Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Google autopilotai
 
 

Google autopilotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2011-10-24 0
„Google“ tarptautinėje Elektros ir elektronikos inžinierių instituto (IEEE, Institute of Electrical and Electronics Engineers) atskleidė nemažai techninių detalių apie dar ne taip seniai kruopščiai slėptą autonominį automobilių vairavimo projektą.
(2) 2011-10-04 0
Neseniai vykusioje „Google“ organizuotoje kasmetinėje konferencijoje „Zeitgeist“ atskirai buvo skirtas laikas klausimams iš auditorijos.
(10) 2011-08-10 0
Praėjusių metu rudenį “Google” kompanija pristatė ambicingą projektą – automobiliai, kurie nereikalauja žmogaus prie vairo. Aprūpinti specialia įranga – kameromis ir vietovės analizės funkcijomis – naujieji eismo dalyviai visuomenėje buvo vertinami įvairiai. Ir štai dabar – pranešimas apie eismo įvykį.
(3) 2011-05-18 0
Korporacijos „Ford“ ir „Google“ suvienijo jėgas naujam projektui, kurio tikslas – sukurti išmaniuosius automobilius, kurie ne tik parinktų tinkamiausią maršrutą, bet ir galėtų nuspėti, kur vairuotojas rengiasi važiuoti.
(1) 2011-05-12 0
Savarankiškai (be žmogaus vairavimo) važiuojantiems automobiliams su „Google“ autonominio valdymo sistema iki serijinės gamybos ir paradavimų kol kas dar labai toli. Tačiau tai nereiškia, jog bendrovė tam nesiruošia. Atvirkščiai. Pasirodo, „Google“ mėgina išsirūpinti leidimą, jog tokie autonominiai automobiliai galėtų laisvai važinėti visais viešais Nevados valstijos keliais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos