Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Geliančios skruzdėlės - Myrmicinae
 
 

Geliančios skruzdėlės - Myrmicinae

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-09-02 27
Skruzdės per visą pasaulį išplito ne dėl to, kad buvo bailios ir kvailos. Tą patvirtina ir Hjustono apylinkėse (Teksasas, JAV) po milžiniško potvynio į vandens paviršių išplaukusios ugninių skruzdžių kolonijos, rašo wired.com.
(4) 2011-04-27 1
Plaustas, kuris nelaimės atveju pats susikonstruoja per maždaug šimtą sekundžių ir kelias dienas ar net savaites gali saugiai išlaikyti milijonus keleivių. Mokslininkai išsiaiškino tokio ugninių skruzdžių laimėjimo paslaptį.
(5) 2010-04-23 0
Cephalotes varians rūšiai priklausančios skruzdėlės paprastai gyvena tropiniuose ir subtropiniuose pasaulio regionuose. Tai - stipriai šarvuoti medžiuose gyvenantys vabzdžiai. Dauguma šeimai priklausančių rūšių yra polimorfinės - turi atskirą "karių" kastą, kurios atstovai savo plačiomis galvomis užblokuoja įėjimus į skruzdėlyną.
(7) 2009-08-14 0
Mažas potvynis nesustabdys poros tūkstančių Amazonės džiunglėse gyvenančių ugninių skruzdėlių. Šioje ištraukoje iš "BBC Wildlife" videofilmo parodyta, kaip šie gyvūnai persikelia per upę suformuodami gyvą tiltą, kurio konstravimui ugninės skruzdėlės panaudoja savo pačių kūnus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos