Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » GMO poveikis žemės ūkiui
 
 

GMO poveikis žemės ūkiui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2019-07-05 18
Nepaisant to, kad jie jau daugiau nei du dešimtmečius yra auginami ir vartojami, vis dar yra daug klaidingos informacijos bei painiavos, susijusios su genetiškai modifikuotais (GM) maisto produktais.
(8) 2016-10-19 9
<i>Rugsėjį žemės ūkio rinkoje nutiko du svarbūs įvykiai, iš kurių pirmajam Rusijoje didelės reikšmės nesuteikta, o antrasis liko praktiškai visai nepastebėtas. Vokietijos kompanija Baye
(2) 2016-07-28 36
<i>Vieni <b>Monsanto</b> kom­pa­ni­ją lai­ko blo­gio kor­po­ra­cija, kiti – pa­sau­li­niu bio­tech­no­lo­gi­jų ly­de­riu, ga­lin­čiu pa­mai­tin­ti pla­ne­tą. Tai vie­na
(25) 2015-01-14 5
Pavasarį kiekviena Europos Sąjungos (ES) šalis, taip pat ir Lietuva, turės galimybę pati nuspręsti, ar auginti genetiškai modifikuotus organizmus (GMO).
(36) 2013-07-02 0
Nauja nepriklausomų EASAC ekspertų atskaita įspėja apie liūdnas mokslines, ekonomines ir socialines dabartinės ES genetiškai modifikuotų pasėlių politikos pasekmes. Tvirtinama, kad Europa privalo naujai įvertinti susikaupusius įrodymus, kadangi ES politika veikia ne tik Europą, bet ir besivystančias Afrikos šalis.
(3) 2013-05-19 0
JAV Aukščiausiasis teismas pirmadienį dėl intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo pripažino kaltu Indianos fermerį, kuris, nesumokėjęs licencinių mokesčių korporacijai „Monsanto“, augino genetiškai modifikuotus kultūrinius augalus, praneša Phys.org.
(2) 2013-03-18 1
Nepaisant išliekančio susirūpinimo dėl genetiškai modifikuotų žemės ūkio kultūrų, naujoji šios šakos ataskaita rodo, kad genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) naudojimas žemės ūkyje aktyviai plinta visame pasaulyje, skelbia JAV leidinys Mother Jones.
(13) 2012-05-01 0
Lietuvos ūkininkai kol kas vieningi - auginti genetiškai modifikuotus pasėlius jie atsisako. Tačiau genetiškai modifikuoti organizmai (GMO) į Lietuvą atkeliauja ir kitais būdais - per maistą ir pašarus. Šiame straipsnyje noriu apžvelgti, su kokiomis problemomis susidurtų mūsų ūkininkai, jei staiga Lietuvoje atsirastų GMO pasėlių ir kokios galimos GMO vartojimo pasekmės, šeriant jais naminius gyvulius ir maitinant žmones.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos