Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garsinės saugumo sistemos
 
 

Garsinės saugumo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-08 7
„Tesla“ galės uždainuoti ožkos balsu ar judėti skleisdama besidaužančių kokoso riešutų garsą.
(0) 2019-07-13 -5
Visi nauji elektromobiliai bei įprasti ir iš tinklo įkraunami hibridai privalės skleisti įspėjamuosius signalus, važiuodami 20 km per valandą greičiu ir lėčiau, kad įspėtų pėsčiuosius, informuoja autoexpress.co.uk.
(4) 2019-07-02 19
Dešimtmečius automobilių gamintojai kūrė inovacijas, kurios leido keliauti tyliau ir patogiau. Tačiau dabar prireiks kitokio išradingumo - mėnesio pradžioje įsigaliojo nauji Europos Sąjungos reikalavimai automobiliams - triukšmo gatvėse bus daugiau.
(0) 2016-11-16 13
<i>JAV Nacionalinė saugaus eismo valdyba (NHTSA) patvirtino elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams skirtą <a href="https://www.nhtsa.gov/About-NHTSA/Press-Releases/nhtsa_quiet_car_final_rule
(0) 2015-12-01 10
„Kur velnias neša?!“, „Nejau gyvent nusibodo?!“ „Ei, ką čia dabar sugalvojai?!“ „Alio, nė nemėgink!“ Štai tokie ir panašūs šūksniai gatvėje gali skambėti ne tik keistai, bet ir dažnai. Taip ir ne tik taip gatvėje suįžūlėjusius ar užsimiršusius pėsčiuosius ateityje drausmins autonominiai automobiliai.
(0) 2014-07-24 0
Šiais metais visoje Europoje atostogaus apie 1,14 milijardo žmonių. Tai reiškia, kad vasaros metu daugelio laukia tolimesnės ar artimesnės kelionės. Vairuotojai, vairuojantys naująjį „Note“, gali būti tikri, kad „Nissan“ inžinieriai jau nuvažiavo didelius atstumus ir sukūrė technologiją, kuri padidina jūsų kelionių saugumą. Puikus pavyzdys yra įspėjimo apie nukrypimą iš eismo juostos sistema.
(7) 2013-12-16 0
Elektromobilių kūrėjai ir saugaus eismo ekspertai narplioja netikėtą galvosūkį: dauguma elektromobilių neskleidžia automobiliams būdingo variklio burzgimo. Pėstieji sunkiau pastebi tyliai riedančias transporto priemones, todėl kyla didesnė avarijų rizika.
(1) 2013-11-18 0
Patvirtintas reglamentas, kuris numato laipsnišką transporto priemonių skleidžiamo triukšmo mažinimą, privalomą akustinių sistemų montavimą naujuose elektrinėse ir hibridinėse transporto priemonėse, rašoma Susisiekimo ministerijos pranešime.
(1) 2013-07-21 0
Dar visai neseniai mokslininkai pristatė Driver Safety Solution (DSS), kurios užduotis – neleisti vairuotojui užmigti už vairo. Kompiuterinis kompleksas gali nustatyti mikro miego momentus ir specialiu signalu informuoti vairuotoją.
(15) 2010-08-30 0
Hibridinis „Toyota Prius“ nuo šiol galės būti šiek tiek triukšmingesnis. Japonijos automobilių gamintojas nusprendė pasiūlyti šio modelio vairuotojams įsigyti elektroninį prietaisą, kuris padėtų pėstiesiems geriau girdėti tyliai atvažiuojantį „Prius“, rašo „The Economic Times“.
(12) 2009-11-27 0
Kompanija “General Motors” testuoja Chevrolet Volt modeliui skirtą specialų garsinių signalų generavimo įrenginį, kuris pėstiesiems perduos įspėjamuosius garsinius signalus apie artėjantį automobilį.
(24) 2009-10-14 0
Dešimtmečiais automobilių gamintojai stengėsi pasiekti, kad varikliai skleistų kuo mažiau garsų, tačiau hibridų kūrėjai susidūrė su priešinga užduotimi.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos