Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-08-28 0
Domino entuziastai, pastatę (ir savaime suprantama, sėkmingai sugriovę) šedevrą net iš 125 tūkst. domino, ką tik pasiekė net tris naujus Gineso knygos rekordus. Unikali domino konstrukcija Biudingeno miestelio (Vakarų Vokietija) sporto salėje buvo statoma keletą savaičių, o domino cunamis ją įspūdingai ir kantriai griovė „tik“ 7 minutes.
(1) 2012-04-30 2
Šiuolaikiniai vaikai su džiaugsmu sutiktų mokytojus ir netgi savo tėvus pakeisti robotais. Tai rodo kompanijų Latitude ir LEGO užsakytas socialinis tyrimas, kurio metu aktyviai dalyvavo 350 vaikų iš Jungtinės Karalystės, Australijos, Vokietijos, JAV, Prancūzijos ir Pietų Afrikos Respublikos. Apklausoje dalyvavusių vaikų amžius svyravo nuo 8 iki 12 metų.
(0) 2012-04-04 2
Japonijos kompanija „Bandai“ sukūrė naują elektroninį „žmogaus draugą“ – „Smarpet“. Naujas žaislas turi „iPhone“ telefoną kaip veidą ir atskirą judantį kūną.
(5) 2012-01-18 0
Australų architektas Ryanas McNaughtas yra pakvaišęs dėl „Lego“ konstruktorių. Ši jo aistra sudomino ir užsienio žiniasklaidą. Vyras iš 120 tūkst. „Lego“ kaladėlių sukūrė beveik 6 metrų aukščio raketos „Saturn V“ ir erdvėlaivio „Apollo 11“ maketą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos