Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2013-04-10 -31
Rubiko kubas yra vienas populiariausių galvosūkių, kurį bent jau vaikystėje yra išbandęs kone kiekvienas žmogus. Tačiau ar žinojote, jog Rubiko kubui surinkti galima pritaikyti tam tikras logines taisykles?
(6) 2008-07-30 0
Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, yra būdų suderinti šį polinkį su protine mankšta. Pavyzdžiui, pakanka patalpinti tualetinio popieriaus rulonėlį į dėžutę su specialiu užraktu-galvosūkiu. Tiesa, vieną kartą uždavinį išsprendus jis jau nebekels iššūkio, tačiau įspūdžių jūsų svečiams tikrai užteks ilgam. Gaminio kaina - 20 dolerių, komplektuojamas su galvosūkio sprendimo atsakymu.
(5) 2010-10-22 0
JAV surengta vieno geriausių pasaulyje boulingo – amerikietiškų kėglių – žaidėjo ir geriausio pasaulyje boulingo roboto dvikova padėjo išsiaiškinti, ar žmonės ir šioje srityje jau pralaimi robotams.
(5) 2013-11-11 0
Tai, ką išvysite šiame vaizdo siužete, yra beveik pasaulio rekordas, nors jis ir nebuvo pasiektas. Domino dėlionė buvo pastatyta iš 20-25 tūkst. kauliukų. Tačiau taip kūrybingai virstančių ir išradingai griūvančių domino matyti dar neteko.
(5) 2012-01-18 0
Australų architektas Ryanas McNaughtas yra pakvaišęs dėl „Lego“ konstruktorių. Ši jo aistra sudomino ir užsienio žiniasklaidą. Vyras iš 120 tūkst. „Lego“ kaladėlių sukūrė beveik 6 metrų aukščio raketos „Saturn V“ ir erdvėlaivio „Apollo 11“ maketą.
(5) 2009-02-02 2
Kelerius metus milijonai žmonių negalėjo atsitraukti nuo Rubiko kubo. Daugybė žmonių nežinia kiek laiko praleido sukiodami erzinantį prietaisą, kuris tapo visų laikų perkamiausiu galvosūkiu, rašo dailymail.co.uk.
(5) 2008-02-11 0
Iš tikrųjų niekas tiksliai negali pasakyti, kaip atrodys ateities elektroninių įrenginių vartotojo sąsajos arba kaip žaisime ateities kompiuterinius žaidimus. Tačiau eksperimentinius įrenginius šioje srityje kuria ne tik stambiosios kompanijos, bet ir pavieniai entuziastai. Vienas jų - Andrew Fentem. Elektroniką baigęs inžinierius kurį laiką dirbo su intelektualiosiomis karinėmis sistemomis, o vėliau nutarė imtis jam patinkančio užsiėmimo - pradėjo kurti prisilietimu ...
(4) 2008-04-28 1
Ar žinojote, jog pasaulyje yra likes tik vienas pinbolo mašinų gamintojas? Čikagos (JAV) apylinkėse esanti kompanija "Stern Pinball" yra paskutinysis "gyvas" šių palyginti nesudėtingos technologijos pramogoms skirtų gaminių tiekėjas. Beje, kelias šiai firmai taip pat nėra rožėmis klotas. Anksčiau per metus jie pagamindavo 27000 pinbolo aparatų, tačiau dabar pavyksta parduoti tik apie 10000. Dauguma jų keliauja į privačius namus, o ne į specialius salonus, kaip anksčiau....
(4) 2008-08-06 0
Robotas "Stonehenge" nėra pati praktiškiausia priemonė laikui skaičiuoti, tačiau žavesio jam pakanka. Jis suprogramuotas rūpestingai perkelti bet kurią iš 14 dvipusių kortelių ir iš jų sudėlioti rodomą laiko reikšmę. Kaip robotas veikia žiūrėkite video.
(4) 2007-09-25 0
Kompanija LEGO prekiauja motorizuotu AT-AT (All-Terrain Armored Transport) šarvuočio konstruktoriumi. Surinktas modelis ne tik gali žingsniuoti, išlaikydamas savo originalųjį krypuojantį stilių, bet ir gali sukioti savo "lazerių" patrankas, turi atsidaranti korpusą, o apačioje virve galima prikabinti Luko Skaivokerio figūrėlę, laikančią patį "tikriausią" šviesos kardą ;) Visa tai - tik už $130.
(4) 2008-04-05 0
Dantų valymasis vaikams nebebus toks "baisus" užsiėmimas kaip anksčiau. Šiame video parodytas tikriausiai vienas pirmųjų kompiuterizuoto dantų šepetėlio sistemų. Vaikams valantis dantis šepetėlio šviesos diodų ir trikrypčio akselerometro informacija videokameros pagalba konvertuojama į burnos vaizdą - taip galima tiksliai nustatyti šepetėlio padėtį 24 skirtingose burnos srityse. Speciali programa parodo vaikams, kurie dantys jau buvo valyti ir kuriuos reikia dar šiek ti...
(3) 2014-12-18 9
Absoliučiai daugumai žmonių neįveikiamas yra ir elementariausio Rubiko kubo galvosūkis, kurio vieną plokštumą sudaro tik 3×3 spalvotų kvadratėlių eilutės. Juk po „sumaišytą“ tokį kubą mėtosi beveik kiekvienuose namuose. Asai tokius moka išspręsti ir greičiau nei per 10 s. Tačiau vienos bendrovės sukurta Rubiko kubo atmaina taps prakeiksmu net ir kiečiausiems iš kiečiausiųjų. „Pillow 13×13×13 IQ Brick“, trumpiau tariant „Ai-Kubrikas“. Nors labiau panašu į… „MacKubą"?
(3) 2008-06-18 0
Jei manote, jog turite per daug laisvo laiko, visada galite jį "užkonservuoti" išmokdami subalansuoti 17 domino kauliukų ant vieno vertikaliai stovinčio kauliuko. Tiesa, tai nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš šio video.
(3) 2014-05-20 8
Žmogaus rekordas – 5,55 sekundės, roboto – 3,25 sekundės. Visame pasaulyje jį yra įsigiję daugiau nei 350 mln. žmonių. Tai – Rubiko kubas, genialus bet paprastas žaislas, kurį 1974-aisiais sukūrė vengras išradėjas, architektas ir architektūros profesorius Erno Rubikas.
(3) 2007-08-23 4
Kartais dar tenka prisiminti tuos laikus, kai LEGO kaladėlės buvo vienas nekalčiausių žaidimų pasaulyje. Vaikai, žaidę kaladėlėmis, jau užaugo, ir, matyt, jiems prireikė rimtesnių žaislų. Ulrik Pilegaard ir Mike Dooley išleido knygą pavadinimu "Uždraustasis LEGO" ("Forbidden LEGO"), kurioje aprašomi penki įdomūs, tačiau pakankamai pavojingi projektai - na, kai buvote vaikas, jūs juos tikrai būtumėt norėję surinkti, tačiau mama dėl to būtų labai pykusi ;) Žiūr...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos