Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Firefox Mobile OS
 
 

Firefox Mobile OS

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-09-30 18
Visi vartotojai puikiai žino dvi pagrindines operacines sistemas – „Android“ ir „iOS“. Už jų nugarų stovi milžiniškos kompanijos, joms sukurti milijonai programėlių, kiekviena iš jų turi išskirtinių savybių, o jų ateitis atrodo itin šviesi. Tačiau dar ne taip seniai pasirinkimo buvo gerokai daugiau. Kur dingo visiems puikiai pažįstamos operacinės sistemos? Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“, rašoma pranešime.
(0) 2016-10-01 20
Šių metų pradžioje „Mozilla“ paskelbė nutraukianti operacinės sistemos „Firefox OS“ kūrimą išmaniesiems telefonams. Per dvejus su puse metų bevaisės kovos ši platforma taip ir neužėmė pastebimos rinkos dalies.
(0) 2015-12-10 2
„Mozilla“ paskelbė, kad nutraukia savo išmaniesiems skirtos operacinės sistemos kūrimą. Pasak „TechCrunch“, gamintojas nebekurs ir nebepardavinės prietaisų su „Firefox OS“. Pranešimas buvo paskelbtas Orlande vykusioje „Mozilla“ kūrėjų konferencijoje pavadinimu „Mozlando“. Apie eksperimento pabaigą asmeniškai pranešė bendrovės viceprezidentas Ari Jaaksi, kuris anksčiau dirbo „Nokia“ ir vadovavo „MeeGo Devices“ padaliniui.
(2) 2015-05-10 13
Operacinė sistema Android yra atvira platforma, o tai leidžia trečių šalių kūrėjams kurti savo modifikacijas bei įdiegti papildomą funkcionalumą, kurio kartais gali trūkti Google pasiūlytose oficialiose Android versijose.
(0) 2014-08-27 0
Duodamas interviu autoritetingam amerikiečių verslo leidiniui The Wall Street Journal, kinų kompanijos Huawei prezidentas Richard Yu pareiškė, kad visos sistemos, tarp kurių Windows Phone, Firefox OS ir Tizen, ketinančios konkuruoti su Android ir iOS, yra pasmerktos žlugti.
(7) 2014-05-13 9
„Mozilla Foundation“ pranešė, kad Kinijos bendrovė ZTE pradėjo tiekti rinkai savo biudžetinės klasės išmanųjį telefoną „Open C“, valdomą operacinės sistemos „Firefox OS“. Jis kainuoja 100 JAV dolerių (apie 250 Lt).
(0) 2014-01-09 0
Šiuo metu mobili operacinė sistema Firefox OS labiau išplitusi išmaniųjų telefonų segmente, tačiau technologijų industrijos gigantas Foxconn turi ketinimų šią platformą išpopuliarinti ir tarp planšetinių kompiuterių gamintojų.
(0) 2013-10-30 0
Išmaniesiems telefonams skirtų operacinių sistemų rinkoje šiandien dominuoja du žaidėjai – Android ir iOS, juo labiau, kad pirmoji iš jų yra neginčijamas lyderis. Kitoms platformoms, įskaitant ir Windows Phone, sekasi labai sunkiai. Aišku, tai nereiškia, kad gamintojai nebando keisti esamos padėties. Pavyzdžiui, kompanija Foxconn daug tikisi iš Firefox OS – operacinės sistemos, kurios kūrimu užsiima kompanija Mozilla.
(1) 2013-08-14 1
Operacinė sistema Firefox OS greitu metu pasirodys serijiniuose išmaniuosiuose telefonuose, kurių debiutas numatytas JAV ir D. Britanijoje. Kompanijos Mozilla ir ZTE pranešė, kad išmanusis telefonas ZTE Open, kuris ir veiks Firefox OS pagrindu, artimiausiu metu pasirodys internetiniame aukcione eBay.
(0) 2013-07-03 0
Vakar, portalo CNet teigimu, išmaniųjų telefonų rinkoje įvyko gana svarbus renginys, juo labiau, kad nauja operacinė sistema debiutuoja ne kiekvieną dieną. Ispanijos mobiliojo ryšio operatorius pristatė biudžetinį išmanųjį telefoną ZTE Open, kuris gaus programinę platformą Firefox OS.
(0) 2013-06-05 0
Kompanijos Mozilla puslapyje publikuota naujiena, kuri pagaliau patvirtino ilgai sklandžiusius gandus, kurie kalbėjo apie Foxconn ir Mozilla bendradarbiavimą, kuriant naują mobilų įrenginį su operacine sistema Firefox OS.
(0) 2013-05-30 0
Kompanija Mozilla, kuri ruošia mobilią operacinę sistemą Firefox OS, pranešė apie tai, jog jos partneris – kompanija Hon Hai Precision Industry, kuri geriau žinoma kaip Foxconn – greitu metu turėtų išleisti mobilų įrenginį, kuris veiks su operacine sistema Firefox OS.
(2) 2013-05-14 0
Mobiliąją operacinę sistemą „Firefox OS“ plėtojanti organizacija „Mozilla“ pradėjo programuotojams skirtą projektą, kurio dalyviai gali nemokamai gauti neseniai pristatytą išmanųjį telefoną „Keon“, kurį valdo ši OS.
(0) 2013-04-25 0
Pirmieji išmanieji telefonai su bendrovės „Mozilla“ plėtojama mobiliąja operacine sistema „Firefox OS“ buvo išparduoti per kelias valandas, pranešė „TechCrunch.com“.
(4) 2013-02-28 0
Bendruomenė „Mozilla“ iš paskutiniųjų, ypatingai MWC 2013 parodos metu, stengėsi surasti partnerių, kurie galėtų pasiūlyti išmaniųjų telefonų paremtų jos „FireFox OS“ operacine sistema. Ir nors mažesni rinkos žaidėjai sutiko pabandyti, didesni kategoriškai to atsisakė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos