Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Galvosūkiai ir žaidimai
 
 

Galvosūkiai ir žaidimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-05-26 8
Panašu, jog netrukus tapsime visuomene, kuri apsupta ne tik išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, tačiau ir išmaniaisiais pliušiniais meškučiais, pasižyminčiais dirbtiniu intelektu.
(0) 2016-10-05 4
„BB-8“ yra astromechaninis droidas, visiems pažįstamas iš filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“.
(0) 2012-04-04 2
Japonijos kompanija „Bandai“ sukūrė naują elektroninį „žmogaus draugą“ – „Smarpet“. Naujas žaislas turi „iPhone“ telefoną kaip veidą ir atskirą judantį kūną.
(0) 2007-07-11 0
Pasiilgote išdaigų? Šiuo žaisliniu "kreiseriu" išmaudysit visus - savo katę, šunį, tėvus arba draugus... kol pagaliau jus patį įmurkdys į baseiną su visu distancinio valdymo pulteliu (tikėkimės, kad pultelis atsparus vandens poveikiui). Puikus būdas prisiminti vaikystę arba išnaudoti dar neišnaudotas vaikystės galimybes. Laivas gali plaukti į priekį, atgal, suktis, taip pat reguliuojamas vandens patrankos vamzdžio pakilimo kampas. Vandenį su šiuo žaisliuku galima pur...
(0) 2017-08-21 12
Perfekcionizmo manijos apsėstoje Japonijoje įsteigta bendrovė paskelbė, kad sukūrė tai, ko nepavyko niekam kitam visame pasaulyje – jie gamina sukučius, kurie yra visiškai neprilygstami, nes gali suktis ištisas 12 minučių, rašo „Business Insider“.
(0) 2007-09-14 3
Belgijoje sukonstruotas "B29 Dina Might" yra didžiausias radijo bangomis valdomas lėktuvo modelis - jo sparnų ilgis beveik 9 metrai, svoris - 210kg, o energiją "galiūnui" tiekia keturi 160 kubinių centimetrų tūrio varikliai.
(0) 2018-09-05 3
„Lego“ pristatė natūralaus dydžio „Bugatti Chiron“ kopiją, kuri yra ne tik stebėtinai panaši į originalą, bet ir gali važiuoti savo eiga.
(0) 2007-07-11 0
Pamažu artėja didžioji melagių diena (balandžio 1-oji). Žinoma, tokiai dienai reikia būti atitinkamai pasiruošus. Viena iš tokių technologijų, galinčių sukelti daug smagaus juoko, yra Remote Control Golf ball - radijo bangomis valdomas golfo kamuoliukas. Jei kas nors iš jūsų šeimos ar draugų žaidžia golfą, tiesiog pakeiskite jų golfo kamuoliuką šiuo gudriu įrenginiu. Viskas ką jums reikės daryti - nuotolinio valdymo pulteliu kontroliuoti savaiminį kamuoliuko sukim...
(0) 2008-01-18 0
JAV atlikti tyrimai rodo, jog žaidimas su kompiuteriais, tokiais kaip "Nintendo Wii" gali pagerinti chirurgų darbą operacinėse. Veiksmingi tik kai kurie žaidimai - tie, kuriuose reikia atlikti tikslius veiksmus. Sudėtingas tokių pramogų pobūdis suveikia kaip apšilimas ir pagerina skalpelio valdymo įgūdžius, teigia tyrimą atlikę mokslininkai. Tyrime dalyvavo aštuoni chirurgai, eksperimento rezultatai palyginti su teste dalyvavusių asmenų efektyvumu virtualiame operacinės sim...
(0) 2015-12-06 7
„ESET“ kompanijos ekspertai pataria ieškantiems šventinių dovanų savo atžaloms tėvams atidžiai rinktis išmaniuosius žaislus ir įsitikinti, kad jie nepažeis jų vaikų privatumo. JAV televizijos kanalas „NBC“ neseniai pranešė, jog naujausioji „Barbie“ lėlė yra pažeidžiama hakerių atakų. Ekspertų manymu, kibernetinis nusikaltėlis gali šnipinėti vaiką ir jo šeimą įgydamas prieigą prie mikrofono integruoto į žaislą dėka užfiksuotų įrašų.
(0) 2017-06-01 4
Vos tik prasidėjo socialinių tinklų era, žmonės kaip pašėlę pradėjo savo fotografuoti. Asmenukės, nors ir nėra mūsų laikų išradimas, išpopuliarėjo būtent dabar ir tapo masiniu reiškiniu. Specialiai savęs fotografavimui kuriami įvairūs produktai. Daugeliui yra tekę matyti asmenukių lazdas, o ar esate girdėję apie asmenukėms skirtus dronus?
(0) 2018-06-05 1
Šiais laikais vaikams vis sunkiau sutelkti dėmesį. Priežasčių yra daugybė, tačiau viena iš jų - gebėjimas susikoncentruoti dažnai nebėra lavinamas. Tai yra įgūdis, kuriam reikia praktikos. „Infinity Fidget Action Cube“ - tai žaislas, kuris kelia azartą ir lavina gebėjimą sutelkti dėmesį bei loginį mąstymą.
(0) 2016-10-03 3
Kompanija „Sphero“ (buvusi „Orbotix“) savo žaislų revoliuciją pradėjo 2010 metais, sukūrę kai ką naujo, ir tuo užsiima iki dabar. Gamintojas naudoja robotiką ir skaitmenines technologijas siekdamas suteikti įspūdžių, kurie įžiebia vaizduotę ir pranoksta lūkesčius. „Sphero“ sukūrė sferinį robotuką-žaislą, patalpintą į polikarbonato plastiką, galintį ridinėtis ir valdomą išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.
(0) 2007-07-11 0
Philips inžinieriai sugalvojo neįprastą idėją, leisiančią suderinti būsimųjų grafiti menininkų ir jų tėvų interesus, pritaikant "Drag and Draw" technologiją. Kol kas neaišku, kokiu principu veikia "teptukas", "trintukas" ar kiti galimi įrankiai, tačiau faktas tai, kad piešinius bus galima piešti ant sienų, grindų ir bet kur kitur. Panašu, kad pirmiausia žaislu atsidžiaugti norėtų patys tėvai :) Tikėkimės, kad Olandijos elektronikos kompanijai pavyks šią koncepc...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos