Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garo automobiliai
 
 

Garo automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2013-12-05 11
Šiuo metu yra maždaug vienas milijardas automobilių visame pasaulyje, kurie tiesiogiai bei netiesiogiai kainuoja trilijonus dolerių, išmeta didžiulį kiekį kenksmingų medžiagų, bei kainuoja mūsų laiką. Įsivaizduokite, jei visi šie automobiliai važiuotų šimtą metų vos su 8 gramais degalų, praktiškai neteršdami mūsų aplinkos.
(16) 2013-04-18 4
Šis unikalus sunkvežimis atsirado 1949 m. Jo istorija išties įdomi ir išskirtinė, bet svarbiausia, kad šiai transporto priemonei nereikėjo skysto kuro. Įvairūs jos prototipai buvo pavadinti „NAMI“.
(12) 2010-01-08 3
Iš už kalvos į lauką išlinguoja kampuotas automobilis, ir kuo arčiau jis privažiuoja, tuo aiškesni darosi jo kontūrai. Ši keista transporto priemonė sukurta ne kokioje nors egzotiškų automobilių gamykloje, ir naudojant ne metalą, o medį. Tai dar ne viskas - ši "barža" yra varoma malkomis kūrenamu boileriu.
(8) 2009-03-25 0
Britų automobilių entuziastai sukonstravo garu varomą automobilį, kuriuo sieks pagerinti šimto metų senumo garo variklių pagalba pasiektą greičio rekordą, rašo gadgetrends.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos