Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gekonai
 
 

Gekonai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-09-03 32
Turbūt daugelis yra girdėję istorijas apie ausyse įstrigusius vabzdžius ar vorus. Vis dėlto, motina gamta šį sykį pranoko save pačią, rašė iflscience.com.
(0) 2017-07-06 6
Nustebtumėte sužinoję, kiek daug šiuolaikinių išradimų įkvėpimo semiasi iš gamtos. Net ir toks paprastas mažytis gyvūnas kaip gekonas gali paskatinti didžius išradimus. Dabar šis driežas pats to nežinodamas padėjo mokslininkams sukurti technologiją, leisiančią išvalyti Žemės orbitą.
(2) 2012-02-20 0
Mokslininkų kolektyvas sukūrė kreditinės kortelės storio „driežo odos“ paviršių, kuris geba išlaikyti prie stiklinių sienų prilipintą net 320 kg sveriantį objektą. Technologiją mokslininkai nusižiūrėjo iš gekonais vadinamų driežų – jų pėdų paviršiai yra labai „lipnūs“, tad gyvūnas lengvai bėgioja sienomis ir lubomis.
(7) 2012-01-20 0
Galūnės netektis žmogui – vienas iš rimčiausių anatominių nuostolių. Aukoti kurią nors savo galūnę žmogus galėtų tik tuomet, kai nėra jokios, JOKIOS kitos išeities. Kaip, pavyzdžiui, nutiko po kalnus vaikštinėjusiam filmo „127 valandos“ herojui. Tačiau gyvūnijos pasaulyje amputacija yra gana paplitęs fenomenas. O tikri uodegų netekimo virtuozai yra driežai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos