Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso ir vaizdo technologijos
 
 

Garso ir vaizdo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-12-14 -1
Kinams kūrybiškumo technologijų rinkoje tikrai netrūksta, tačiau jie taip pat labai mėgsta pasisavinti kitų gamintojų mintis. Šiuo atveju įdomiausia yra tai, kad sprendimus, kuriuos pasauliniame lygmenyje žinomos technologijų bendrovės dėl vienų ar kitų priežasčių apleidžia, kinai galiausia sugeba prikelti naujam gyvenimui.
(4) 2016-12-07 11
<i>JAV kompanija Pink Donut sukūrė grotuvą RokBlok, kuri vinilinę plokštelę ne suka, o važinėja jos paviršiumi pats. Siekdama pradėti serijinę gamybą, kompanija <a href="https://www.kicks
(1) 2016-12-05 8
Nešiojamas ar stacionarus kompiuteris per pastarąjį dešimtmetį daugumai tapo įprastu atributu. Vis dėlto išmanieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai, be jokios abejonės, paskatino naujus pokyčius - svarbiausiu prioritetu vis dažniau tampa įrenginio mobilumas, kurio, deja, negali garantuoti stacionarūs kompiuteriai. Būtent šis stacionarių kompiuterių trūkumas privertė bendroves ieškoti naujų idėjų ir vienas iš problemos sprendimo būdų - dar visai neseniai rinkoje pasirodę NUC tipo kompiuteriai.
(2) 2016-11-29 18
Šiuo metu OLED televizorių rinka beveik visiškai priklauso Pietų Korėjos gigantui LG. Būtent jų matricas naudoja dauguma kitų gamintojų. Tačiau ši technologija jau gerokai atpigo ir ją pradėjo įsisavinti naujos kompanijos.
(0) 2016-11-21 -3
Per pastarąjį dešimtmetį televizoriaus paskirtis namų buityje akivaizdžiai pasikeitė. Vis dėlto naujosios kartos išmanieji televizoriai kol kas yra įperkami tikrai ne visiems. O net jei ir įperkami, tai paprastai būna pagrindinis televizorius svetainėje, o miegamajame ar virtuvėje ir toliau stovi įprastiniai modeliai. Štai tokiems atvejams ir gaminami šiuolaikiniai TV priedėliai - jie net ir senesnių televizorių savininkams be jokių didelių problemų leidžia naudotis pačiomis įvairiausiomis išmaniosiomis funkcijomis.
(2) 2016-11-17 13
„Samsung” Jungtinių Amerikos Valstijų Patentų ir Prekinių ženklų biurui (angl. U.S. Patent & Trademark Office) pateikė prašymą įregistruoti televizorių, gebantį atvaizduoti holografinį vaizdą.
(4) 2016-11-08 3
Dalis iš mūsų namuose vis dar turime senų, nebenaudojamų kasečių ir jų grotuvų. Nelengva patikėti, bet pasaulyje, sekant vinilinių plokštelių pavyzdžiu, kasečių formatas atranda naujas rinkas.
(7) 2016-11-05 6
<i>JAV kompanija Arovia sukūrė nešiojamą monitorių, kurį galima išskleisti ir suglausti kaip skėtį. Serijinės įtaiso gamybos pradėjimui <a href="https://www.kickstarter.com/projects/167756
(13) 2016-10-17 -33
Jungtinės Karalystės Sent Ostlo miesto elektronikos parduotuvėje „HBH Woolacotts“ saugos kamerų užfiksuotas vaizdas – lyg scena iš psichologinio siaubo trilerio. Ir, beje, labai talentingai dramatiškai surežisuota scena. Tik, deja, tai – ne filmas, o žiauri realybė.
(10) 2016-10-07 5
Technologijų parodoje bendrovė „Sharp“ parodė netikėtą sprendimą išmaniesiems telefonams.
(4) 2016-10-06 51
Išjungtas jis atrodo kaip permatomas vitrinos stiklas. Tačiau spustelėjus mygtuką, vitrina staiga nušvinta TV spalvomis ir vaizdais.
(3) 2016-09-19 18
„LG Electronics“ jau priima savo televizorių flagmano „Signature OLED TV“ su organinių šviesos diodų ekranu išankstinius užsakymus .
(1) 2016-09-15 17
Televizijos ir interneto paslaugas teikianti kompanija „Init“ į Lietuvos televizijos rinką įveda naujieną – laisvę TV žiūrovams patiems susidėlioti individualius mėgstamų TV kanalų rinkinius.
(5) 2016-08-25 24
Penkiasdešimt žinomų leidinių iš 23 Europos šalių vienijanti „Europos garso ir vaizdo asociacija“ (EISA) išrinko šių metų geriausią garso techniką. Pretenduoti į geriausių Europoje prietaisų apdovanojimus gali prietaisai, parduodami bent dešimtyje EU šalių.
(0) 2016-08-19 18
Penkiasdešimt leidinių vienijanti „Europos garso ir vaizdo asociacija“ (EISA) paskyrė kasmetinius savo apdovanojimus. Žemiau pateiksime, specialistų manymu, geriausius Europoje šių metų vaizdo technikos įrenginius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos