Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Grafika
 
 

Grafika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2011-12-12 0
Du čekų studentai sugalvojo, kaip, tiesiogine prasme, vienu rankos mostelėjimu smėlio dėžę paversti į kerintį, dinamiškai besikeičiantį gyvą pasaulį su upėmis, kalnais, slėniais, snieguotomis viršūnėmis ir ugnikalnių krateriais.
(6) 2011-10-21 0
Portretas iš obuolių – taip pagerbti bendrovės „Apple“ įkūrėjo Stivo Džobso (Steve Jobs) atminimą nusprendė kanadiečių menininkas Olivjė Lefebrė (Olivier Lefebvre). Tiesa, kūrinio autorius vargu ar galėjo tikėtis, jog bus užsipultas dėl švaistūniško elgesio su maisto produktais.
(18) 2011-08-25 1
Jei daugeliui besidominčiųjų rūpi, KAS tokius ratilus palieka, tai tokių, kurie diskutuotų, KAIP piešinius laukuose galima formuoti, tėra vienetai. Iš tiesų, kaip jie ten atsiranda? Ar neklaužados sąmokslo teorijų autoriai (arba ateiviai) ištrypia javus kojomis (kojytėmis)? O gal taikomi pažangesni metodai? Oregono universiteto (JAV) fizikos ir menų profesorius Ričardas Teiloras (Richard Taylor) neabejoja, jog piešinių laukuose autoriai savo įmantraus dizaino pokštus kre...
(36) 2011-08-15 -1
Rioičis „Keropis“ Maeda (Ryoichi “Keroppy” Maeda) – japonų fotografas ir žurnalistas, fanatiškai besidomintis naujausiomis alternatyviosios „underground“ kultūros atmainomis ne tik Tekančios Saulės Šalyje, bet ir visame pasaulyje. Vieno iš Japonijoje sparčiausiai populiarėjančių kūno kultų išpažinėjai vadinami „riestainiagalviais“ arba beigelhedais (angl. – „bagelheads“). Visus juos vienija troškimas kuo ekstremaliau pakeisti (modifikuoti) savo kūn...
(5) 2011-08-12 0
Nenustebkite, jei gatvėse netolimoje ateityje pamatytumėte motociklais, motoroleriais ar dviračiais važiuojančius asmenis su teniso ar biliardo kamuoliukais, arbūzais ar gaubliais vietoj šalmų. Tai – nauja Kazachstano dizainerių kolekcija, kuria autoriai siūlo į ne itin mėgstamą ir ne visada patogią saugos priemonę pažiūrėti kitu kampu.
(0) 2011-08-06 1
Soverato mieste gimęs, tačiau Milane šiuo metu gyvenantis italų menininkas Guido Daniele – retos specializacijos ekspertas. Prieš dvidešimt metų tapybos ant žmogaus kūno ėmęsis italas savo amatą ištobulino taip, jog pamačiusių jo kūrinius gretose abejingų nelieka. Vienas garsiausių G. Daniele darbų – laukinių gyvūnų tapybos sesija ant žmonių plaštakų, pavadinimu „Handimals“. 2008 m. šie menininko piešiniai buvo panaudoti vienos telekomunikacijų bendrovės ...
(11) 2011-07-13 0
Išmaniųjų telefono panaudojimas tapo dar įvairesnis, kai šių metų birželio 16 dieną Paryžiuje įsikūręs tatuiruočių meistras Karlas Markas (Karl Marc) kitaip dar žinomas kaip „K.A.R.L.“ sukūrė ir įgyvendino pirmąją pasaulyje animuotą tatuiruotę.
(4) 2011-04-08 0
Tokį, aplaužytą ir sudarkytą pasaulį, savo masyvaus formato darbuose vaizduoja menininkas, dizaineris Gerry Judah. Autorius savo darbais siekia atkreipti žmonijos dėmesį į karą, į gamtos netausojimą, begalinę urbanizaciją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos