Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso ir vaizdo technologijos
 
 

Garso ir vaizdo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-12-01 0
SES SIRIUS, SES ASTRA kompanija pranešė apie sėkmingą naujojo palydovo SIRIUS 4 paleidimą į orbitą. SIRIUS 4 į kosmosą paleistas „ILS Proton“ raketa iš Baikonuro kosmodromo 18 lapkričio 4 val. 39 min. vietiniu laiku, 23 val. 39 min. Centrinės Europos laiku. Galutinė palydovo padėtis orbitoje bus pasiekta per keletą ateinančių savaičių. Po kruopščių bandymų orbitoje, komercinį palydovo naudojimą planuojama pradėti 2008 m. sausio pradžioje. SES ASTRA - tai SES kom...
(0) 2007-11-27 0
Integruotų telekomunikacijų, IT ir TV paslaugų teikėja TEO LT, AB (toliau – TEO) savo skaitmeninės televizijos GALA klientams pradėjo teikti videonuomos paslaugą. Internetinės televizijos (IPTV) technologijos pagrindu teikiamos paslaugos klientai galės televizoriaus ekrane užsisakyti norimus filmus ir juos peržiūrėti.
(0) 2007-11-21 0
Kompanijos "Olympus" padalinys "Future Creation Laboratory" sukūrė naujos kartos videokameros, galinčios įrašyti vaizdą 360 laipsnių horizontaliu ir 50 laipsnių vertikaliu kampu, prototipą. Vaizdas įrašomas "1080i full-HD" didelės raiškos standartu. Jam atkurti taip pat sukurtas specialus projektorius. Tiek kamerai, tiek projektoriui panaudota "Olympus" šiais metais pristatyta ašinės simetrijos išlenkto paviršiaus linzė (angl. axisymmetric free-form-surface lens).
(0) 2007-11-07 0
Amerikiečių Nacionalinio standartų ir technologijų instituto (NIST) Informacinių technologijų laboratorijos (Information Technology Laboratory) specialistai sukūrė taškinį grafinį displėjų, skirta neregiams atvaizduoti grafinius objektus panašiai kaip kad dabar paplitęs Brailio raštas.
(2) 2007-11-02 0
Masačusetso Technologijos Institute (MIT) sukurta realiu laiku piešiamus eskizus suprantanti sistema. Ją galima pritaikyti mokymo įstaigose ar tiesiog darant interaktyvų pristatymą jūsų įmonės klientams.
Daug informacijos apie šį sumanymą rasti nepavyko, tačiau filmuota medžiaga turėtų padėti suprasti kaip viskas veikia.
(4) 2007-10-20 0
Šiais laikais galima gauti įvairiausių charakteristikų displėjų – įvairaus dydžio, ryškumo ir kontrastingumo. Tačiau visi jie yra stačiakampiai. Tiesiog dabartinės technologijos iki šiol leido gaminti tik stačiakampius skystų kristalų ekranus. Tuo atveju, jei reikėdavo netradicinės formos ekrano (apvalaus, trikampio ir t.t.), tekdavo naudoti tą patį serijinį stačiakampio formos ekraną, uždegtą norimos formos kauke. Tačiau tai ne visada patogu. Nuo šiol skystų kri...
(6) 2007-10-06 0
Japonijos kompanija KDDI netoli Tokijo vykstančioje CEATEC parodoje pristatė erdvinės televizijos technologiją "Free-Viewpoint Video". Jos esmė - specialiai padarytas vaizdo įrašas. Iš viso naudojama 30 video kamerų, kuriomis vaizdas įrašomas iš įvairių apžvalgos taškų. Vėliau šie įrašai programiškai apjungiami ir sugeneruojamas trimatis vaizdas - lygiai tuo pačiu principu, koks yra naudojamas kuriant kompiuterinius žaidimus. Kol kas šią technologiją KDDI planuoja ...
(0) 2007-10-05 0
Tik prieš dvi dienas mes rašėme, jog Sony išleido televizorių XEL-1, turintį 3 milimetrų storio ekraną ir atkuriantį vaizdą su įspūdingu kontrastu 1 000 000:1. Ir ką gi, tenka toliau žavėtis Japonų technikos pasiekimais – Hitachi kompanija tarptautinėje parodoje CEATEC Japan 2007 pristatė naują displėjų, kurio kontrastas 8 000 000:1.
(0) 2007-10-04 0
Kompanija Hitachi America pranešė apie rinkoje greit pasirodysiančią naują interaktyvios klasės lentą StarBoard FX Duo, iš kitų panašių gaminių išsiskiriančią daugiataškine prisilietimų atpažinimo sistema. Nors tokios interaktyvios lentos jau nėra didelė naujiena net ir Lietuvoje, tačiau StarBoard FX Duo pasižymi visu spektru novatoriškų technologijų, leisiančių tikrai įdomias vizualizacijos galimybes.
(0) 2007-10-03 0
Kompanija Sony išleido televizorių XEL-1, turinti 3 milimetrų storio ekraną, pagamintą iš organinių šviesdiodžių. XEL-1 turi 11 colių (28 centimetrai) įstrižainę. Tai nėra pats didžiausias pasaulyje ekranas iš organinių šviesdiodžių, tačiau neabejotinai kol kas pats ploniausias ir apskritai pirmutinis televizorius su tokio tipo panele.
(0) 2007-09-27 0
Singapūrietis Yong Jieyu pagamino keramikinius garsiakalbius, kurie veikia labai paprastu, bet seniai žinomu ir įdomiu principu - garsiakalbio apačioje padedamos nešiojamo muzikos grotuvo ausinės, o specialios formos molio konstrukcija gerai atspindi ir sustiprina skleidžiamą garsą. Geros kokybės muzikinės aplinkos tikrai nesukursite, tačiau vizualiai šis kūrinys tikrai papuoštų ne vieną kambarį. Autorius garsiakalbius pagamino rengdamas savo magistro tezes Eindhoveno dizain...
(0) 2007-09-25 0
Namų kino mėgėjai turi galimybę mėgautis vaizdo kokybe, kokia iki šiol buvo įmanoma tik komerciniame kino teatre – „Samsung Electronics“ pristato du namų kino projektorius (SP-A800B, SP-A400B), palaikančius „Full HD” 1080p raišką ir garantuojančius kokybiškiausią vientisą vaizdą.
(0) 2007-09-17 0
„Samsung Electronics“ spartina vaizdo konferencijų ir vaizdo skambučių diegimą – kompanija pristato du 22 colių monitorius su VoIP (Voice over IP) funkcijomis. Naujuosius monitorius – „SyncMaster 220TN“ ir „SyncMaster 225UW” – įvertins ir vaizdo konferencijas dažnai rengiančios įmonės, ir tėvai, kurių vaikai gyvena užsienyje.
(6) 2007-09-13 0
Mokslininkų komanda iš Pietų Kalifornijos universiteto (angl. „University of Southern California“) pranešė sukūrę holografinį monitorių, kuris sugeba atvaizduoti šiuo metu patį realistiškiausią 3D vaizdą. Įrenginys parodo trimatę hologramą (horizontalios plokštumos atžvilgiu), kurią galima stebėti iš bet kurio taško.
(0) 2007-09-13 0
Namų kinas maksimaliai priartėjo prie kino teatro kokybės – „Samsung Electronics“ pristato pirmąjį savo dviformatį raiškųjį (HD) optinių diskų leistuvą BD-UP5000 Duo HD, kuris atkuria ir Blu-ray, ir HD-DVD diskų turinį. Paskatinta pirmojo pasaulyje Blu-ray leistuvo „Samsung“ BD-P1000 ir antrosios kartos BD-P1200 sėkmės, „Samsung“ pristato įrenginį, kuris atkuria abu formatus garantuodamasa geriausią įmanomą vaizdą ir aukštos kokybės garsą. BD-UP5000 Duo...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos