Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Geometrija
 
 

Geometrija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-26 43
<em>Užsiminus apie trigonometriją, trikampio kraštinių ir kampų matavimą, daugelis šiuolaikinių mokinių ieško išmaniuosiuose telefonuose kampų, sinusų ir kosinusų. Naujas žvilgsnis į 3
(2) 2015-11-29 13
<p>Antroji kasmetinė Proveržio matematikoje premija atiteko topologui <b>Ian Agol</b> iš Kalifornijos universiteto, Berkeley</p>
(3) 2015-08-18 43
Trys Vašingtono universiteto mokslininkai įeis į matematikos istoriją kaip naujo tipo netaisyklingojo penkiakampio išradėjai. Jų išradimas patogus tuo, kad tokiais penkiakampiais galima įmantriai iškloti plokštumą (pvz., grindis) be plyšių ir persidengimų. Atradimas gali būti pritaikytas daugelyje sričių – taip pat ir biochemijoje, struktūrų dizaine.
(0) 2014-04-28 0
Mokslininkai išsiaiškino, kaip sukurti gamtoje retai sutinkamą spiralę, kuri atrodo kaip telefono laido raizginys ir šis atradimas gali lemti naujos rūšies nano-schemų atsiradimą.
(0) 2014-02-21 3
Graikų mokslininko erudito Platono darbai tūkstantmečiams privertė milijonus žmonių gerai pasukti galvas. Keletas iš jų buvo matematikai, kuriuos apsėdo Platono sferiniai kūnai, geometrinių figūrų klasė, kurios elementarios formos gamtoje yra aptinkamos dažniausiai.
(14) 2011-06-14 3
Daugelis specialistų savo darbuose naudoja funkciją vadinama eksponente (exp). Tai rodiklinė funkcija, kurios pagrindas yra iracionalus skaičius 2,7182818285... Kaip ir iracionalaus skaičiaus π, šio skaitmenis po kablelio galima ieškoti ilgai ir nuobodžiai.
(22) 2011-05-18 3
Kaip susijusi matematika su kompiuteriais? Atsakymą turbūt žino daugelis technologijų gerbėjų – kompiuterių procesoriai daugiau nieko ir nedaro, tik skaičiuoja įvairias išraiškas, o gauti rezultatai ir yra tai, ko tikimasi iš kompiuterio – žaidimai, filmai, taikomųjų programų duomenys. Kuo kompiuteris galingesnis, tuo greičiau jis skaičiuoja įvairias operacijas, tuo greičiau pateikiami rezultatai, tuo maloniau su juo dirbti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos