Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Google autopilotai
 
 

Google autopilotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-27 1
Korporacija „Google“ („Alphabet“ Inc.) lyderės pozicijų siekia ne tik interaktyvioje erdvėje, bet ir autonominių automobilių sektoriuje. Nauja idėja „Waymo“ – dar vienas projektas, dedikuotas siekiui sukurti tobulą savaeigę transporto priemonę, tinkamą naudoti viešuose keliuose.
(7) 2016-12-17 15
Mičiganas tapo pirmąja JAV valstija, kurioje autonominiams automobiliams buvo oficialiai leista važinėti be vairo, pedalų ir priekinėje sėdynėje įsitaisiusio vairuotojo.
(6) 2016-03-03 -42
Ne tik automobilių, tačiau ir technologijų kūrėjai pastaruoju metu itin daug dėmesio skiria savaeigiams automobiliams. Jau nuo seniau yra žinoma, jog JAV technologijų lyderė „Google“ savaeigiams automobiliams kurti ir tobulinti skiria itin daug dėmesio.
(6) 2016-02-13 54
Kam reikalingas autonominis automobilis, jei norint jį įkrauti reiks atidaryti duris ir išlipti? Siekdama keliones autonominiu automobiliui padaryti maksimaliai patogias, „Google“ dukterinė bendrovė „Alphabet“ nusprendė išmėginti belaidžio krovimo sistemas save vairuojančiuose automobiliuose.
(4) 2016-01-21 9
Tą patį vakarą, kai JAV prezidentas Barackas Obama kasmetiniame savo pranešime įvardijo būtinybę kurti XXI amžiaus transporto sistemą, pasirodė vienos iš autonominių automobilių technologijos dalyvių pranešimas apie ateityje vis dar laukiančius rimtus iššūkius.
(79) 2015-08-14 8
Vis daugiau pasigirstant žinių apie bepiločių automobilių kūrimą ir testavimą, galima tik įsivaizduoti, kaip šių automobilių populiarėjimas pakeis mūsų įprastą gyvenimą. Techrunch.com duomenimis, jau 2030 m. automobilių vairavimas bus nelegalus.
(0) 2015-05-21 8
Ilgą laiką atrodė, kad "Google" kuriamo nuosavo autonominio automobilio projektas stovi vietoje. Nors "Google" naudoti specialia autonominio valdymo įranga aprūpinti "Lexus" modeliai jau riedėjo viešaisiais keliais, kompanijos sukurtas unikalaus dizaino save vairuojantis automobilis kol kas testuotas tik bandymams skirtose uždarose teritorijose.
(0) 2015-04-06 6
Korėjiečių leidinys Korea Herald praneša, kad automobilių gamintojas Hyundai Motor jau šių metų antroje pusėje savo sedanus Equus aprūpins pažangia kelionės kontrolės sistema, kuri leis automatiškai išlaikyti automobilio padėtį vienoje iš kelio juostų ir atsižvelgti į atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.
(5) 2015-02-21 68
<em>Jau grei­tai au­to­mo­bi­liai be vai­ruo­to­jų su­kio­sis mie­stuo­se, lauk­da­mi, kol ga­lės mus pa­vė­žė­ti. Juo­se ne­bus vai­ro ar stab­džių; įsė­dę ga­lė­s
(0) 2015-02-16 6
Vokiečių automobilių koncernai, kurie jau seniai atsargiai žiūri į būtinybę dalintis su Google informacija apie klientų judėjimą, skeptiškai vertina interneto giganto šansus savarankiškai gaminti transporto priemones.
(0) 2015-01-19 8
Interneto bendrovė „Google“ pradėjo derybas su didžiausiais automobilių gamintojais ir suformavo tradicinių bei netradicinių partnerių komandą, kad paspartintų pastangas iki 2020 metų pristatyti rinkai savarankiškai važiuojančius automobilius pranešė aukštas „Google“ atstovas.
(0) 2015-01-07 13
Didieji automobilių gamintojai, kaip „Mercedes-Benz“ bei BMW, ateitį įsivaizduoja be vairuotojų. Jei tiksliau, vairuotojus pakeistų autonominiai – save vairuojantys – automobiliai. Kol kas ši idėja atrodo kiek nereali, tačiau gamintojai autonominių automobilių srityje smarkiai pažengę.
(0) 2014-12-29 11
Daugelis korporaciją „Google“ sieja su informacijos paieškos sistema internete. Taip, šis verslas bendrovės įkūrėjams uždirbo pirmuosius milijardus, tačiau dabar „Google“ savininkai šiuos pinigus investuoja į sritis, kurios paprastam mirtingajam gali atrodyti kaip mokslinė fantastika – kariniai robotai, autonominiai automobiliai, moduliniai mobilieji telefonai. CNN.com apžvelgia „Google“ gaminius.
(43) 2014-07-11 9
Tūlas lietuvis automobilio įsigijimui pasiruošęs imti nepakeliamą kreditą, tūnoti spūstyse, kentėti parkavimo vietų trūkumą bei brangstančius degalų, tačiau asmeninę transporto priemonę laiko viena didžiausių investicijų, už kurią didesniu poreikiu laikomas tik nuosavas būstas.
(0) 2013-11-20 0
Žurnalas New Yorker publikavo didelės apimties interviu su bepiločių Google automobilių kūrėjais. Pažiūrėkime, kaip visa tai gimė, ką jos gali dabar ir kas jų laukia ateityje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos