Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Filmuose rodomos technologijos
 
 

Filmuose rodomos technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2014-11-10 53
Internete pseudonimu "AstroCritic" prisistatantis buvęs NASA astronautas ir Tarptautinės kosminės stoties (TKS) vadas Leroyus Chiao per 15 metų trukusią astronauto karjerą šešis kartus buvo išėjęs į atvirą kosmosą, o orbitoje praleido beveik 230 parų. Jo nuomone, didžiulio susidomėjimo sulaukęs naujas fantastinis filmas "Interstellar" ("Tarp žvaigždžių") – 2:48 val. trukmės maratonas, kurį stebint laikas prabėga nepastebimai. Istorija išties įdomi ir įtraukianti. "Nepaisant keleto "liapsusų", filmas man patiko", - savo verdiktą paskelbė jis. Kas filme užkliuvo didžiulę patirtį sukaupusiam buvusiam astronautui?
(9) 2014-05-20 7
Artėja naujo filmo apie Godzilą premjera, o tai reiškia, kad apie gigantišką japonų tautosakos monstrą vėl kalbės visi ir visur. Tačiau ar neuždavėte sau klausimo, ar galėtų toks monstras egzistuoti iš principo, žvelgiant iš mokslo pusės?
(9) 2014-01-14 0
Jeigu mokslinės fantastikos gerbėjai žinotų jog programinis kodas, perkraunantis mokslinę stotį filme „Eliziejus“, iš tikrųjų yra paimtas iš „Intel“ procesoriaus naudojimo instrukcijų, tikriausiai jie šiuo filmu žavėtųsi mažiau.
(4) 2014-05-06 1
Lietuvos kino teatrus jau pasiekęs naujasis trileris su mokslinės fantastikos elementais „Viešpatavimas“ (angl. „Transcendence“) – tikras manifestas technologijų procesui ir puiki proga diskusijai apie galimas dirbtinio intelekto grėsmes. Vienas bene įdomiausių klausimų, ar žmogaus sąmonės perkėlimas į kompiuterį apskritai įmanomas tikrame gyvenime? Kaip atrodytų tokio galingo proto evoliucija?
(0) 2014-10-21 30
Tokio pasislidinėjimo turbūt neregėjote net spalvingiausiame savo sapne! Inžinieriai demonstruoja LED slidinėjimo kostiumą, kuris apšviečia naktinį dangų Aliaskos bei Kanados kalnuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos