Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gatvių lenktynės
 
 

Gatvių lenktynės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-02-19 30
Ar gali įprastas autobusas kaip lygus su lygiais lenktyniauti su superautomobiliais? Atsakymas – taip, net jei priešininkai – „Ferrari F430“, „Maserati Gran Turismo“ ir „Chevrolet Corvette“.
(1) 2014-06-04 27
Ar esate girdėję linksmų anekdotų apie „Porsche“ ir „Zazą“. Šis vaizdelis, nufilmuotas Klaipėdoje, pakeis istoriją ir iš ZAZ markės automobilių niekas nebesijuoks.
(1) 2014-03-21 2
Žiedinių motociklų vairuotojams TT žiedas Meno saloje (Isle of Man, Jungtinė Karalystė) – ypatingas išbandymas adrenalinu. Visiems kitiems – šiurpiausios ir pavojingiausios motociklininkų lenktynės pasaulyje. Nieko keisto. Ši trasa yra nusinešusi 240 lenktynininkų gyvybių.
(5) 2014-03-03 9
Jus žavi greičiausias serijinis pasaulio automobilis „Bugatti Veyron“? Taip, jis žavi ir mus. Juk „Veyron“ yra praktiškai tobulas automobilių inžinierių kūrinys. Tačiau ar žinote, kad jį aplenkti ir palikti dulkėse galite ir be milijoninio biudžeto. Netikite?
(39) 2013-09-05 1
Šiauliuose, Zoknių mikrorajone, apleistame lėktuvų pakilimo take, penktadienio vakarais gaudžia automobilių varikliai. Čia renkasi nelegalių lenktynių entuziastai ir akis paganyti mėgstantys smalsuoliai. Kol automobilių mėgėjai varžosi, kurio mašina galingesnė, policijos pareigūnai užsimojo išvaikyti lenktynininkus. Kalbama, kad netrukus „drago“ trasa virtęs pakilimo takas gali būti visiškai užtvertas.
(30) 2012-01-09 5
Viena spalvingiausių motociklų pasaulio asmenybių neabejotinai yra mistiškasis Motociklininkas-Vaiduoklis (angl. – „Ghost Rider“) iš... santūriosios Švedijos. Herojizuoti šio kelių antipodo nereikėtų – ant savojo „plieninio rosinanto“ šis veikėjas keliuose yra prikrėtęs tiek pavojingų eibių, jog jos vos telpa į penketą DVD plokštelių. 300 km/h greitis važiuojant ant galinio rato, policijos ekipažų vedžiojimas už nosies, savižudiški mėginimai Švedijos ...
(16) 2009-05-03 0
Jei jums daugiau kaip 18 metų, galite nuvykti į Majamį (JAV) ir turite automobilį bei atliekamus 25 dolerius, galite palenktyniauti su savo tarnybinius automobilius vairuojančiais policininkais. Tai, beje, vykdoma visiškai legaliai. Kelių vietinių policijos nuovadų atstovai kartą per mėnesį sudalyvauja tam skirtame renginyje "Beat the Heat.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos