Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Google autopilotai
 
 

Google autopilotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(79) 2015-08-14 8
Vis daugiau pasigirstant žinių apie bepiločių automobilių kūrimą ir testavimą, galima tik įsivaizduoti, kaip šių automobilių populiarėjimas pakeis mūsų įprastą gyvenimą. Techrunch.com duomenimis, jau 2030 m. automobilių vairavimas bus nelegalus.
(0) 2015-05-21 8
Ilgą laiką atrodė, kad "Google" kuriamo nuosavo autonominio automobilio projektas stovi vietoje. Nors "Google" naudoti specialia autonominio valdymo įranga aprūpinti "Lexus" modeliai jau riedėjo viešaisiais keliais, kompanijos sukurtas unikalaus dizaino save vairuojantis automobilis kol kas testuotas tik bandymams skirtose uždarose teritorijose.
(0) 2015-04-06 6
Korėjiečių leidinys Korea Herald praneša, kad automobilių gamintojas Hyundai Motor jau šių metų antroje pusėje savo sedanus Equus aprūpins pažangia kelionės kontrolės sistema, kuri leis automatiškai išlaikyti automobilio padėtį vienoje iš kelio juostų ir atsižvelgti į atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.
(5) 2015-02-21 68
<em>Jau grei­tai au­to­mo­bi­liai be vai­ruo­to­jų su­kio­sis mie­stuo­se, lauk­da­mi, kol ga­lės mus pa­vė­žė­ti. Juo­se ne­bus vai­ro ar stab­džių; įsė­dę ga­lė­s
(0) 2015-02-16 6
Vokiečių automobilių koncernai, kurie jau seniai atsargiai žiūri į būtinybę dalintis su Google informacija apie klientų judėjimą, skeptiškai vertina interneto giganto šansus savarankiškai gaminti transporto priemones.
(0) 2015-01-19 8
Interneto bendrovė „Google“ pradėjo derybas su didžiausiais automobilių gamintojais ir suformavo tradicinių bei netradicinių partnerių komandą, kad paspartintų pastangas iki 2020 metų pristatyti rinkai savarankiškai važiuojančius automobilius pranešė aukštas „Google“ atstovas.
(0) 2015-01-07 13
Didieji automobilių gamintojai, kaip „Mercedes-Benz“ bei BMW, ateitį įsivaizduoja be vairuotojų. Jei tiksliau, vairuotojus pakeistų autonominiai – save vairuojantys – automobiliai. Kol kas ši idėja atrodo kiek nereali, tačiau gamintojai autonominių automobilių srityje smarkiai pažengę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos