Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Fizinė duomenų apsauga
 
 

Fizinė duomenų apsauga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-03 11
Kažkada seniai seniai internetas mums asocijavosi su anonimiškumu. Šiandien – priešingai: jaučiame, kad kiekvienas mūsų žingsnis internete yra stebimas. Vos prieš savaitę britų „The Observer“ paviešino informaciją apie tai, kad bendrovė „Facebook“ nesugebėjo užtikrinti dešimčių milijonų naudotojų duomenų apsaugos. „The Guardian“ technologijų reporteris Alexas Hernas ir apžvalgininkė Arwa Mahdawi parengė naujas naudojimosi internetu taisykles ir kviečia skaitytojus su jomis susipažinti.
(0) 2017-07-18 2
Į skaitmenines technologijas orientuota Estija žengė dar vieną žingsnį į priekį: ši maža Baltijos valstybė kitų metų pradžioje Liuksemburge turi atidaryti pirmą pasaulyje duomenų ambasadą.
(9) 2016-06-22 53
Kaip ir dera „Facebook“ įkūrėjui, Markas Zuckerbergas dažnai dalijasi ne tik savo mintimis, bet ir nuotraukomis. Vis dėlto savo privatumu jis rūpinasi labiau nei galėjote pagalvoti. Tai patvirtino ir antradienį M.Zuckerbergo pasidalinta nuotrauka.
(0) 2014-09-02 -4
Jei prezervatyvai apsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų, kodėl to nepritaikius technologijose? Kaip tarė, taip padarė: saugumo ekspertai sukūrė USB prezervatyvą, kuris leis įkrauti įrenginį nerizikuojant užkrėsti jį virusais.
(0) 2014-06-26 21
Įvairių šalių teisėsaugos ir žvalgybos įstaigų naudojama programinė įranga leidžia be savininko žinios šnipinėti ne tik asmeninius kompiuterius, tačiau ir bet kokius išmaniuosius telefonus. Elektroninis paštas, socialiniai tinklai, skambučiai, buvimo vieta, net aplinkos garsai ir slapčia daromos nuotraukos – meistriškai sukurta programinė įranga leidžia praktiškai įlįsti į aukos kailį.
(0) 2010-08-17 0
Bendrovė „Toshiba“ pranešė į savo gaminamus duomenis šifruojančius kietuosius diskus įdiegusi „Wipe“ funkciją, dar labiau sustiprinančią vartotojų informacijos apsaugą.
(10) 2010-07-01 0
Bendrovė „Fujitsu“ sukūrė neįprastą flash kaupiklį, kuris išsiskiria ne tik savo forma ir galinga duomenų šifravimo sistema, bet ir papildomais radikaliais informacijos apsaugos būdais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos