Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-06-23 -18
Suktukai („Fidget spinners“) - paprasti žaislai, kurie kažkaip sugebėjo užkariauti visą pasaulį. Jais, aišku, dažniau žaidžia vaikai, tačiau ir suaugusieji neretai nertai juo suka tarp pirštų. „YouTube“ portale vaizdo įrašai su suktukais yra neįtikėtinai populiarūs, ypač, jei jie yra originalūs. Štai rusai sugalvojo suktuką pasigaminti iš trijų per pusę perpjautų automobilių.
(0) 2018-12-06 0
Žaislai gali būti nesaugūs dėl jų gamybai panaudotų netinkamų medžiagų, dėl netinkamos konstrukcijos ar naudojimo. Taip portalui LRT.lt sako Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT). Kasmet 28 Europos Sąjungos šalyse apie 52 tūkst. 0–14 metų amžiaus vaikų dėl žaislų patiria sužalojimus ir jiems prireikia medikų pagalbos.
(0) 2007-07-11 0
Laiką, praleidžiamą sėdint tualete galima sutrumpinti įvairiai. Skaityti knygą, žurnalą (nebutinai pornografinį), spręsti kryžiažodį, žavėtis vėl atsilupusia grindų plytele arba tiesiog mąstyti apie amžinybę. Arba žaisti golfą. Ne, mes nejuokaujam. Tiesiog mes esam ant naujos sporto šakos gimimo slenksčio - golfas tualete! Gal olimpinėse žaidynėse tokios sporto šakos ir neišvysim, bet idėja originali.
(0) 2014-12-11 6
Lietuvoje robotų kūrimo entuziastų yra nemažai, tačiau norisi tikėti, kad neseniai mūsų šalyje pasirodžiusi nauja robotikos platforma „Makeblock“ jų skaičių dar padidins. Tik pažvelgus į vien atsuktuvu surenkamą ir toli gražu ne tik žaidimams pritaikytą robotą-konstruktorių akivaizdu, kad „Kickstarter“ finansavimą gavusius jo kūrėjus įkvėpė animacinio „Šiukšlių princo“ personažas.
(0) 2016-01-26 41
Tai – viena sekundė, dėl to šio roboto kūrėjai prašo, kad roboto pasiekimas būtų užfiksuotas pasaulio rekordų knygoje.
(0) 2007-07-11 0
Vat kokia bilijardo lazda. Pirma nusitaikai kur reikia ir tada bambteli. Aišku prisitaikyt tai galima, bet ar taip tiksliai ir smūgiuoti išeis - čia jau kitas klausimas ir gamintojui vargu ar rūpimas.
(0) 2017-06-27 2
Greičiausiai jau esate matę, kaip kažkas rankose suka keistus žaisliukus, panašius į mažytį propelerį. Lietuviai juos vadina suktukais (angliškai fidget spinner).
(0) 2015-05-27 40
Kaip išradingai pradžiuginti ir nustebinti mažuosius? Grantas Thompsonas nušovė iškart du zuikius – į viena sujungė visame pasaulyje populiarias Lego kaladėles ir visame pasaulyje populiarius guminukus. Šiame vaizdo siužete jis demonstruoja, kaip, pasitelkus kūrybiškumą, iš keleto paprastų ingredientų sutverti fantastišką derinį – valgomus Lego kaladėlių formos guminukus, iš kurių sukonstruotus robotus ir kitas figūras galima skaniai sumaumoti.
(0) 2016-01-22 6
Kompanija WowWee pristato REV – robotizuotas mašinėles, kurios sukurtos specialiai lenktynėms. Robotizuoti automobiliukai valdomi išmaniajame telefone įdiegta programėle.
(0) 2017-06-19 1
Suktukai („Fidget spinners“)vis dar nepraranda savo netikėtai didelio populiarumo. Jais žaidžiančių vaikų ir suaugusiųjų viešose vietose galima pamatyti vis dažniau. Nors ši keista mada patinka ne visiems, kai kuriuos vaikus ji skatina pagalvoti ir apie mokslą. Pavyzdžiui, internete ieškoma atsakymo į ne tokį jau paprastą klausimą - ar suktukas kosmose suktųsi amžinai?
(0) 2008-01-23 0
Tikriausiai visi esate žaidę "Tetrį" ir pamenate kompiuterio ekrane krentančius įvairių formų blokelius. Grupelė entuziastų (tikėtina jog iš Švedijos) nusprendė populiarųjį žaidimą robotizuoti ir sukūrė "mechaninį Tetrį" - jį sudaro judanti roboto ranka, paimanti kaladėles, perkelianti jas į reikiamą vietą ir net leidžianti pasukti ją taip, kad kaladėlė geriausiai tiktų laisvai vietai užpildyti. Vienintelė problema - pilnai užpildžius liniją, ji neišnyksta...
(0) 2016-11-18 11
Lietuviai sukūrė pirmąjį pasaulyje atvirlaiškį, kuris nesudėtingai virsta bene kiekvienam iš vaikystės pažįstamu žaislu – kaleidoskopu. „Paperscope“ (liet. popierinis kaleidoskopas) – taip pavadintas nuotaikingas lietuvių išradimas, leidžiantis originaliai dalytis įspūdžiais. Produktui išgarsinti visame pasaulyje sukurta sutelktinio finansavimo kampanija platformoje „Kickstarter“, rašoma pranešime spaudai.
(0) 2007-07-11 0
Nuotoliniu būdų valdomas sraigtasparnis, varomas vėjo energija? Ne visai. Tai daugiau panašu į aitvarą nei į sraigtasparnį, o norint jį pakelti į orą, reikia gan stipraus vėjo - bent 20km/h. Tačiau modelyje panaudoti tie patys keliamosios jėgos principai, kaip ir įprastiniuose sraigtasparniuose - jūs įsukate rotorius, o toliau jį valdote analogiškai aitvarui. Žaislo kaina - apie 30 dolerių.
(0) 2015-12-22 25
Įprastai nutinka taip, kad, pamačius kažkokį futuristinį žaisliuką mokslinės fantastikos filme, pradedame viltingai svajoti, kad kas nors išgirs mūsų slaptus troškimus ir imsis jo gamybos. Jeigu panašiai galvojote ir apie „Žvaigždžių karų“ filmus, tai jums labai pasisekė.
(0) 2017-06-11 55
Nuo pat savo įkūrimo 1932 metais iki 1998-ųjų, „Lego“ niekad nebuvo patyrusi nuostolių. 2003-iaisiais konstruktorių kūrėjai atsidūrė bėdoje. Pardavimai krito 30 proc. iš metų į metus ir galų gale pasiekė milžinišką 800 mln. dolerių skolą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos