Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2008-12-29 0
Portalo "The Washington Post" teigimu, realistiškos maistą valgančios, virškinančios ir tuštintis sugebančios lėlės yra paklausiausia šio šventinio sezono prekė. "Baby Alive" tipo lėlės komplektuojamos su specialiomis "žaliomis pupelėmis" ir "bananais", kuriuos jai galima sumaitinti, o vėliau šie produktai "virškinami" ir šalinami lėlei sėdint ant naktipuodžio. Tik ar tikrai vaikui tokių technologinių "stebuklų" reikia?
(3) 2008-12-27 0
Kad ir kaip būtų keista, šiais laikais vaikų mąstymą lavinantys žaislai nėra itin populiarūs juos perkančių tėvų tarpe, nors kai kurie šių gaminių yra išties nuostabūs. Pavyzdžiui, "Bill Nye Paper Recycling Factory" yra mažytė popieriaus perdirbimo gamyklėlė, leidžianti senus laikraščius paversti naujais gaminiais - įvairių formų kortelėmis, užrašų lapeliais ir panašiais daiktais.
(10) 2008-10-31 1
Nenumaldomai artėjant žiemai visi prisimename tik šiam sezonui būdingas pramogas, tokias kaip svaidymasis sniego gniūžtėmis. Tiesa, nors ši pramoga nepakitusi išliko tikriausiai tūkstančius metų, technologinė pažanga visgi sugebėjo tarti žodį ir čia - kam lipdyti gniūžtes pačiam, jei tai gali atlikti sniego šautuvas?
(7) 2008-10-26 0
Švedijos kompanija Lego nusprendė „pamaloninti“ vaikų tėvelius ir specialiai jiems skyrė naująjį konstruktoriaus rinkinį, kurio pagalba pasistengus galima surinkti Formulė – 1 lenktynėse dalyvaujantį Ferrari bolidą.
(17) 2008-09-30 5
Pasiruošę naujiems iššūkiams? Štai naujas klasikinio Rubiko kubo variantas - jis ypatingas tuo, jog kiekvienos jo plokštumos elementai yra skirtingo dydžio, be to, visos jo pusės padengtos veidrodine danga (vietoj įprastinių skirtingų spalvų). Kaip galvosūkis atrodo realybėje parodyta tolesniame video.
(9) 2008-08-20 0
Kompanija "Horizon Fuel Cell Technologies" pradėjo gaminti produktą, kurį jie patys vadina "pirmuoju komerciniu etanolio kuro elementu". "Bio Energy Discovery Kit" tiesiogiai konvertuoja alkoholį į elektrą ir gali nesustodamas veikti dienų dienas. Tiesa, kol kas šio gaminio paskirtis yra tik supažindinti studentus, mokytojus, mokslininkus ir inžinierius su lengvai suprantamu ir paprastai naudojamu įrenginiu.
(4) 2008-08-06 0
Robotas "Stonehenge" nėra pati praktiškiausia priemonė laikui skaičiuoti, tačiau žavesio jam pakanka. Jis suprogramuotas rūpestingai perkelti bet kurią iš 14 dvipusių kortelių ir iš jų sudėlioti rodomą laiko reikšmę. Kaip robotas veikia žiūrėkite video.
(2) 2008-07-31 0
Kompanija "AiLive", kuri bendradarbiavo su "Nintendo" kurdama "MotionPlus" žaidimų kompiuterio valdiklį, išleido specialų video, demonstruojantį visas naujo įrenginio galimybes. Nesudėtingoje, tačiau įspūdį paliekančioje 3D aplinkoje valdiklis gali atpažinti neįprastai sudėtingus judesius, pradedant nuo laso metimo iki specifinių smūgių virtualiu kardu.
(6) 2008-07-30 0
Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, yra būdų suderinti šį polinkį su protine mankšta. Pavyzdžiui, pakanka patalpinti tualetinio popieriaus rulonėlį į dėžutę su specialiu užraktu-galvosūkiu. Tiesa, vieną kartą uždavinį išsprendus jis jau nebekels iššūkio, tačiau įspūdžių jūsų svečiams tikrai užteks ilgam. Gaminio kaina - 20 dolerių, komplektuojamas su galvosūkio sprendimo atsakymu.
(2) 2008-07-28 0
Manote, jog eskizų piešimas yra sudėtinga? Ian'as Cook'as šį "Chevy Camaro" paveikslą nutapė įmirkydamas nuotoliniu būdu valdomų automobilių modeliukų ratus dažais ir kruopščiai važinėdamas jais popieriaus lapu. Didesni eskizo spalviniai blokai užpildomi naudojant didesnes padangas. Menininkas įsikūręs ir savo darbą demonstruoja šiuo metu vykstančiame renginyje "London Motor Show 2008". Kaip vyksta pats procesas žiūrėkite video.
(1) 2008-07-24 6
Daugelio žmonių svajonė yra kada nors (pavyzdžiui, išėjus į pensiją) patogiai apsigyventi mėgiamoje vietoje, tarkime, ant ežero kranto, ir ramiai nugyventi likusį gyvenimą. Tačiau šios svajonės nėra visiškai identiškos. Pavyzdžiui, viena amerikiečių šeima mėgsta dideles čiuožyklas - tokias kaip vandens parkuose. Ilgai nelaukę tokį įtaisą savo vaikams jie įrengė tiesiog namie.
(12) 2008-07-19 1
Jei motociklą susikonstruoti - per daug darbo, ar nekilo mintis panaudoti elektrinius įrankius? Pavyzdžiui, šis dviratis varomas akumuliatoriniu grąžtu. Jis gali pavežti apie 110kg sveriantį keleivį maždaug 24km/h greičiu, o maksimalus nuvažiuojamas atstumas yra 3-10km priklausomai nuo grąžto modelio. Kaina - 629 doleriai.
(10) 2008-07-16 0
Kompanijos "Fred & Friends" produktas "Shape Up!" yra žadintuvas, kuris suveikęs nenustoja jūsų kankinti kol nepadarote juo 30 pratimų. Įrenginio forma primena kilnojamą sportinį svarstį, todėl juo patogu tiek mankštintis, tiek... išmesti pro langą ;) . Kaip žadintuvas jis gal ir erzinantis, tačiau neabejotinai efektyvus. Kol kas gamintojas nepateikia informacijos nei apie kainą, nei apie tai, kokius konkrečiai pratimus reikia įrenginiu atlikti norint jį priversti nutilti.
(1) 2008-06-29 0
Pasiilgote atrakcionų parko? Ateityje tokios pramogos pamažu taps daugiau... asmeninės. Pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos kompanija "Evento" šiuo metu kuria naujos kartos produktą "BuzzBall". Tai - sferos formos įrenginys su sėdima vieta viduje ir kuriame sumontuota pora elektrinių motorų. Gudrybė slypi tame, jog motorai sujungti su dviem atskirom pavarom. Taigi, jei norite važiuoti (riedėti) į priekį, turite įjungti abu motorus; jei norite atrakciono, užtenka išderinti vari...
(1) 2008-06-20 0
Šią savaitę Tokijo mieste (Japonija) vyksta viena didžiausių pasaulyje žaislų paroda "Tokyo Toy Show 2008". Iš viso čia eksponuojama apie 36000 skirtingų žaislų, tinkančių pačioms įvairiausioms amžiaus kategorijoms ir patiems įvairiausiems pomėgiams - pradedant suiši gaminimo aparatais, baigiant vertikaliomis sienomis važinėjančiais automobilių modeliais. Čia savo gaminius pristato apie 130 viso pasaulio kompanijų. Pateikiame trumpą video reportažą su įdomesniais...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos