Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Facebook
 
 

Facebook

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2016-10-26 54
<i>Apie pri­klau­so­my­bę nuo tech­no­lo­gi­jų ir in­ter­ne­to dis­ku­tuo­ja­ma se­niai, ta­čiau da­bar pa­sau­lis mak­si­ma­liai pri­ar­tė­jo prie kri­ti­nio taš­ko.
(1) 2013-01-03 0
Pirmasis dalykas, kurį “Facebook” vartotojas pamato prisijungęs prie savo paskyros, yra “naujienų lenta” (angl. newsfeed). Tai yra glausta apžvalga visų pastarųjų įvykių, nutikusių tarp draugų “Facebook” tinkle. Kiekvienas draugų veiksmas yra potencialus “naujienų lentos” įrašas, t.y. “ašmuo” (angl. edge). Kuo šis dalykas yra svarbus?
(1) 2012-10-26 1
Socialiniai tinklai šiandien yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Bendraujame, dalijamės gyvenimo džiaugsmais ir nuoskaudomis internete ir dažnai nė nesusimąstome, kad visa ši informacija vieną dieną mums gali pakenkti. Juk rašyti socialiniame tinkle „Facebook“ apie tai, kaip nekenčiate savo boso, yra tas pats, kas tai parašyti ant jo biuro sienos.
(3) 2012-08-15 0
Visai neseniai turėjome progą stebėti „Facebook“ akcijų vertės nuosmukį. Šis įvykis verčia prisiminti „dot-com“ burbulą, rašo BBC. Nepaisant to, šiandieniniai socialiniai tinklai pinigus moka uždirbti kaip niekad sparčiai.
(8) 2011-01-31 0
Vienoje parodoje, stiklo narve, teko aptikti laistytuvą. Ir ne šiaip sau laistytuvą, o filmuojantį laistytuvą. Jis buvo naudojamas nešvariems darbeliams.
(6) 2011-01-17 0
Su 2010-aisiais baigėsi ir pirmasis XXI a. bei tūkstantmečio dešimtmetis. Žurnalas „Time“, apžvelgdamas svarbiausius pasaulio visuomenę šiuo laikotarpiu formavusius dalykus, išskiria informacines technologijas, ypač internetą. Taip pat pastebima, kad politinėje erdvėje šalys ėmė labiau burtis į galios centrus, o į politikos darbotvarkes itin aukštai pakilo klimato kaita. Tuo metu kai kurie dalykai, kaip „Concord“ lėktuvai ar kodachromo juostos, šį dešimtmetį i...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos