Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso ir vaizdo technologijos
 
 

Garso ir vaizdo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-12-19 1
Maltoje įsikūrusi saugumo kompanija „ReVuln“ skelbia išmaniuosiuose televizoriuose „Samsung Smart TV“ radusi saugumo spragą, kuri leidžia programišiams perimti visą įrenginio valdymą: matyti ir girdėti, kas vyksta vartotojų namuose bei vogti televizoriuje saugomus vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitą asmeninę informaciją.
(0) 2012-12-17 3
Kompanija „Sharp“ atskleidė, jog kitais metais pristatys 60 colių (apie 1.5 metro) įstrižainės „Ultra HD“ raiškos televizorių vardu „ICC Purios“, kuris ne tik pasižymės puikiomis specifikacijomis, tačiau ir kainuos apie 31 tūkstantį JAV dolerių (81 tūkstantį litų).
(52) 2012-12-12 11
Vis daugiau įvykių rodo, jog „Apple“ veikiausiai žengs į televizorių rinką. Dar šį rudenį kalbėjome apie galimą kompanijos televizorių ir jam pritaikytą paslaugą, bet minėjome, su kokiomis problemomis susiduria „Apple“. Visgi atrodo, jog tai jos nesustabdys.
(22) 2012-11-16 13
Keletą metų kalbama apie tai, kad kompanija „Apple“ norėtų pristatyti savo vardo išmanųjį televizorių. Visgi kompanija to iki šiol nepadarė, o naujus gandus apie tokį produktą paskleidė rinkos tyrimų bendrovės „Jefferies“ analitikas. Kaip ir kaip ten bebūtų, „Apple“ susiduria su problemomis, norėdama pristatyti tokį gaminį.
(0) 2012-11-16 12
Apie skaitmeninę televiziją, analoginės antžeminės televizijos išjungimą kalbama jau metus. Spalio 29 dieną šios kalbos virto realybe ir Lietuvoje liko tik skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijos. Tačiau ši techninė tema turi daugybę įvairiausių terminų, kurie ne visada yra suprantami. Taigi, kad „iškoduotume“ skaitmeninę televiziją, pateikiame trumpą žodynėlį.
(7) 2012-11-14 19
Šeši didžiausi televizorių gamintojai, įskaitant „Philips“ ir „LG Electronics“, gali sulaukti Europos Sąjungos reguliatorių baudų už tai, kad susitarę laikė nepagrįstai aukštas CRT technologija paremtų televizorių kainas, remdamasi savo šaltiniais praneša naujienų agentūra „Reuters“.
(11) 2012-11-08 7
Analoginio antžeminio TV signalo išjungimas Lietuvoje nepaveikė TV rinkos dalių perskirstymo – lyderiai liko tie patys, tačiau šiek tiek ūgtelėjo mažesnių kanalų žiūrėjimas. TV rinkos skaitmenizacija pusvalandžiu pailgino televizijos žiūrovų praleidžiamą laiką prie TV ekranų. Tai parodė rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT televizijos auditorijos tyrimo duomenys.
(7) 2012-11-08 5
Perkant skaitmeninei televizijai skirtą priedėlį, jungiant jį prie turimo televizoriaus ar perkant naują televizorių, neretai susiduriame su klausimu: kokią jungtį naudoti? Nemaža dalis įrangos turi ne po vieną, o po kelias jungtis, todėl norint suderinti skirtingus įrenginius, galiausiai, juos išsirinkti, reikia šiokių tokių žinių.
(0) 2012-10-29 9
Kompanijų, kurios gamino arba gamina televizorius, yra šimtai, bet tik kelios iš jų dominuoja rinkoje. Šiandien ekranų rinkoje karaliauja Pietų Korėjos gamintojai, tačiau taip buvo ne visuomet.
(9) 2012-10-29 0
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvoje buvo išjungta analoginė antžeminė televizija. Manoma, kad šiai permainai nesuskubo pasirengti dešimtys tūkstančių gyventojų, tad TV paslaugų tiekėjai ir prekybininkai laukia klientų antplūdžio, rašo „Verslo žinios“.
(0) 2012-10-25 0
Portalo delfi.tv žurnalistai apsilankė Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejuje. Ekskursijos vadovas – daugiau nei 40 metų operatoriaus patirtį turintis Jonas Gurskas, kurio darbo biografijoje mirga daugelis žinomų ekranizuotų spektaklių, Lietuvos televizijoje kurtų videofilmų, laidų ir serialų.
(0) 2012-10-24 0
Vienoje rankoje televizoriaus pultelis, kitoje – išmanusis telefonas. Tokia situacija daugelio Baltijos ir Šiaurės šalių gyventojų namuose tampa vis dažnesnė.
(5) 2012-10-23 0
Naujos kartos televizoriai ir monitoriai, kurie priklauso taip vadinamai 4K kategorijai, nuo šiol oficialiai įvardijami kaip palaikantys "Ultra High-Definition" arba "Ultra HD" technologiją. Tokį sprendimą priėmė asociacija Consumer Electronics Association (CEA).
(5) 2012-10-21 0
Panašu, jog japonų kompanija "Panasonic" daugiau negali atlaikyti konkurentų spaudimo televizorių rinkoje, todėl nusprendė visiškai atsisakyti jų gamybos. Interneto portalo "Electronista" turimais duomenimis, visa tai įvyks jau artimiausiu metu. Po to "Panasonic" dalį savo gamybinių pajėgumų perorientuos į nedidelių ekranų gamybą ir jų pardavimą trečiosioms šalims.
(0) 2012-10-17 0
Europos palydovinių ryšių tinklas „Eutelsat“ pirmadienį nutraukė 19 Irano televizijos ir radijo stočių transliacijas. Tai Europos Sąjungos įvestų sankcijų, kuriomis siekiama nubausti žmogaus teisių pažeidėjus, padarinys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos