Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso ir vaizdo technologijos
 
 

Garso ir vaizdo technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-11-14 19
Šeši didžiausi televizorių gamintojai, įskaitant „Philips“ ir „LG Electronics“, gali sulaukti Europos Sąjungos reguliatorių baudų už tai, kad susitarę laikė nepagrįstai aukštas CRT technologija paremtų televizorių kainas, remdamasi savo šaltiniais praneša naujienų agentūra „Reuters“.
(4) 2012-09-26 18
Į XXI amžių palydovinė televizija įžengė aukštai iškėlusi galvą. Ji vienintelė galėjo pasiūlyti tūkstančius nemokamų kanalų ir puikią vaizdo bei garso kokybę. Šiandien kosmoso eros kūdikio blizgesys ne toks ryškus, bet jis vis dar turi ką pasiūlyti ištikimiems savo gerbėjams.
(22) 2012-11-16 13
Keletą metų kalbama apie tai, kad kompanija „Apple“ norėtų pristatyti savo vardo išmanųjį televizorių. Visgi kompanija to iki šiol nepadarė, o naujus gandus apie tokį produktą paskleidė rinkos tyrimų bendrovės „Jefferies“ analitikas. Kaip ir kaip ten bebūtų, „Apple“ susiduria su problemomis, norėdama pristatyti tokį gaminį.
(0) 2012-11-16 12
Apie skaitmeninę televiziją, analoginės antžeminės televizijos išjungimą kalbama jau metus. Spalio 29 dieną šios kalbos virto realybe ir Lietuvoje liko tik skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijos. Tačiau ši techninė tema turi daugybę įvairiausių terminų, kurie ne visada yra suprantami. Taigi, kad „iškoduotume“ skaitmeninę televiziją, pateikiame trumpą žodynėlį.
(52) 2012-12-12 11
Vis daugiau įvykių rodo, jog „Apple“ veikiausiai žengs į televizorių rinką. Dar šį rudenį kalbėjome apie galimą kompanijos televizorių ir jam pritaikytą paslaugą, bet minėjome, su kokiomis problemomis susiduria „Apple“. Visgi atrodo, jog tai jos nesustabdys.
(0) 2012-10-29 9
Kompanijų, kurios gamino arba gamina televizorius, yra šimtai, bet tik kelios iš jų dominuoja rinkoje. Šiandien ekranų rinkoje karaliauja Pietų Korėjos gamintojai, tačiau taip buvo ne visuomet.
(11) 2012-11-08 7
Analoginio antžeminio TV signalo išjungimas Lietuvoje nepaveikė TV rinkos dalių perskirstymo – lyderiai liko tie patys, tačiau šiek tiek ūgtelėjo mažesnių kanalų žiūrėjimas. TV rinkos skaitmenizacija pusvalandžiu pailgino televizijos žiūrovų praleidžiamą laiką prie TV ekranų. Tai parodė rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT televizijos auditorijos tyrimo duomenys.
(7) 2012-11-08 5
Perkant skaitmeninei televizijai skirtą priedėlį, jungiant jį prie turimo televizoriaus ar perkant naują televizorių, neretai susiduriame su klausimu: kokią jungtį naudoti? Nemaža dalis įrangos turi ne po vieną, o po kelias jungtis, todėl norint suderinti skirtingus įrenginius, galiausiai, juos išsirinkti, reikia šiokių tokių žinių.
(0) 2012-12-17 3
Kompanija „Sharp“ atskleidė, jog kitais metais pristatys 60 colių (apie 1.5 metro) įstrižainės „Ultra HD“ raiškos televizorių vardu „ICC Purios“, kuris ne tik pasižymės puikiomis specifikacijomis, tačiau ir kainuos apie 31 tūkstantį JAV dolerių (81 tūkstantį litų).
(5) 2012-02-16 3
Programuotojas Bramas Cohenas, sukūręs populiarų „torrent“ failų dalijimosi protokolą ir programą „BitTorrent“, pademonstravo savo naują kūrinį – „peer-to-peer“ tiesioginės vaizdo transliacijos protokolą.
(0) 2012-10-04 3
Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo kelių dalykų: televizoriaus tipo, gamintojo, kaip jūs jį naudosite ir... jūsų pakantumo. Televizorius, kaip ir bet kuris daiktas, nėra amžinas. Tačiau priežastys, dėl kurių mes keičiame jį nauju, gali būti skirtingos.
(50) 2012-10-01 2
Madingas posakis „nežiūriu televizoriaus“ rizikuoja išvirsti į „neturiu televizoriaus“. Ne vieno žvilgsnis vis dažniau užkliūva už taip gyvenančių žmonių.
(1) 2012-08-28 2
„LG Electronics“ dar šiais metais pasaulinėje rinkoje pristatys žaidimų svetainę „Game World“, skirtą „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams. Čia bus galima žaisti tiek įprastinius dvimačius (2D), tiek trimačius (3D) žaidimus nenaudojant jokių papildomų įrenginių, išskyrus nuotolinio valdymo pultelį.
(1) 2012-10-05 2
Televizorių istorija yra neatsiejama nuo kineskopų. Šis įrenginys buvo sukurtas XIX-XX amžiaus sandūroje ir kaip koks diktatorius viešpatavo namuose daugelį dešimtmečių. Jį galima sutikti ir dabar, nors jam sukako jau šimtas metų.
(0) 2012-10-02 1
55 metai su trupučiu. Tiek truks lietuviškos analoginės antžeminės televizijos istorija. Šių metų spalio 29 dieną bus išjungti jos siųstuvai ir šalies TV eteryje liks tik skaitmeniniai signalai. Kodėl Lietuva pereina prie naujo tipo televizijos? Ir kodėl negalima palikti veikti analoginės TV?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos