Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso ir vaizdo technologijos
 
 

Garso ir vaizdo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-04-30 0
Besidomintiems TV industrija gerai žinoma, jog šį rinka dar tik ruošiasi pereiti prie aukštos raiškos formato 4K, pavyzdžiui, bandomosios transliacijos pažadėtos 2012 m. Londone vyksiančių Olimpinių žaidynių metu. Tačiau pirmieji tokią raišką palaikantys įrenginiai jau pasirodo rinkoje.
(2) 2012-04-26 0
Kompanija „Dolby Laboratories“ pristatė naują akustinių sistemų technologiją „Atmos“ kino teatrams, išsiskiriančia ypač realistišku garso perdavimu. Kitaip nei šiandieninės akustinės sistemos, užtikrinančios skambesį iš kelių pusių, „Atmos“ gali nukreipti garsą praktiškai į bet kurį kino salės tašką.
(0) 2012-04-18 0
Galbūt IKEA nėra ta kompanija, kuri šauna į galvą, kai kalbama apie elektronikos prietaisus, tačiau greitai tai gali pasikeisti. Ši baldų gamintoja pristato naujausią savo gaminį „Uppleva“, kuriame yra išmanusis televizorius, jam skirta garso sistema ir CD/DVD/Blu-Ray grotuvas, bei spintelės, kurioje visa tai sutalpinama.
(9) 2012-04-01 0
Pietų Korėjos kompanija LG pasiruošusi pradėti 55 colių įstrižainės OLED televizorių masinę gamybą. Įrenginio kaina sieks 7900 dolerių. Pranešama, kad oficialus pristatymas įvyks gegužės 16-27 dienomis, Kanų kino festivalio metu.
(9) 2012-03-05 0
Ekspertai iš Japonijos pristatė įdomią technologiją: savotišką nemirtino poveikio „ginklą“, kuris šaudo garso bangomis - pastarosios sugeba pertraukti žmonių kalbas ir juos paprasčiausiai nutildyti.
(5) 2012-02-16 3
Programuotojas Bramas Cohenas, sukūręs populiarų „torrent“ failų dalijimosi protokolą ir programą „BitTorrent“, pademonstravo savo naują kūrinį – „peer-to-peer“ tiesioginės vaizdo transliacijos protokolą.
(3) 2012-02-09 0
Bendrovė „Google“ JAV pradėjo naujo savo įrenginio, skirto namų vartotojams, bandymus. Manoma, kad tai gali būti „Google TV“ priedėlis ar išmaniųjų namų nuotolinio valdymo sistema.
(0) 2012-02-02 0
Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) eksploatuoja didžiausius Lietuvoje antžeminės televizijos siuntimo tinklus, kuriuos aptarnauja profesionalūs inžinieriai. Šių specialistų patirtį, žinias ir gebėjimusi bendrovė nusprendė panaudoti žmonių konsultavimui ir praktinei pagalbai, diegiant skaitmeninę antžeminę televiziją.
(0) 2012-01-25 0
Japonijos kompanija "Hitachi" nuo 2012 m. rugsėjo pabaigos atsisako televizorių gamybos, pranešė kompanijos spaudos atstovas Sayori Nishino.
(10) 2012-01-11 0
Vartotojiškos elektronikos parodoje CES dalyvauja visi didieji elektronikos gamintojai. Pristatomų produktų spektras labai platus – nuo smulkių elektronikos įrenginių iki kompiuterių ir televizorių. Pastarajame segmente jaučiamas ypač didelis aktyvumas – į rinką ateina išmaniųjų televizorių pasiūla. Apie šiuos sprendimus gavome visą pluoštą pranešimų spaudai, kuriuos trumpai apibendrinsime šiame straipsnyje.
(4) 2012-01-02 0
Kompanijai LG Display pavyko įgyvendinti savo tikslus ir sėkmingai sukurti, kaip teigiama, didžiausią pasaulyje televizorių su organinių šviesos diodų (OLED) matrica.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos