Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2008-08-06 0
Robotas "Stonehenge" nėra pati praktiškiausia priemonė laikui skaičiuoti, tačiau žavesio jam pakanka. Jis suprogramuotas rūpestingai perkelti bet kurią iš 14 dvipusių kortelių ir iš jų sudėlioti rodomą laiko reikšmę. Kaip robotas veikia žiūrėkite video.
(2) 2008-07-31 0
Kompanija "AiLive", kuri bendradarbiavo su "Nintendo" kurdama "MotionPlus" žaidimų kompiuterio valdiklį, išleido specialų video, demonstruojantį visas naujo įrenginio galimybes. Nesudėtingoje, tačiau įspūdį paliekančioje 3D aplinkoje valdiklis gali atpažinti neįprastai sudėtingus judesius, pradedant nuo laso metimo iki specifinių smūgių virtualiu kardu.
(6) 2008-07-30 0
Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, yra būdų suderinti šį polinkį su protine mankšta. Pavyzdžiui, pakanka patalpinti tualetinio popieriaus rulonėlį į dėžutę su specialiu užraktu-galvosūkiu. Tiesa, vieną kartą uždavinį išsprendus jis jau nebekels iššūkio, tačiau įspūdžių jūsų svečiams tikrai užteks ilgam. Gaminio kaina - 20 dolerių, komplektuojamas su galvosūkio sprendimo atsakymu.
(2) 2008-07-28 0
Manote, jog eskizų piešimas yra sudėtinga? Ian'as Cook'as šį "Chevy Camaro" paveikslą nutapė įmirkydamas nuotoliniu būdu valdomų automobilių modeliukų ratus dažais ir kruopščiai važinėdamas jais popieriaus lapu. Didesni eskizo spalviniai blokai užpildomi naudojant didesnes padangas. Menininkas įsikūręs ir savo darbą demonstruoja šiuo metu vykstančiame renginyje "London Motor Show 2008". Kaip vyksta pats procesas žiūrėkite video.
(1) 2008-07-24 6
Daugelio žmonių svajonė yra kada nors (pavyzdžiui, išėjus į pensiją) patogiai apsigyventi mėgiamoje vietoje, tarkime, ant ežero kranto, ir ramiai nugyventi likusį gyvenimą. Tačiau šios svajonės nėra visiškai identiškos. Pavyzdžiui, viena amerikiečių šeima mėgsta dideles čiuožyklas - tokias kaip vandens parkuose. Ilgai nelaukę tokį įtaisą savo vaikams jie įrengė tiesiog namie.
(12) 2008-07-19 1
Jei motociklą susikonstruoti - per daug darbo, ar nekilo mintis panaudoti elektrinius įrankius? Pavyzdžiui, šis dviratis varomas akumuliatoriniu grąžtu. Jis gali pavežti apie 110kg sveriantį keleivį maždaug 24km/h greičiu, o maksimalus nuvažiuojamas atstumas yra 3-10km priklausomai nuo grąžto modelio. Kaina - 629 doleriai.
(10) 2008-07-16 0
Kompanijos "Fred & Friends" produktas "Shape Up!" yra žadintuvas, kuris suveikęs nenustoja jūsų kankinti kol nepadarote juo 30 pratimų. Įrenginio forma primena kilnojamą sportinį svarstį, todėl juo patogu tiek mankštintis, tiek... išmesti pro langą ;) . Kaip žadintuvas jis gal ir erzinantis, tačiau neabejotinai efektyvus. Kol kas gamintojas nepateikia informacijos nei apie kainą, nei apie tai, kokius konkrečiai pratimus reikia įrenginiu atlikti norint jį priversti nutilti.
(1) 2008-06-29 0
Pasiilgote atrakcionų parko? Ateityje tokios pramogos pamažu taps daugiau... asmeninės. Pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos kompanija "Evento" šiuo metu kuria naujos kartos produktą "BuzzBall". Tai - sferos formos įrenginys su sėdima vieta viduje ir kuriame sumontuota pora elektrinių motorų. Gudrybė slypi tame, jog motorai sujungti su dviem atskirom pavarom. Taigi, jei norite važiuoti (riedėti) į priekį, turite įjungti abu motorus; jei norite atrakciono, užtenka išderinti vari...
(1) 2008-06-20 0
Šią savaitę Tokijo mieste (Japonija) vyksta viena didžiausių pasaulyje žaislų paroda "Tokyo Toy Show 2008". Iš viso čia eksponuojama apie 36000 skirtingų žaislų, tinkančių pačioms įvairiausioms amžiaus kategorijoms ir patiems įvairiausiems pomėgiams - pradedant suiši gaminimo aparatais, baigiant vertikaliomis sienomis važinėjančiais automobilių modeliais. Čia savo gaminius pristato apie 130 viso pasaulio kompanijų. Pateikiame trumpą video reportažą su įdomesniais...
(3) 2008-06-18 0
Jei manote, jog turite per daug laisvo laiko, visada galite jį "užkonservuoti" išmokdami subalansuoti 17 domino kauliukų ant vieno vertikaliai stovinčio kauliuko. Tiesa, tai nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš šio video.
(7) 2008-06-03 0
Tom'as Williamson'as yra vienas iš 15 "Lipton YouTube" rengiamo talentų konkurso finalistų. Jo šou susideda iš "Lego" modelio surinkimo neatidarytame maišelyje. Tai išties gerokai sudėtingiau nei modelio surinkimas jį paprasčiausiai išpakavus, tačiau pagrindinis konkurso prizas - 25000 dolerių - matyt veikia motyvuojančiai. Kaip tai atliekama žiūrėkite video.
(0) 2008-05-31 0
Daugelis galvoja, jog kompiuteriniai videožaidimai prasidėjo nuo "Pong", tačiau išties kompiuterinio teniso protėvis atsirado net prieš 50 metų. 1958-ais William'as Higinbotham'as išrado žaidimą "Tennis For Two" ("Tenisas dviems"). Tada tai buvo pramoga Brukheiveno Nacionalinės Laboratorijos lankytojams. Visa įranga susidėjo iš osciloskopo ir dviejų vairalazdžių. Išradimas iš esmės buvo nežinomas pasauliui iki 1981 metų.
(11) 2008-05-27 0
Kinijos kompanija "Au-my" atnaujino savo "Drivemocion" produktų seriją. Šis iš šviesos diodų (LED) pagamintas žibintas gali grafiškai vaizduoti vairuotojo emocijas, pavienius žodžius ar netgi paprastas mirksinčias animacijas. Grafinių piešinukų duomenų bazė saugoma elektroninio įrenginio atmintyje - konkretus paveikslėlis iškviečiamas paspaudus atitinkamą mygtuką. Tačiau tik laikas parodys, ar tai yra tinkamas receptas "padidintam draugiškumui" keliuose. Gaminio kaina ...
(9) 2008-04-30 0
Tikriausiai daugelis esate matę elektronines lazdeles, kurias greitai mosuojant ore parodomas koks nors šviečiantis tekstas. Tokių įtaisų veikimo principas - speciali elektronika nustato žmogaus rankos judesių kryptį ir greitį, ir reikiamais momentais sekundės dalims uždega arba užgesina ant lazdeles išdėstytus šviesos diodus. Dizaineris Jacky Wu šią technologiją siūlo pritaikyti šokinėjimo virvutei. Pasiūlymas visai logiškas - toks patobulinimas leistų skaičiuoti š...
(4) 2008-04-28 1
Ar žinojote, jog pasaulyje yra likes tik vienas pinbolo mašinų gamintojas? Čikagos (JAV) apylinkėse esanti kompanija "Stern Pinball" yra paskutinysis "gyvas" šių palyginti nesudėtingos technologijos pramogoms skirtų gaminių tiekėjas. Beje, kelias šiai firmai taip pat nėra rožėmis klotas. Anksčiau per metus jie pagamindavo 27000 pinbolo aparatų, tačiau dabar pavyksta parduoti tik apie 10000. Dauguma jų keliauja į privačius namus, o ne į specialius salonus, kaip anksčiau....

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos