Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Garso valdymo metodai ir būdai
 
 

Garso valdymo metodai ir būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2019-05-22 17
Tirdami rentgeno spindulių lazerio impulsų poveikį vandens srovelei, tyrėjai sukūrė garsą, kurio intensyvumas nustelbtų raketos paleidimo garsą
(0) 2017-01-08 16
Į daugelį reiškinių galima žvelgti pro fizikos prizmę ar pasitelkiant mokslą bendresne prasme, ir muzika nėra išimtis. Visų pirma, fizika muziką aiškintų kaip mokslą apie oro vibracijomis sklindančius garsus. Tai redukuotas, sausas apibrėžimas, tačiau fizikos bei kitų mokslų priemaišų muzikoje galima rasti kur kas daugiau, įvairesnių, įdomiais ryšiais tarpusavyje susijusių.
(0) 2016-07-14 30
<i>Ankstų 1883-ųjų metų rugpjūčio 27-osios rytą, Australijos viduryje piemenys išgirdo du garsius pokštelėjimus, primenančius šūvio garsus. Jie išgirdo, kaip daugiau nei už 3500 kilomet
(2) 2016-07-11 35
Muzika gali sukelti ne tik malonius jausmus, bet ir didžiulę kančią. Garsiai ir be atvangos leidžiamos dainos naudojamos ir karinėse bei antiteroristinėse operacijose. Muzika dabar tapo ir galingu ginklu.
(5) 2016-03-21 134
Garsiakalbis „A“, kurį pirmą kartą pasaulis išvydo parodoje CES 2016 realybėje atrodo egzistuoti tiesiog negali. Išmėginę jo veikimą žmonės bandė vėl ir vėl įsitikinti, kad tai ne apgaulė. Patikėti, kad kažką panašaus galima padaryti su garsu, tai lyg patikėti kvėpavimu po vandeniu, ar žmonių skraidymu.
(0) 2015-10-30 19
Apie lengvų objektų (vandens lašų, nedidelių plastikinių rutuliukų) akustinės levitacijos principus mokslininkams žinoma jau senokai: įdėjus objektą į sistemą tarp dviejų garsiakalbių masyvų arba garsiakalbio ir reflektoriaus į tarpe esantį objektą galima nukreipti tikslų, aukštos energijos ultragarsą, kuris tą objektą „pakabina“ ore. Tačiau Ispanijos mokslininkai sugalvojo, kaip tą galima padaryti vos su vienu garsiakalbių masyvu – jų išradimas prilyginamas garsinėms replėms, laikančioms objektą tik iš vienos pusės, o ne iš dviejų, rašo popularmechanics.com.
(0) 2015-06-30 72
Žodis – sidabras, tylėjimas – auksas. Tiksliau, auksinė yra tyla. Tas nuostabus tuščias eteris, kurio taip ilgisi mūsų ausys, išvargintos vis didėjančio civilizacijos triukšmo. Netrukus tylos galėsime nusipirkti, o kol kas – vizitas ten, kur ją gamina.
(5) 2014-11-14 92
Vaizdo įrašas atskleidžia, kas atsitinka, kai mokslo eksperimentai sujungiami su muzika.
(0) 2014-04-23 0
Prieš kelias savaites Lietuvoje viešėjęs „Veritasium“ vaizdo tinklaraščio autorius Derekas Mulleris prieš kelionę į Vilnių viešėjo Danijoje, Aarhuse, kur fizikų ir chemikų grupė jam pademonstravo pačių susikurtą aparatą, kuriuo išmokė liepsną šokti pagal jų dūdelę. Beveik tiesiogine prasme.
(13) 2014-01-30 2
Ar teko kada matyti ar girdėti, kad žmogų užmušė ne smūgis, elektros iškrova, šūvis, sprogimas ar liepsnos, o… garsas? Europos kosminės agentūra (ESA) apie ypatingąjį akustinių tyrimų garsiakalbį LEAF laboratorijoje sako tiesiai šviesiai: išgirdęs tokį garsą, gyvas likti nesugebėtų joks žmogus.
(0) 2013-07-11 0
Mokslininkai pasinaudoję tam tikrais egzotiniais akustiniais metodais, sukūrė langus, kurie yra laidūs orui, bet nelaidūs garsui.
(4) 2013-05-31 1
Prieš mėginant pacypauti aukščiausiomis įmanomomis savo balso natomis, verta įsidėmėti, jog vargu ar jūsų kakarinėje slypi tiek galios, kad ja išmaltumėte kambario langus. Visgi daužyti stiklus balsu – nieko stebuklingo. Tai prieš "Discovery Channel" filmavimo kameras yra įrodęs roko dainininkas Džeimis Vendera (Jamie Vendera).
(0) 2011-08-18 0
Kadaise apie optinius maskavimo įrenginius, gebančius grakščiai užlenkti šviesą, šnekėti drįso tiktai mokslinės fantastikos entuziastai. Šiandien šių prietaisų, kol kas siekiančių mikroskopinius matmenis, tyrimais susidomi vis daugiau pasaulio mokslininkų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos