Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Grafika
 
 

Grafika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-04-07 0
„ENSCI-Les Ateliers“ dizaino mokyklos Paryžiuje (Prancūzija) studentai sėkmingai modifikavo populiarų 3D spausdintuvą „Makerbot“ ir pavertė jį tatuiruotėms daryti skirta mašina.
(2) 2014-03-24 9
Vienoje iš Oksfordo gatvės (Londonas) autobusų sustojimo vietų įrengta iš pažiūros niekuo neišsiskirianti stotelė-pastogė su perregimais šoniniais stiklais. Stovi sau keleiviai joje, nuobodžiai lūkuriuoja autobuso. Staiga mato ir negali patikėti savo akimis: šaligatviu tiesiai link stotelės atbindzena tikrų tikriausias tigras! Arba iš kanalizacijos šulinio netikėtai išnyra čiuptuvas, stveria pirmą pasitaikiusį praeivį ir smunka atgal į šulinio kiaurymę. Stotelės sumanytojai įrengė ir keleivius filmuojančias kameras. Iš keleivių reakcijų galima spręsti, kad sumanymas daugiau negu pavyko.
(2) 2014-02-27 1
Ar esate kurią nors žiemos naktį praleidę lauke, toli nuo miestų ir šviečiant pilnam mėnuliui? Jeigu taip, tai žinote kaip viskas aplinkui būna siurrealu. Sniegas ir mėnulis naktį padaro ypatingai šviesią, o ant žemės spindinti galybė snaigių, atrodo tarsi iš dangaus nukritusios žvaigždės. Jeigu dangų dar apgaubia ypatingi plunksniniai debesys, tai pro juos šviečiantis mėnulis sukuria įspūdingus halus – šviečiančius apskritimus aplink Žemės palydovą. Nežinote apie ką kalbu? Tuomet nuoširdžiai kviečiu pasižiūrėti mano naująjį darbą apie naktinę žiemą, joje vykstančius naktinius reiškinius ir žmogaus pamirštas, negyvenamas bei apleistas vietas.
(7) 2014-01-31 1
Iš pirmo žvilgsnio tai – senovinis pasaulio žemėlapis. Vis dėlto šis nuostabus atlasas žymi ne fizinio, o virtualaus internetinio pasaulio kontūrus, kuriuose didžiausius žemynus, salas ir valstybes atstoja didžiausios interneto svetainės, naršyklės ir pan.
(15) 2013-12-20 0
Tą Žano Klodo Van Damo (Jean Claude Van Damme) triuką ant važiuojančių "Volvo" vilkikų turbūt matė visi. Tas klipas tapo vienu žiūrimiausių klipų 2013 m. "YouTube". Reikalas tas, kad tą klipą matė ir.. Čakas Norisas (Chuck Norris). Tai štai... Epinis kalėdinis Č. Noriso špagatas.
(5) 2013-12-06 20
Kam terliotis ir gaišti laiką su teptuku ir dažais, jei užtenka dažomą daiktą pamerkti į vandenį su dažų hidroplėvele, ir daiktas pats tokia plėvele pasidengia? Tokiu būdu įmantriausiais grafiniais šedevrais galima per keletą sekundžių nusidažyti bet kokį norimą tūrinį daiktą – kompiuterinių žaidimų pultelį, kompiuterio korpusą, dviračio rėmą, šalmą ir t.t.
(7) 2013-12-04 0
200 val. ir 285 tūkst. prisilietimų pirštu – tokia yra įspūdingai hipertikroviško M. Freemano paveikslo statistika. Jos autorius – 26-erių britas Kailas Lambertas. Šis Morgano Freemano atvaizdas atrodo tikroviškesnis už gyvą M. Freemaną. Tačiau tai – ne fotografija, o tapytas portretas. Maža to, tapytas pirštu. Jei negalite patikėti savo akimis, žiūrėkite vaizdo siužetą, kuriame viskas atskleidžiama žingsnis po žingsnio. Beje, per 2 paras nuo įkėlimo gruodžio 2 d. jis "YouTube" peržiūrėtas 4,5 mln. kartų.
(1) 2013-10-29 0
Šis reklaminis vaizdo filmukas, ko gero, ne vienam sujauks smegenis. Tai, kas atrodo neįmanoma, virsta savaime suprantamais dalykais. Visa tai – unikalių vaizdo projekcijų dėka. Ir! Jokių kompiuterinių efektų! Visos projekcijos padarytos tikrovėje, o tada – nufilmuotos.
(1) 2013-09-18 0
Niujorko, Berlyno, Londono viešosiose erdvėse vis atsiranda "Google" vaiduokliai – migloti neryškių veido bruožų, tačiau natūralaus dydžio žmonių, vilkinčių tikroviškai atrodančius drabužius, siluetai. Iš kur tie "Google" vaiduokliai?
(2) 2013-08-20 0
Menininkas Sergio Albiacas sukūrė nuotraukas naudodamas tik vaizdus iš „Hubble“ teleskopo, rašo telegraph.co.uk.
(1) 2013-08-12 1
Archeologai planuoja atkasti Lizos del Giocondos šeimos kapą. Manoma, kad būtent šios moters portretą prieš daugiau nei penkis šimtus metų nutapė Leonardo da Vinci. Tikimasi, kad skeletų tyrimai padės išaiškinti žymiojo paveikslo paslaptį.
(2) 2013-07-24 0
Didis menininkas nuostabių reginių sutvers imdamasis bet kokios medijos, kad ir kokia ribota ji būtų. Bene geriausiai šią idėją įkūnija 97-erių Holas Lasko (Hal Lasko), kurį visi vadina „Grandpa“ („Senelis“). Dailei neabejingas garbaus amžiaus vyras tapo ne brangiais teptukais ar madingiausiomis kompiuterinėmis programomis, o „Windows 95“ programa „Microsoft Paint“. Kas sakė, kad senatvėje vienintelis džiaugsmas – prisiminimai? Anaiptol.
(3) 2013-06-29 2
Švedų kompanijos Trapcode įkūrėjas Peder Norrby renka keisčiausias Apple trimačių žemėlapių „klaidas“ ir daro iš jų aukštos raiškos nuotraukas.
(0) 2013-06-05 0
Šios savaitės pabaigoje Vilniuje vyksiančioje susikertančių medijų konferencijoje – kūrybinėse dirbtuvėse „Cross Media Zen“ paskaitas skaitys pasaulinį pripažinimą pelnę interaktyvių projektų specialistai iš Prancūzijos, Belgijos, Švedijos, Danijos bei kitų Europos šalių.
(8) 2013-05-14 0
Jei galvojate, jog Microsoft programa Excel gali būti pilna tik lentelių, diagramų, histogramų ir grafikų, bei tinka tik nuobodiems finansiniams, buhalteriniams ir matematiniams skaičiavimams, tai ši naujiena tikrai ne jums.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos