Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gamtosauga ir žiniasklaida
 
 

Gamtosauga ir žiniasklaida

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-11-23 8
Kalėdinės reklamos dažnai būna pripildytos džiaugsmo, linksmybių ir tradicinio stumdymosi prekybos centruose. Bet ši yra kiek kitokia. Ši graudina ir skatina susimąstyti.
(22) 2012-02-03 0
Sausio 30 d. gyvūnų teisių gynėjų organizacija PETA išplatino skubų pranešimą, ragindama kuo daugiau žmonių kreiptis į oro linijų bendrovės „Airfrance“ vadovybę. Ši kompanija vasario 1-ą dieną ketina iš Afrikos į Paryžių, o vėliau į JAV transportuoti 60 beždžionių. Pusantros paros kelionę į Čikagą ištvėrę egzotiški gyvūnai bus perduoti tiesiai į kompanijos „Shin Nippon Biomedical Laboratories“ (SNBL) rankas ir naudojami cheminiuose bei medicininiuo...
(3) 2011-05-04 1
Japonijoje, Nagojoje, pernai buvo aukščiausio lygio konferencija, pašvęsta biologinei įvairovei. Jungtinių Tautų Biologinės įvairovės konvencijos atsakingasis sekretorius Ahmedas Djoghlafas pateikė daug naujų pesimistinių prognozių, o įvairių sričių mokslininkai dar pripylė žibalo į laužą.
(73) 2011-02-11 0
Tik tuomet, kai bus nukirstas paskutinis medis, užnuodyta paskutinė upė ir sugauta paskutinė žuvis, mes pagaliau suprasime, jog pinigų valgyti negalime – štai tokiais žodžiais į visuomenę kreipiasi pasaulio žalieji. Ne tik žodžiais, bet ir darbais, per įvairiausius projektus, akcijas ir organizacijas. Kaip įmanydami stengiasi pažadinti kiekvieno iš mūsų sąmoningumą ir atsakomybę, nors taip dažnai būna sunku prisibelsti. Pripažinkime, jog problema atrodo tarsi netik...
(20) 2010-07-08 0
Kas kaltas dėl klimato kaitos - technologinė pažanga, ar žmogaus besaikis vartojimas? Ką galime padaryti - keisti technologijas, rinkti politikus, kuriems labiau rūpėtų aplinka ar tiesiog - keistis patys? Galiausiai - ar nedramatizuojame dabartinės situacijos ir iš tiesų turime kažką keisti jau dabar? Į šiuos ir kitus klausimus ekspertai ieškojo atsakymų diskusijoje „Ekologiška gyvensena: kvailumo amžiaus pareiga?"
(5) 2010-03-16 0
„Seniausia pasaulio profesija garbingesnė už žurnalistiką”, – ironiškai tvirtina Zenonas Butkevičius, vadinantis save žurnalistu – diletantu – gamtininku. Jis apgailestauja, kad šiandien pateikiama „žaliąja“ informacija dažnai siekiama saugoti ne gamtą, bet interesus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos