Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gėlas vanduo
 
 

Gėlas vanduo

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2009-08-18 0
Mokslininkai perspėja, kad dėl pasenusių pasėlių drėkinimo sistemų Azijoje išaugs vandens resursų poreikis ir gali kilti regioninė maisto krizė.
(34) 2009-07-13 0
Aplinkosauga susirūpinusi mažo Australijos miestelio bendruomenė nusprendė uždrausti prekybą vandeniu buteliuose. Teigiama, kad Bundanoono miestelio Naujajame Pietų Velse gyventojai gali būti pirmieji pasaulyje, priėmę tokį draudimą.
(4) 2009-07-13 1
Kai nuo Ramiojo vandenyno atslenka tankus rūkas, ant kalno šlaito netoli Limos (Peru) įrengti specialūs tinklai surenka smulkius drėgmės lašelius ir taip užtikrina gyvybiškai būtino vandens tiekimą teritorijai, kuri per metus gauna vos pusantro centimetro kritulių.
(5) 2009-06-01 0
Kalifornija (JAV) pirmauja kai kuriose ekologijos srityse, tokiose kaip alternatyvūs energijos šaltiniai ir atliekų perdirbimas, tačiau situacija su gruntiniu vandeniu čia prasta. Nepaisant ilgalaikės ir sekinančios sausros, valstija nusileidžia politiniam fermerių spaudimui leisti jiems neribotai naudotis gėlo vandens resursais.
(12) 2009-04-18 0
Portalas bernardinai.lt pakalbino Tarptautinės hidrogeologų asociacijos narį Algirdą Klimą - gavosi įdomus ir verčiantis susimąstyti interviu apie mums tokį įprastą ir be galo reikalingą vandenį.
(16) 2009-03-15 0
2030 metais 47 proc. pasaulio gyventojų gali susidurti su vandens trūkumu, teigiama Jungtinių Tautų Organizacijos informacijos centro pranešime.
(16) 2009-03-05 0
Atlikus pirmą išsamų recenzuojamą išpilstyto vandens analizę patvirtinta tai, ką aplinkosaugininkai jau seniai įtarė. Nuo gavimo iki vartotojo buteliuose išpilstytas vanduo kainuoja tarp 1100 ir 2000 kartų daugiau energijos nei vidutiniškai reikia paprastam vandentiekio vandeniui gauti, rašo sciencenow.sciencemag.org.
(6) 2009-02-07 0
Teigiama, kad kasdien žmogui reikia ne mažiau nei 20 litrų vandens. Toks kiekis būtinas norint atsigerti, nusiprausti, išskalbti rūbus bei išplauti indus, pasigaminti maisto ir kartu garantuoja, kad nepradės plisti įvairios pavojingos ar net mirtinos ligos.
(41) 2009-01-24 0
Nuo žmonijos įveiktos naftos gavybos viršūnės jau matyti ir kita – gėlo vandens rezervų viršukalnė. Nors esame įpratę manyti, kad šioje vandens planetoje jo ištekliai niekada nesibaigs, mokslininkai perspėja apie ateityje gresiančius „vandens karus“ ir gyvenimą nuolatinio „vandens streso“ sąlygomis.
(2) 2008-12-09 0
Tai tikra, vis dar besitęsianti istorija, kuri su tuo nesusijusiems žmonėms svarbi ne tiek konkrečių asmenų ar įmonių veiksmais, o bendrai pažintine prasme – kokia iš tikro gali būti trapi gamtos pusiausvyra ir kartais verčiau pasiremti vietinių senų žmonių išmintimi, o ne paviršutiniškai konkrečią situaciją žinančiais specialistais.
(10) 2007-09-14 0
"Life Saver" vandens gertuvė yra specialus karinio lygio vandeniui valyti skirtas įrenginys, galintis purviniausią vandenį padaryti geriamą per keletą sekundžių. Šis įrenginys ne tik išfiltruoja bakterijas, bet pasirūpina ir virusų sunaikinimu. Gertuvės kūrėjas Michael Pritchard idėją sugalvojo stebėdamas uragano "Katrina" ir 2004 metų Azijoje praūžusio cunami pasekmes. Londone gynybos technologijoms skirtos konferencijos DESI metu išradėjas tik per keturias valandas p...
(16) 2007-08-22 7
Jau kurį laiką po internetą ir kitokiais keliais klaidžioja filmas apie vandenį. Jį galima peržiūrėti tiek anglų, tiek ir rusų kalbomis. Abejingo jis paprastai nepalieka – vieni patiki pateiktais faktais, kiti piktinasi per didele autorių vaizduote ir kritikuoja filme išgirstas legendas. Kaip yra iš tikrųjų nedaug kas gali pasakyti, tačiau faktas lieka faktu - vanduo tikrai vienas iš mažiausiai žinomų substancijų, ir tuo pačiu tai labiausiais paplitusi medžiaga pasa...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos