Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2009-02-17 0
Žaisliniais tokius robotus pavadinti jau nelabai išeina, nes šie žaislai savo funkcionalumu greitai prilygs pilnaverčiams savo klasės atstovams. Viena esminių "Logo" pristatytos antrosios "Mindstorms NXT" versijos naujovių yra gebėjimas atpažinti spalvas.
(8) 2009-02-11 0
Kompanija "Techno Source" planuoja pradėti prekybą pirmaisiais pasaulyje Rubiko kubais, kurių kiekviena plokštuma sukonstruota iš lietimui jautrių ekranų. "TouchCube" veikia taip pat kaip ir senesnis mechaninis jo pirmtakas, tačiau "rankų darbą" (realių plokštumų sukiojimą) pakeitė pirštų vedžiojimas paviršiumi tiesiomis linijomis.
(5) 2009-02-02 2
Kelerius metus milijonai žmonių negalėjo atsitraukti nuo Rubiko kubo. Daugybė žmonių nežinia kiek laiko praleido sukiodami erzinantį prietaisą, kuris tapo visų laikų perkamiausiu galvosūkiu, rašo dailymail.co.uk.
(20) 2009-01-20 2
Apie šį žmogų interneto paieška daug informacijos jums nepateiks, išskyrus kelis trumpus gyvenimo faktus. Harry gimė 1932 metais, gyveno La Mesa (Kalifornija, JAV)' mirė 1996. Dirbo mokytoju mokykloje bei edukaciniu konsultantu, buvo išradėjas bei mėgo magiškus triukus. Be to, jis laikomas vienu geriausių galvosūkių buteliuose meistrų. Čia apžvelgsime keletą geriausių jo sukurtų galvosūkių.
(30) 2009-01-13 6
Tikriausiai daugelis esate girdėję apie konkursus, kuriuose Rubiko kubas surenkamas vos per kelias sekundes? Graham'as Parker'is tikrai nėra toks žmogus. Jis Rubiko kubo galvosūkį pagaliau sugebėjo įveikti po... 26 metų. Galima būtų manyti, kad jis dirbtinai sulėtino šį procesą, tačiau iš tiesų jis su kubu plūkėsi diena po dienos, naktis po nakties.
(2) 2009-01-07 0
Įmesti kamuolį pro lanką nesudėtinga, jei tik nebandote šio veiksmo atlikti su savo smegenimis. "Mind Flex" yra žaidimas, kuriame žmogus ant galvos turi užsidėti specialias smegenų bangas skenuojančias ausines ir bandyti kontroliuoti įvykių eigą. Jei žaidėjas sugebės pakankamai gerai sukoncentruoti savo mintis, aktyvuojamas specialus ventiliatorius, prastumiantis kamuoliuką per sumontuotus lankus.
(14) 2009-01-02 0
Šio tipo geometrinės figūros kartais vadinamos metamorfomis arba tiesiog inversinėmis figūromis. Jų įdomumas slypi tame, kad lankstymo metu jų vidinis paviršius gali tapti išorinis, tačiau pradinė forma nepakinta. Yoshimoto kubas yra sudėtingesnė atmaina - jis sudarytas iš dviejų žvaigždės formos rombinių dodekaedrų. Vienas jų skirtas kubo vidui, kitas - išorei. Kaip tai atrodo žiūrėkite video

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos