Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gamybos procesų technologijos
 
 

Gamybos procesų technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-06-27 18
3D spausdinimo technologijų pritaikymas medicinos srityje įgauna pagreitį. Jau nieko nebestebina, kai 3D spausdintuvu yra gaminamos protezinės galūnės, klausos aparatai ar stomatologinė įranga. Tačiau vis dažniau šios technologijos pagalba yra kuriamos tokios sudėtingos struktūros, kaip širdis, kaukolė ar inkstai.
(1) 2014-06-16 4
3D spausdinimo technologija atnešė revoliuciją į daugelį sričių, tarp jų ir į virtuvę, pagreitindama ir palengvindama maisto gamybos procesą. O Anglijoje gyvenančios lietuvės Vaivos Kalnikaitės išrastas spausdintuvas daro tai, ko negali joks kitas – gamina vaisius. Tiksliau, vaisių burbuliukus iš natūralių vaisių sulčių, kurių skonis beveik toks pats kaip natūralių vaisių.
(34) 2014-06-09 45
Norintiems už elektrą mokėti mažiau, pardavėjai siūlo rinktis naujos kartos taupiuosius (A++ ar A+++ klasės) buitinius prietaisus. Tačiau buitinę techniką remontuojantys meistrai tikina, kad lazda turi du galus. Taip, taupieji įrenginiai sumažina sąskaitas už elektrą, bet, meistrų teigimu, jei jau sugenda, jų taisyti neapsimoka – pigiau nusipirkti naują. Galiausiai jie atskleidė, kad tokie įrenginiai dažnai netarnauja ilgiau nei 7 metus.
(0) 2014-05-18 4
<p>Gėrimų gamintoja <em>Otsuka</em> iš Japonijos siunčia 1 kilogramo titano skardinę su <a target="_blank" href="http://lunar-dream.com/?waad=Dvsmtqwj#/project">sportinio gėrimo milteliais ir va
(4) 2014-05-11 6
Anksčiau vien tik teorinė šaunamųjų ginklų gamybos 3D spausdintuvais idėja vis labiau virsta praktika, ir ne tik technologine, bet ir baudžiamąja. Svetainė „3DPrint.com“ pranešė, kad Japonijoje už šaunamųjų ginklų gamybą 3D spausdintuvu suimtas 27 metų vyras.
(2) 2014-05-08 0
Ar kada pagalvojote, kaip būtų gerai, jeigu kavos aparatą galėtumėte nešiotis visur su savimi ir vos panorėję, pasigaminti šviežios kavos? Nuo šiol tai bus įmanoma! Danų dizaineris Ulrikas Rasmussenas sukūrė pirmąjį pasaulyje vienkartinį kavos aparatą, kuris veikia arbatžolių maišelio principu – nepalikdamas nuosėdų bei garantuodamas aukštos kokybės kavos gėrimą, kad ir kur bebūtumėte.
(0) 2014-05-08 3
Harvardo verslo mokyklos studentė Grace Choi, sugalvojo idėją, kuri gali iš esmės pakeisti grožio industriją. Atlikusi tyrimą ji suprato, kad didieji grožio industrijos prekės ženklai savo išskirtinumą sukuria maišydami daugelį spalvų. Tad, kodėl to nepabandžius padaryti savo namuose? Tam tereikia pasitelkti spalvotą spausdintuvą.
(0) 2014-05-05 1
Su lazeriniu spausdintuvu atsispausdinam šokoladinio torto receptą. Įdomu, kokio storio yra atspausdintas tekstas? Apie 10 mikronų, 0,01 milimetro. O jei tą patį tekstą ant lapo atspausdintume šimtą kartų? Ar tas tekstas sustorėtų?
(3) 2014-05-05 0
Panašu, kad naujos kartos technologijų evoliucija gali pakeisti ne tik mūsų buitį, bet ir automobilių pramonę. Pasirodo, jau dabar tokį precizišką detalę kaip variklio turbina galima pagaminti 3D spausdintuvu.
(2) 2014-05-03 0
„National Geographic Kids“ pranešė apie devintąjį pasiektą Guinness rekordą – šįkart už mažiausią žurnalo viršelį, sukurtą naudojant IBM patentuotą būdą. Šis pasiekimas gali tapti naujos kartos technologijų, leidžiančių kurti energiją tausojančius tranzistorius ar mikroskopinio dydžio saugumo žymes, apsaugančius nuo dokumentų klastojimo, prototipu.
(1) 2014-04-23 4
Jeigu vertinate komfortą ir erdvę, tai šie namai tikriausiai ne jums. JAV ir Didžiosios Britanijos dizainerių komanda sukūrė mini namukus, kurie „už prieinamą kainą“ taps bilietu į nuosavą būstą daugeliui jaunų žmonių.
(0) 2014-04-19 1
Trimačių objektų (3D) spausdintuvai turėtų tapti dar vienu produktu, kuris vartotojus paskatintų išlaidauti. Jau vien kiek triukšmo sukėlė 3D spausdintuvo, kainuojančio vos 300 JAV dolerių, projektas, per porą dienų surinkusio vieną milijoną dolerių.
(1) 2014-04-17 0
Tipinius stalo žaisliukus visi įsivaizduoja, kaip Niutono švytuokles arba keistus meditacijos kamuoliukus. Tačiau neabejojame, kad šios milžiniškų savaeigių skulptūrų miniatiūros, suprojektuotos Olandijos menininko Theo Jansen, nurungtų visus iki šiol sukurtus žaislus.
(41) 2014-04-17 1
Lietuvos banko valdyba patvirtino 2015 metų laidos lietuviškų eurų monetų etalonus, pagal kuriuos bus gaminamos lietuviškos apyvartinės eurų monetos.
(0) 2014-04-12 0
Visiems gerai žinoma, kas tai yra virtuali realybė, tačiau ir ji pradeda demonstruoti silpnąsias vietas, kai reikia virtualų objektą paliesti. Tiesa, kūrėjai jau ne vienerius metus dirba, kad virtualioje aplinkoje atsirastų ir realaus lytėjimo jausmas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos