ėmė vertinti kreditingumą pagal draugus, kompiuterio buvimo vietą ir rašymo būdą. Skolintojai taip pat tikrina, ar draugai socialiniuose tinklalapiuose tvarkingai moka paskolas.
(0) 2013-08-30 0
Praėjus keletui mėnesių po visuotinės vartotojų sekimo
programos PRISM paviešinimo, specialių posėdžių JAV
Kongrese, prezidento Barako Obamos kalbų ir kitų įdomių
įvykių, socialinis tinklas Facebook publikavo duomenis
apie šalis, iš kurių gauta daugiausia užklausų dėl
socialinio tinklo vartotojų privačių duomenų atskleidimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos