Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Genetines ligas lemiančių genų modifikavimas
 
 

Genetines ligas lemiančių genų modifikavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2017-08-08 9
Mokslininkai pirmą kartą sėkmingai pašalino iš embrionų DNR su defektu dalį, kuri sukelia mirtinai pavojingą genetiškai perduodamą širdies ligą.
(13) 2017-01-26 30
<em>Visame pasaulyje genų terapija jau <a href=\"http://www.asgct.org/about_gene_therapy/diseases.php\" target=\"_blank\">naudojama</a> kai kurių imuniteto deficito rūšių, leukemijos, hemofilijos
(0) 2016-09-01 17
Pensilvanijos universiteto Šėjaus akių instituto klinikos mokslininkė Jeana Bennett atsargiai tikisi, kad elementarus genų sukeitimo metodas, kurį ji išrado ir jau išbandė realiems pacientams, gali pasiteisinti gydant įvairias aklumo formas.
(1) 2015-06-08 24
Praėjusį mėnesį, po to, kai kinų mokslininkai paskelbė neįprastų eksperimentų su žmogaus embrionais rezultatus, internete pasirodė antraštės ir apokaliptinės mintys apie genetiškai modifikuotus kūdikius. Kinijos mokslininkai mėgino išsiaiškinti, ar taikant genų koregavimo technologijas dar prieš kūdikio gimimą įmanoma pataisyti genetinius sutrikimus, galinčius sukelti vieną potencialiai pražūtingą kraujo ligą.
(0) 2015-05-03 6
<p style="font-style:italic">Ta­po įma­no­ma keis­ti mū­sų ge­nus ir iš­veng­ti ŽIV ar pjau­tu­vi­nės ane­mi­jos, ar, kon­tro­ver­siš­kiau, kur­ti kū­di­kius pa­gal pa­ge
(0) 2014-09-03 37
Iš pažiūros Alana Saarinen yra tokia pat, kaip ir daugelis paauglių visame pasaulyje. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio! Pasirodo, kad ši miela mergaitė yra vienas iš nedaugelio žmonių pasaulyje, kurie turi trijų žmonių DNR.
(28) 2014-02-28 1
Netrukus mokslininkai gali pradėti kurti embrionus naudodami DNR iš trijų žmonių – vyro bei dviejų moterų. Tai bus daroma siekiant sustabdyti potencialiai mirtinų genetinių ligų perdavimą vaisiui.
(6) 2013-07-18 7
JAV molekulinės biologijos specialistams pirmąsyk pavyko sėkmingai atjungti papildomą 21-ąją chromosomą Dauno sindromų sergančių žmonių ląstelėse. Šis pasiekimas leidžia tikėtis šio genetinio defekto neutralizavimo. Tyrimo rezultatai pristatyti žurnale „Nature“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos