Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gamybos procesų technologijos
 
 

Gamybos procesų technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2013-09-30 23
Internete, ypač, jeigu lankotės socialiniuose tinkluose, draugai kartais pasidalina nuotrauka, kurioje pavaizduotos dantų pastų tūbelės ir mistiniai jų spalvų paaiškinimai.
(19) 2013-03-02 3
Nereikia jokių leidimų. Jokių licencijų. Jokių patikrinimų. Nuo šiol pusiau automatinį šaunamąjį ginklą galima pasigaminti tiesiog namuose. Grupė, pasivadinusi „Defense Distributed“, sukūrė į kompiuterį atsisiunčiamą AR-15 modelį.
(0) 2013-07-17 3
Dėl smarkiai išaugusios mobiliųjų įrenginių su sensoriniais ekranais gamybos pasaulyje baigiasi gamtiniai indžio, priklausančio retųjų žemės elementų grupei, ištekliai. Dėl to nešiojamųjų įrenginių gamintojai turės per kelis artimiausius metus įsisavinti naujas sensorinių ekranų gamybos technologijas, kuriose būtų naudojamos kitos medžiagos.
(3) 2013-11-21 2
Viena sparčiausiai augančių sričių – informacinės technologijos (IT) – ir toliau nenumaldomai plėsis, prognozuoja žinoma tyrimų kompanija „Gartner“. Anot jos, 2014-ais metais IT sektoriaus išlaidos sieks 3,8 trilijono JAV dolerių, o tai – 3,6 proc. daugiau nei šiemet.
(11) 2013-05-08 2
Teksase įsikūrusi nepelno siekianti organizacija „Defense Distributed“ suprojektavo, 3D spausdintuvu pagamino ir išbandė plastikinį pistoletą, kuriuo įmanoma šaudyti metalinėmis kulkomis. Ar atsispausdinti tokį ginklą legalu?
(18) 2013-05-26 2
Visai neseniai bendrovė „Defense Distributed“ pradėjo viešai platinti savo atspausdinamo ginklo „Liberator“ brėžinius – juos atsisiuntusiųjų yra daugiau nei 100 000. Ir vieni iš atsisiuntusiųjų buvo Naujojo Pietų Velso (Australija) policija, penktadienį paskelbusi, kad tokia ginklų technologija yra ne tik neteisėta, bet ir mirtinai pavojinga, rašo techradar.com.
(6) 2013-05-15 2
Panašu, kad trimačiais spausdintuvais galima pasigaminti bet ką – rūbus, batus, telefonų korpusus, o pastaruoju metu net ir šautuvus. Visai neseniai Vilniuje viešėjęs Onyxas Ashanti atsispausdino ir unikalius muzikinius instrumentus. O stalius iš Pietų Afrikos sukūrė atsispausdinamo rankos protezo su pirštais brėžinius.
(3) 2013-03-06 2
Specialistai iš Masačiusetso technologinio instituto (MIT) dirba prie naujos kartos 3D spausdintuvo, kurį jau spėta pakrikštyti „4D-spausdintuvu”. Naujojo sprendimo esmė – tai visiškai nestandartinis spausdinimo būdas, kurio metu naudojamos unikalios daugiasluoksnės medžiagos ir vanduo. Toks spausdintuvas gali „atspausdinti“ objektą, kuris savarankiškai susikurs reikiamą formą.
(12) 2013-07-27 2
3D spausdintuvai – tai ateitis. Bent jau taip kalba futurologai, piešdami pasaulį, kuriame bet kuris daiktas arba mechanizmas gali būti atspausdintas. Vis tik visai tikėtina, jog kai kurie iš 3D spausdintuvų gali tapti rimtų susirgimų priežastimi, teigia specialistai.
(5) 2013-05-06 1
Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai buvo pristatytas trimačiu spausdintuvu atspausdintas pistoletas „Liberator“ (jo gamintojai „Defense Distributed“ tikina, kad tai yra pirmas spausdintas pistoletas pasaulyje), kūrėjai tikina sėkmingai išbandę prototipinį ginklą.
(0) 2013-08-19 1
Vos prieš kelias savaites, „Fuel3D“, skenuojantis objektus 3D formatu, kainavo apie 1 tūkst. JAV dolerių, rašo qz.com. Šiuo metu „MakerBot“, t.y. pirmaujantis darbastalio 3D spausdintuvas, kainuoja jau tik 500 JAV dolerių.
(5) 2013-11-10 1
Kanadoje, retai apgyvendintoje Saskačevano provincijoje gyvenantis vyriškis namie pasigamino 3D spausdintuvą, kuriuo pritraukė viso pasaulio dėmesį ir daugiau nei 700 tūkst. Kanados dolerių (apie 1,7 mln. litų) visuomeninio finansavimo, rašo cbc.ca.
(2) 2013-04-07 1
Notrdamo universiteto studentai pristatė technologiją, kurios dėka iš plastiko galima sukurti gyvūnų skeletus. Kalbama apie spausdinimo būdą, kuriame naudojama kompiuterinė tomografija bei specialūs 3D spausdintuvai.
(10) 2013-11-26 1
Džošua Pyrsas (Joshua Pearce), Mičigano technologijos universitetas docentas, išleidęs knygą - vadovą „Open-Source Lab“ (Atviro kodo laboratorija) teigia, kai tai gali tapti tikros mokslo tyrimų revoliucijos pradžia. Įvertinus, kad laboratorinė įranga yra labai brangi, o mokslininkai nuolat stokoja pinigų, jis gali būti teisus.
(23) 2013-05-12 1
Manoma, kad šis išradimas pakeis mūsų kasdienybę, o galbūt net sukels pramonės revoliuciją. Tai – trimatis spausdintuvas, kuriuo įmanoma pasigaminti įvairiausių daiktų: nuo paprasto puodelio iki karaliaus Ričardo III kaukolės kopijos. Dar daugiau, įmanoma atsispausdinti tiek dviratį, tiek naujus žmogaus organų audinius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos