Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Gorilos
 
 

Gorilos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-11-14 7
Žmonių akys yra šiek tiek keistos - tokių neturi kiti primatai. Kontrastas tarp mūsų ragenos ir odenos yra gana didelis, nes odena yra visiškai balta, o štai ragena pasižymi įvairiomis spalvomis. Tuo tarpu kitų primatų akys nėra tokios išraiškingos ir įprastai yra labai tamsios. Kodėl mes tokie išskirtiniai? Mokslininkai turi vieną paaiškinimą.
(0) 2018-09-04 22
Daugiau nei 200 kg sveriantis gorilos patinas praeitą savaitę susirado kiek netikėtą ir vos už jo paties pirštą didesnį draugą. 24-erių Bobo – vakarų lygumų gorila – daugiau nei dvi valandas švelniai žaidė su didelėmis ausimis ir akimis pasižyminčiu naktiniu gyvūnu galaginiu.
(1) 2016-12-17 13
Mažai kas abejoja, kad žmogbeždžionės – tokios, kaip gorila Koko – yra labai protingos. Na, pavyzdžiui, ta pati Koko su žmonėmis bendrauja ženklų kalba – pavyzdžiui, pasakoja, kaip myli savo kačiukus Miss Black ir Miss Grey. Bet Koko yra tylenė – mūsų kalba ji nesugeba pratarti nė žodžio.
(20) 2016-05-30 -8
Cincinačio zoologijos sodo darbuotojai šeštadienio popietė nušovė 17 metų gorilos patiną Harambę, kuris iš vandens traukė į voljerą juosiantį vandens griovį įkritusį 4 metų amžiaus berniuką.
(2) 2016-03-06 24
<i>Pašlovinkite šventąjį medį.<br />Dažnai balsu pasvarstydavau apie galimybę rasti įrodymus šimpanzių šventyklų, vietos, kurioje šimpanzės meldžiasi savo dievybei.<br />Šią savaitę
(1) 2016-02-25 30
Neseniai klimato viršūnių susitikime Paryžiuje galėjome išvysti galingiausių mūsų planetos žmonių kalbas, tačiau labiausiai visus sujaudino gorila Koko, kuri apie klimato kaitą prakalbo gestais.
(0) 2013-06-07 0
Jis buvo vienintelė žinoma pasaulio gorila albinosė. Dešimtmečius ji traukė lankytojų minias į Barselonos zoologijos sodą. Praėjus 10 metų po jos mirties nuo odos vėžio, mokslininkai įminė jos paslaptį, skelbiama telegraph.co.uk.
(1) 2012-10-26 2
Išties, ar begali būti kas nors iškalbingiau už nežodinę (kūno) kalbą? Dvi atletiškos Kalgario zoologijos sodo (Kanada) gorilos taip susidomėjo narvo virbu sliuogiančiu vikšru, jog net susistumdė dėl geresnės stebėjimo vietos, kai vienas iš primatų kitam šiek tiek užstojo vaizdą.
(0) 2012-09-19 1
Prieš 19 metų nufilmuoti 18 mėnesių mergaitės ir gorilų žaidimai paviešinti tik dabar. Vaizduose užfiksuota Tansy Aspinall žaidžia su gorilomis. Neįprastą vaizdo medžiagą įamžino mergaitės tėvas, tačiau jos iki šiol neviešino, nes baiminosi neigiamos reakcijos. Dabar vyras tikisi surinkti lėšų nykstančių gorilų apsaugai ir grąžinimui į laukinę gamtą.
(3) 2012-09-18 0
Gorila Koko gali suprasti apie 2 tūkst. anglų kalbos žodžių. Ji neturi reikiamo balso trakto, kad galėtų atsakyti žodžiu, taigi 40 metų beždžionė savo mintis reiškia naudodama modifikuotą amerikietiškos ženklų kalbos žodyną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos