Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Grafika
 
 

Grafika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-07-12 0
Skaitmeniniame amžiuje net ir pati keisčiausia žmogaus fantazija gali išvysti dienos šviesą. Šioje surinktoje kolekcijoje galima pasigrožėti ne tik žmogaus kūrybinėmis galiomis, bet ir šiuolaikinių technologijų suteikiamomis galimybėmis.
(0) 2007-07-12 0
Kas yra graffiti turbūt žinot - kiekviename didesniame Lietuvos mieste galima aptikti pramušgalvių ir menui prijaučiančių žmogėnų ištapytas namų, tvorų sienas įvairiausiais ornamentais ir hieroglifais. Vieniems šis menas patinka, kitus erzina. Tačiau net ir šią meno rūšį galima paversti labai patrauklia, negadinant pastatų šeimininkų nervų. Šiame filmuke kaip tik pamatysite tokį virtuozą, sugebėjusį suderinti pomėgį tokiai tapybai su visai legaliu užsiėmimu.
(0) 2007-07-12 0
Alternatyva paprastai ir dažnai kur sutinkamai graffiti. Turbūt sutiksite, jog taip papuošti namai ne tik kad negadina estetinio vaizdo, bet netgi yra puiki priemonė sužadinti praeivių fantaziją, taip žmones nors trumpam atitraukiant nuo įgrususios kasdienybės rutinos...
(0) 2007-07-12 -1
Optinių iliuzijų rinkinukas - kažką iš šių iliuzijų tikrai esate matę, kai ko turbūt dar ne. Kai norėsis kažko "lengvo" - puiki proga pasitikrinti ar regėjimas visada toks patikimas kaip kad atrodo...
(0) 2007-07-11 0
Retas meno kurinys apgauptas tokia paslaptimi kaip Leonardo Da Vinči nutapytas nežinomos moters portretas Mona Liza. Jis žadina vaizduotę visiems - rašytojams, istorikams, menininkams ir netgi mokslininkams. Japonų mokslininkai netgi sukūrė programinį modelį, "atkuriantį" originalų Mona Lizą balsą.
(0) 2007-07-09 0
Pietų Korėjoje vykusiame renginyje kompanijos "Samsung" remiami šokėjai pademonstravo aukščiausio lygio meistriškumą, pasirodymo metu suderinę kompiuterio sugeneruotą choreografiją, puikią sinchronizaciją, specialiai šiam renginiui sukurtus įvairiaspalvius kostiumus. Šokėjų sugeneruota realaus laiko animacija - išties įspūdinga!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos