Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Farmaciniai tyrimai ir tendencijos
 
 

Farmaciniai tyrimai ir tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-09-26 16
Prancūzijos teisme pradėtas narplioti didžiausias farmacijos skandalas šalies istorijoje. Teisėjams teks išsiaiškinti, ar lieknėti skirtos tabletės iš tiesų pražudė 2 tūkst. žmonių ir daugybę sužalojo visam gyvenimui.
(0) 2019-09-24 16
Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) priėmė sprendimą uždrausti tiekti rinkai vaistus, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ranitidino hidrochlorido. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad šioje veikliojoje medžiagoje buvo rasta priemaišos N-nitrozodimetilamino (NDMA).
(1) 2018-03-26 35
Vizualiai autoimuninės ligos dažniausiai nėra pastebimos, tačiau per pastaruosius metus sergančiųjų skaičius šiomis ligomis smarkiai išaugo. Būtent todėl buvo imta žmones šviesti, kalbėti apie tokių ligų sukeliamas būkles ir simptomus.
(0) 2018-02-22 8
Japonijos farmacijos kompanija „Shionogi & Co“ paskelbė sukūrusi vaistą, kuris gripo A ar B rūšies virusą sunaikina per vieną parą.
(1) 2018-01-04 3
Paskutinę praėjusių metų darbo dieną sveikatos apsaugos ministrą pavadavęs LR žemės ūkio ministras Bronius Markauskas pasirašė įsakymus, leidžiančius Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose pradėti kamieninių kraujodaros ląstelių transplantacijas be jokių saugumą užtikrinančių reikalavimų ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Ministerijos teigimu, tokie kaltinimai prasilenkia su realybe.
(2) 2017-12-18 18
Medicina Šiaurės Korėjoje, kaip ir galima tikėtis, nepasižymi naujausiais mokslo pasiekimais ar aukšto lygio komfortu ligoninėse. Visgi, šalies elitas giriasi tokiais vaistais, kurių, esą, neturi net pažangiausios vakarų šalys. Nustebsite sužinoję nuo kokių ligų gydydamiesi politinio elito nariai leidžiasi auksą.
(0) 2017-12-15 14
Visi vaistai suaugusiems žmonėms – ir vyrams, ir moterims – skiriami vienodai. Gydytojai neatsižvelgia į tai, kad ne visi į juos reaguoja taip pat. Vaistų dozės turėtų skirtis priklausomai nuo lyties.
(1) 2017-09-27 36
Per didelis alkoholio vartojimas yra didelė problema ne vienoje pasaulio šalyje. Tai ne visada pasireiškia alkoholizmu ar su tuo susijusiomis bėdomis, tačiau neblaivi visuomenė yra neproduktyvi, o ir patys žmonės gerai dėl savo žalingos priklausomybės nesijaučia. Bet ar yra išeičių? Viena kompanija Jungtinėje Karalystėje rado vieną praktiškai stebuklingą būdą padėti išgeriantiems žmonėms. Net jei jie problemos tame nemato.
(0) 2017-02-22 67
Žmonės natūraliai yra labai smalsūs, tačiau kai kuriuos klausimus užduoti gana nepatogu. Gerai, kad į juos šiais laikais visada atsako internetas. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad daugybė žmonių internete ieško atsakymo, kas nutiktų moteriai išgėrus „Viagra“ tabletę? Pasirodo, atsakymas nėra toks, kokio tikisi daugelis.
(8) 2016-05-14 15
Kad jau <a href=\"http://www.technologijos.lt/n/mokslas/gamta_ir_biologija/S-54707/\">kavai gresia išnykimas</a>, gal metas ieškoti pakaitalo?<hr /><i>Silicio slėnyje ir už jos ribų kyla nauja ma
(10) 2016-01-18 -25
ABC News skelbia, kad Prancūzijoje po kanapių pagrindu sukurtų vaistų klinikinių bandymų pacientai kenčia žiaurias pasekmes.
(0) 2015-12-17 11
Šiais metais Harvardo universiteto mokslininkai pradėjo kurti įtaisus, kurie simuliuoja žmogaus organų veiklą, tačiau yra pagaminti iš plastiko ir silicio, rašo „Startups.co.uk“.
(0) 2015-06-17 9
<em>Į rinką eina pirmieji organų lustai, ir jei reguliatoriai leis, jie paspartins vaistų bandymus ir sumažins laboratorinių gyvūnų naudojimą</em>
(21) 2015-05-29 67
Kanapės beveik visuomet buvo žmogaus buities dalis, kol prasidėjo visuotinė kanapių beprotybė – augalas, kurį kaip vaistą kinai vartojo prieš tūkstančius metų, o Džordžas Vašingtonas augino namuose, pradėtas vertinti kaip jaunimo žudikas. Kanapės beveik 70-čiai metų pasitraukė į pogrindį, o jų medicininiai tyrimai iš esmės nutrūko.
(3) 2015-02-16 26
Naujų vaistų kūrimas – siaubingai brangus užsiėmimas: nors tikslių skaičių nėra, bet įprasta manyti, kad be milijardo JAV dolerių naujas vaistas neatsiras. Žinoma, kai farmacijos įmonės pradeda tą vaistą pardavinėti, investicijos į tyrimus kompensuojamos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos