Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso kolonėlės
 
 

Garso kolonėlės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2018-06-03 8
Greičiausiai pamenate tuos laikus, kai namų kino sistema daugeliui buvo savaime suprantamas dalykas. Vis dėlto bėgant laikui paaiškėjo, kad pakankamą efektą puikiai galima sukurti ir su ženkliai mažesnėmis garso sistemomis. Kitaip sakant, kaip įvairias standartines kolonėles pamažu keičia įvairaus tipo belaidės garso kolonėles, tai būtent taip pat analogiškai standartinės namų kino sistemos vietą vis dažniau ir dažniau užleidžia „Soundbar“ tipo universalioms garso sistemoms.
(0) 2018-03-15 3
Jungtinių Valstijų internetinės prekybos milžinė „Amazon“ pažadėjo išspręsti problemą, apie kurią skundžiasi vis daugiau klientų. Pasirodo, kad kompanijos sukurta skaitmeninė asistentė Alexa ima spontaniškai kikenti, kas žmonėms tiesiog kelia šiurpą.
(0) 2018-02-27 -14
Prie interneto prijungtą Jungtinių Valstijų technologijų kompanijos „Apple“ kolonėlę „HomePod“ įsigiję žmonės skundžiasi, kad ši gadina medinius baldus.
(1) 2018-01-17 1
„Bluedio“ - garsus garso technikos gamintojas. Kompanijos ausinės yra labai mėgstamos, o ir belaidės kolonėlės yra vertinamos neblogai. Tačiau ši yra kitokia. Tai - belaidė kolonėlė su trimis garsiakalbiais, pasižyminti 3D garso technologija.
(0) 2017-10-02 -3
Kartais besižvalgydami rinkoje galite aptikti visai įdomių daiktų, kurie pasižymi neįprastu dizainu. Jie iš karto traukia dėmesį ir vilioja išbandyti. Pavyzdžiui, ši „Vidson I30“ belaidė Bluetooth kolonėlė yra permatoma - galima pamatyti, kas yra jos viduje. Tačiau, panašu, funkcionalumui šis neįprastas dizaino sprendimas netrukdo.
(0) 2017-09-27 -1
„Bluetooth“ kolonėlės šiais laikais yra labai populiarios. Visgi, kai kurios iš jų atlieka kur kas daugiau nei iš jų tikimasi. L7 įrenginys yra kur kas daugiau nei paprasta „Bluetooth“ kolonėlė - jis atlieka visą eilę kitų funkcijų.
(0) 2017-08-18 -3
Muzika padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, o kartais - pasilinksminti. Jei vakarėlių rengti neplanuojate, bet norite kokybiško muzikos šaltinio, jums reikia paprastos belaidės kolonėlės. Peržvelgę JKR KR-8800 savybes nustebsite, kad šis įrenginys tiek mažai kainuoja.
(0) 2017-08-17 -4
Įprasta su naujais mokslo metais sveikinti mokinius. Visgi, negalime pamiršti ir studentų. Studijavimas aukštojoje mokykloje - ypatingas gyvenimo laikotarpis. Tam, kad jis būtų dar malonesnis, kviečiame pažiūrėti į šiuos 6 naudingus daiktus, kurie pravers ir valgiui gaminti, ir tvarkai palaikyti, ir stilingam įvaizdžiui kurti.
(5) 2017-08-01 2
Kinų rinkoje galima aptikti daugybę įvairių įdomių produktų, kurių taip paprastai parduotuvėse nerasi. Aišku, nemažai žmonių dvejoja dėl šių daiktų kokybės, bet kai kuriais vardais tikrai galima pasitikėti. „Bluedio“ yra vienas iš jų – tik pažiūrėkite kokią kolonėlę su „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ moduliais ši kompanija sukūrė!
(1) 2017-07-26 0
Egzistuoja bent pora gerų būdų muziką visada pasiimti su savimi. Ausinės - vienas iš geriausių, tačiau jos neleidžia muzika dalintis su draugais. Tam ir skirtos belaidės kolonėlės. Ši - ne paprasta „Bluetooth“ kolonėlė, bet visas multifunkcinis muzikos centras, kurį tikrai norėsite pasiimti su savimi kai su draugais susiruošite į iškylą.
(0) 2017-07-21 -2
Kas yra ant jūsų darbo stalo? Kompiuteris, kažkur vietą suranda ir išmanusis telefonas, ir stalinė lempa. Bent jau dauguma rašomųjų stalų atrodo taip. Tačiau stalinė lempa neturi atrodyti ir veikti kaip kažkoks praeities reliktas. „Haoer Z88“ – ir LED stalinė lempa, ir aukštos klasės „Bluetooth“ kolonėlė.
(0) 2017-06-29 0
Net jei daug laiko praleidžiate gamtoje, vis tiek norisi klausytis muzikos. Problema tame, kad toli gražu ne visos belaidės kolonėlės ištveria darbą lauko sąlygomis – jos neatlaiko vandens ir dulkių. Tačiau yra įrenginių, kurie mielai jus lydės ir į ilgesnius žygius, ir į keliones dviračiu. Pavyzdžiui, vandeniui atspari „Zinsoko Z-S01“. Tačiau apsauga nuo aplinkos poveikio tėra vienas iš kelių įspūdingų šio įrenginio bruožų.
(2) 2017-06-15 -1
Apsipirkinėti kiniškose internetinėse parduotuvėse tikrai malonu ne tik dėl žemų kainų, bet ir dėl siūlomų produktų gausos. Visgi, visuomet patariame skaityti ne tik pardavėjo pateikiamą informaciją, bet ir pirkėjų atsiliepimus. Kas nepatinka pigios ir kompaktiškos „Xiaomi“ belaidės kolonėlės pirkėjams? O kokius gerus bruožus jie pastebi?
(0) 2017-06-08 4
„Apple WWDC 2017“ konferencijoje šiemet buvo pristatyta keletas įdomių naujovių. Vienomis iš jų tapo 10,5 colių planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ kartu su dabartinio 12,9 colių modelio atnaujinimu. Abi planšetės gavo naujus ekranus su „ProMotion“ technologija ir galingą vieno lusto sistemą „A10X Fusion“.
(3) 2017-05-31 7
Rinkoje yra daugybė skirtingų garso kolonėlių, tačiau esminis jų funkcionalumas yra toks pat - dažniausiai jos groja muziką iš išmaniųjų telefonų ir neatlieka papildomų funkcijų. Tačiau kažkada „Kickstarter“ platformoje sėkmingai pristatyta „GGMM ES – 201 E3“ yra kiek kitokia. Ji gali kur kas daugiau nei iš jos tikitės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos