Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Google autopilotai
 
 

Google autopilotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-11-20 0
Žurnalas New Yorker publikavo didelės apimties interviu su bepiločių Google automobilių kūrėjais. Pažiūrėkime, kaip visa tai gimė, ką jos gali dabar ir kas jų laukia ateityje.
(0) 2013-10-24 0
Kompanija „Google“ JAV ketina patentuoti naują technologiją, kuri suteiks galimybę automobilį valdyti gestais. Gestus atpažinsiantį modulį sudaro du komponentai: 3D kameros, išdėstytos ant salono lubų, ir lazerinis skeneris.
(0) 2013-08-27 0
Puslapis Jessica Lessin praneša, jog interneto gigantas Google dar nesurado bendros kalbos su automobilių gamintojais, todėl kompanija svarsto apie galimybę savarankiškai gaminti bepilotes transporto priemones. Žinoma, pilnai gilintis į automobilių gamybos subtilumus Google neketina, tiesiog atitinkami užsakymai bus atiduoti kontraktiniams gamintojams Magna arba Continental.
(8) 2013-07-14 0
Jau keletą dešimtmečių fantastinių filmų režisierių rodomos scenos apie automobilius, kurie važiuoja be žmogaus įsikišimo, po truputį tampa realybe. Šiuo metu galingiausi automobilių koncernai Volkswagen, Toyota, Mercedes-Benz ir Volvo bando autopiloto sistemas, agentūra DARPA kasmet rengia tokių bepiločių automobilių lenktynes, tuo tarpu JAV valstijos Kalifornija, Nevada ir Florida jau leidžia keliais riedėti automatikos valdomoms transporto priemonėms.
(4) 2013-05-06 1
Automobilio be vairuotojo idėja jau yra pakankamai seniai žinoma ir nieko nestebinanti. Tačiau ar kada susimąstėte kokie kiekiai duomenų yra apdorojami siekiant realizuoti šiuos projektus? Pasak Idealab“ generalinio direktorius Bilas Groso, „Google“ automobilyje be vairuotojo esantys sensoriai ir jutikliai kiekvieną sekundę surenka 750 megabaitų duomenų!
(1) 2013-02-20 0
Pranešama, kad kompanijos Google bepiločiam automobiliui atsirado alternatyva, kurios kūrimu užsiima mokslininkų komanda iš Oksfordo universiteto (D. Britanija), o kūrėjų komandai vadovauja Paul Newman. Jų siūlomoje automobilio valdymo sistemoje naudojamas kiek kitoks metodas, leidžiantis sumažinti bepiločio automobilio gamybos kaštus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos