Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » GMO Europos Sąjungoje
 
 

GMO Europos Sąjungoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2019-07-05 18
Nepaisant to, kad jie jau daugiau nei du dešimtmečius yra auginami ir vartojami, vis dar yra daug klaidingos informacijos bei painiavos, susijusios su genetiškai modifikuotais (GM) maisto produktais.
(8) 2016-10-19 9
<i>Rugsėjį žemės ūkio rinkoje nutiko du svarbūs įvykiai, iš kurių pirmajam Rusijoje didelės reikšmės nesuteikta, o antrasis liko praktiškai visai nepastebėtas. Vokietijos kompanija Baye
(15) 2015-10-29 2
Europos Parlamentas nepritarė siūlymui Europos Sąjungos valstybėms leisti riboti ar uždrausti genetiškai modifikuoto maisto ir pašarų importą bei naudojimą. Tačiau, kaip LRT RADIJUI sako eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, šiam siūlymui nepritarta dėl daugelio skirtingų politinių motyvų.
(36) 2013-07-02 0
Nauja nepriklausomų EASAC ekspertų atskaita įspėja apie liūdnas mokslines, ekonomines ir socialines dabartinės ES genetiškai modifikuotų pasėlių politikos pasekmes. Tvirtinama, kad Europa privalo naujai įvertinti susikaupusius įrodymus, kadangi ES politika veikia ne tik Europą, bet ir besivystančias Afrikos šalis.
(1) 2013-01-04 1
Lenkija trečiadienį įvedė naują draudimą auginti tam tikrų genetiškai modifikuotų (GM) veislių kukurūzus ir bulves. Draudimas priimtas praėjus dienai po to, kai įsigaliojo įstatymas, apskritai šalyje įteisinantis genetiškai modifikuotų augalų auginimą.
(13) 2012-05-01 0
Lietuvos ūkininkai kol kas vieningi - auginti genetiškai modifikuotus pasėlius jie atsisako. Tačiau genetiškai modifikuoti organizmai (GMO) į Lietuvą atkeliauja ir kitais būdais - per maistą ir pašarus. Šiame straipsnyje noriu apžvelgti, su kokiomis problemomis susidurtų mūsų ūkininkai, jei staiga Lietuvoje atsirastų GMO pasėlių ir kokios galimos GMO vartojimo pasekmės, šeriant jais naminius gyvulius ir maitinant žmones.
(4) 2012-04-26 0
Ūkininkai skaičiuoja pelną, kurį gautų laukus apsėję kukurūzais ar rapsais, nebijančiais piktžolėms skirtų chemikalų. Vieną kartą nupurškei - ir lauke pasiliko tik tai, ko reikia.
(12) 2010-03-02 0
Europos Komisija leido auginti Europos Sąjungoje Vokietijos chemijos koncerno BASF išvestas genetiškai pakeistas bulves, pranešė „NewEurope.eu“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos